Aradence DC...! (126) Felicitari Moni!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

Moni felicitari!
Tudor bine ai venit pe lume Daca va hotarati sa mergeti la Moni, asa cum i-am spus si Adei, sunati-ma si pe mine ...va rog


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei
Eu merg duminica. Nu am nr.de telefon. PM, please!!!
Vesti nu mai am, nu am vrut sa o mai stresez cu telefoanele, era obosita si ea si matusa-mea, nedormite amandoua de azi noapte. Maine o sun.
Ma duc sa parchez pitica la ea in pat, apoi si eu, ca-mi pica ochi in gura.
Va pusiGabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Moni, refacere rapida, mult laptic si un baietel sanatos si mancacios !!!

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Moni felicitari! Tudor bine ai venit pe lume!Chiar ca e mare flacaul.Vorbea serios Moni cand zicea ca explodeaza Refacere rapida Moni!

Miha cand vine Daria din tabara?
Alina.a ce mai faci?Cum te mai simti?Nu mai intri pe aici sa ne povestesti de voi si de Eli?
Flavia tu esti ok?
Ada felicitari pt intentia de bb3.Eu sunt pentru


Wow cat e ceasul!merg la nani c acus' ma trezeste Serban la o gustare..Maine mergem la chef de pitici cu gratare.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni, felicitari si refacere rapida! Bine ai venit pe lume, Tudor!

La multi ani tuturor celor care poarta numele Sfintei Maria

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mariilor si derivatele! Sfanta Maria sa va ocroteasca pasii toata viata voastra!

Noi plecam azi la tara...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licuriciul din sufletul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Felicitari din suflet Moni, bine ai venit pe lume Tudor!!! Da ce flacau mare!!! Asteptam poze cat de repede.

Fetelor eu nu pot sa merg la Moni maine ca ma duc la tara la bunica deoarece nu am vazut-o de mult si nici ea pe Bogdi.

Carmen, sunt ok cat se poate, astept vremuri ma bune. Ce faceai la orele alea de nu dormeai?

Miha io nu stiu cum ai timp de toate, te admir ca poti sa-ti organizezi timpul asa bine.

Gabi, mersi de aprecieri insa toate se masoara in cat vinzi si nu in cat stii de bine sa-ti prezinti marfa, desi conteaza enorm asta. Is putin suparata pt ca colegul nou care a venit cu vre-o saptamana inainte a vandut deja 2 apartamente si io nimic. Doritori am avut da de cumparat ...

Acum sunt la munca desi e zi libera in mod normal, da fiind la inceput si cum oricm nu pot lucra nimic azi am zis ca mai bine vin.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

La multi ani tuturor Mariilor! Sa aveti parte de multa multa fericire.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Ola. Am vorbit cu Moni, este bine, o mai dor putin toate alea, dar si-a revenit, s-a odihnit bine azi noapte, are lapte iar flacaul este un mancacios. Moni zice ca seamana cu Diana.
Pentru cine vrea sa mearga la Moni, etaj 3 salonul 9.Clau, nu am nr.tau de telefon. Eu merg maine pe la pranz la ei.
Gabrielafericita dewww.webshots.com/user/gbociort" target="_blank"> MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani tuturor Mariilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani celor care-si sarbatoresc azi numele!
flavia
saptamana viitoare iti trimit eu doi potentiali cumparatori.poate recuperezi....

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca din viata mea&page=1" target="_blank">elisa cu ratusca....(ali1)




povestea noastra...

Mergi la inceput