Nasici de 2009(2)

Nasici de 2009(2) | Autor: ancadragoman

Link direct la acest mesaj


LISTA NASICILOR DE 2009

FEBRUARIE:
- ambramburika
- ralucaalexandrei
- 7 febr. - mariaovidiu

MAI:
- ooana
- 16 mai - Jesia

IULIE:
- 18 iulie - sicuta13

AUGUST:
- 15 aug. - dady68

SEPTEMBRIE:
- 6 sept. - oana_n
- 12 sept. -roxygeo
- 19 sept. - monna3
- 26 sept. - ancadragoman
- 27 sept. -roxygeo

OCTOMBRIE:
- 3 oct. - Misha71


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am avut bafta si le-am mai gasit ieri.Aici sunt.

Si gata, am pus punct la cumparaturile pt nunta. Acum o sa vina partea cu lumanari, biserica si....evident cinstea. Alt level, alte metehne.








Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai nu au rezervat ora la biserica?
Pe ce data e nu nunta?


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

sunt f misto sandalele si se asorteaza super bine cu rochita

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Ms pt sandale.

Nunta e pe 6 sept. Ba e programata la biserica.
Ma refeream la al level de cheltuieli . Ca la haine am scapat chiar ieftin de tot, zici ca mi le punea cineva in fata pe toate la reducere .


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana te-am trecut in listutza.
oricum mare lucru ca ati terminat cu hainele ,eu nu mi-am luat nimic

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Anca la tine e bine ca e oferta mai variata. In Buc cred ca sunt mai multe optiuni.
In provincie, majoritatea se profileaza pe marfa care trece repede, si am observat ca si la hainele de nunta, au niste modele, de te doare capul, exclusiv cocalaresti. Doar alea trec cel mai bine si mai repede. Daca ai niste gusturi de Doamne-ajuta, tre sa iei la puricat fiecare coltisor ca sa gasesti.
Oricum, prefer sa fac orice numai sa nu ma duc la cumparat de tzoale, si sa nu ma pui sa probez. Asta ma termina psihic. Intotdeauna am fost asa, cred ca am un cod scris gresit in ADN .
De asta m-am grabit sa scap repede de treaba cu hainele.
Pe micuta ta printesa o sa o imbraci in miresica?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Pey tu cand ai nunta Ancule??? de stai asa relaxata???

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai Maria are deja o rochita alba cu niste trandafirasi verzi.
Ralu pe 26 sept si nu sunt relaxata deloc dar nu am timp

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

Anca la tine e bine ca e oferta mai variata. In Buc cred ca sunt mai multe optiuni.
In provincie, majoritatea se profileaza pe marfa care trece repede, si am observat ca si la hainele de nunta, au niste modele, de te doare capul, exclusiv cocalaresti. Doar alea trec cel mai bine si mai repede. Daca ai niste gusturi de Doamne-ajuta, tre sa iei la puricat fiecare coltisor ca sa gasesti.
Oricum, prefer sa fac orice numai sa nu ma duc la cumparat de tzoale, si sa nu ma pui sa probez. Asta ma termina psihic. Intotdeauna am fost asa, cred ca am un cod scris gresit in ADN .
De asta m-am grabit sa scap repede de treaba cu hainele.
Pe micuta ta printesa o sa o imbraci in miresica?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale




daca tu ai codul ADN gresit, inseamna ca si eu am defectul stricat din fabricatie. E groaznic sa fii mai plinut si sa trebuiasca sa te duci la o chermeza, ca prin oras gasesc doar haine de parastas
Si eu am probleme cu hainele si incerc sa-mi pastrez cit de cit mintea intreaga sa n-o iau razna. Nu mi-am luat inca nik pt nunta. Mai am ceva timp pina pe 3 oct, dar nu prea mult6. Of! Macar de as mai da si eu acolo 5-6 kg, parca ar sta altfel o haina pe mine

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

misha e drept ca cei care fac haine, se gandesc ca numai cei slabi si cu masuri standard merg la petreceri.
Dupa ce atatia ani m-am lovit mereu in magazine de vesnica "nu avem marimi mari", am decis in ianuarie ca nu se mai poate, si am inceput sa fac ceva sa dau jos. Mai am muult pana departe, insa daca zici ca tu vrei 5-6 kg, nu e mult.
O sa gasesti insa ceva frumos si pt tine. Daca am gasit eu, care am niste kg mai multe in plus...


Am o prietena care are de mers si ea la o nunta. Si are masura 34. Si toata viata am invisiat-o pt ca e slaba. Ei bine, eu mi-am gasit rochie, ea inca nu. SI zilnic imi spune ca, sa tac din gura, ca mai bine ca mine dat ca ea. Nu isi gaseste si deja e disperata.Asa ca nicicum nu e bine.
Ce ne-o multumi oare?




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput