Nasici de 2009(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Acu pricep de ce au fost 14 mil. Au fost tare bogate in flori si au iesit bine. Si mai ales in flori scumpe.

Eu mi-am luat grija de la asta, face fina ce vrea, dupa capul ei. Doar e nunta ei, n-avem noi treaba sa ne dam cu parerea despre o chestie ca asta.





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Lasa Oano ca isi face cu orhidee dalea de 2 mil firu

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Mai bine Oana sa-si faca ei.
Eu ce sa zic stiu ca lumanarile finilor au fost scumpe,insa merita sa le fac toate gusturile pt ca-s niste oameni super.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Si 3 mil firu, anco. Ca eu am inteles ca platesc doar lumanarea simpla, deci de restu nu ma mai doare. De restul banilor imi fac si eu un cadou, ca merit

Eu mi-am luat ieri ceva material ca am de imbracat 3 scaune de la bucatarie. L-am dus la croitoreasa sa ii faca tiv si apoi o sa va pun foto. Am 3 tabureti cam urati, dar nu am mai avut bani sa schimbam si scaunele de la bucatarie. Si atunci am luat un material dragut in ton cu restul bucatariei si o sa le imbrac in ala, ca sa arate bine. Si apoi cred ca o sa le las imbrcate asa si dupa ce pleaca alaiul, ca imi place cum arata.

Ieri fina mi-a ratat foto cu coafura pe care vrea sa si-o faca. Culmea e ca este cam asemanatoare cu a mea. Ideea de baza e aceeasi, la ea e cu breton, la mine cu bucle mai stranse. Ce sa mai zic....ca nu mai are sens. Daca faceam eu invers, era jale. Mai ales ca i-am aratat foto de la proba mea, deci stia cum e....n-are sens sa mai comentez.Doar e nunta ei si trebuie sa fie totul cum vrea ea.


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Salut tuturor!
ooo.. ce-ati mai scris...

Daca m-ati uitat pun poze
Am terminat cu nunta...a fost super-super. Ne-am simtit la inaltime si ne-am distrat maxim !
O sa vedeti cate ceva in poze: nu sunt pozele de la ,,pozarul,, profesionist, dar sunt faine tare...zic eu


<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

dady felicitari pentru fini, pentru voi ca ati fost frumosi si pentru ca v-ati distrat asa de bine.

Chiar se vede ca a fost o nunta reusita, iar fina ta intr-adevar e o mica printesa.

Cine stie pe noi ce ne-o astepta...


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Dady ce sa zic.... ai fost o adevarat lady,m-au impresionat tinuta,coafura ,machiajul,etc,destul de rar am prilejul sa vad la nunti bun gust finete.
Despre fini sa va traiasca sa va bucurati de ei si sa ne arati la anul poze de la botez.
Sala a fost superba,atmosfera razbate din poze ca fiind super.Felicitari si voua si finilor.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dady super poze ,super nunta,super nasi si super miri.
Restaurantul cum se numeste?Imi pare f cunoscut .Este cumca cel de pe faleza din Constanta?
Cat ati dat la dansatoare?
Marturiile din ce sunt?Ciocolata?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

wow...ancadragoman,oana,ralualexandrei,multumesc mult pentru apreciereile voastre..m-ati coplesit!
Nici nu stiu de unde sa incep...poate de la faptul ...ca-mi place statutul de nasa???Andra...parca si tie nu?? Suntem la al treilea rand de fini si cred ca si ultimul...nu de alta dar tb sa ne facem vila sa-i putem primi pe toti....La prima si a treia pereche de fini suntem fff buni prieteni cu parintii finilor...
Ideea de anasi a venit dintr-o nevoie imperioasa de a avea prieteni/rude apropiate. Nici eu si nici sotul meu nu suntem din Constanta(bunica spunea despre noi ca suntem aruncati la capatul lumii)De aceea de fiecare data cand am nasit am facut-o cu tot sufletul fara sa ne gandim neaparat la costuri ci la castigul de a avea iar prieteni dragi...si pot spune ca avem o relatie mai mult decat super cu primele doua perechi...nu spun de ultimii fini, care au tinut cont aproape la fiecare detaliu de ce le-am sugerat...nu sfatuit...a fost o surpriza placuta...au tinut cont inclusiv de culoarea tinutelor noastre la alegerea diverselor aranjamente.
Din prima clipa cand ne-au propus sa cununam am avut 2 zapaceli : sa -mi iau rochie mov si sa aducem trupa de dansuri exotice.. Deci aveti grija ce va doriti...ca se intampla.
Trupa de dansatoare costa in jur de 200E, dar pt ca noi le-am arvunit de anul trecut ne-au costat mai putin.Adevarul ca au facut deliciul serii...trupa a fost in locul dansului gainii, obicei care nu ne-a placut niciodata. Si al doilea moment deosebit in nunta a fost valsul mirilor care a avut coregrafie exact ca la ,,dansez pt. tine,,, si le-a iesit super...toata lumea era in picioare si aplauda....ce sa zic parca retraiesc momentul...erau asa emotionati...
Oana...nu trebuie sa luati de bune toate vorbele celorlalti..incercati voi sa construiti relatia cu viitorii fini, vor fi persoanele care vor intra in casa voastra cel mai des. Dacadin partea voastra or sa primeasca semnale pozitive...le va fi rusine cu ceea ce au spus initial...daca au spus...vezi ca si lumea e darnica sa redeaexact cum nun trebuie anumite vorbe...Sper din tot sufletul sa nu fie o relatie de complezenta intre voi...ar fi pacat...noi devenim ,,parinti spirituali,, pentru fini si tb sa fim mai intelepti cu greselile lor..
Anca, restaurantul se numeste Azur si este pe malul marii pe langa Cleopatre, Perla...

Daca veti intrebari..oricand cu placere va raspuynd...acumm fug ca am musafiri de we...
Multumesc inca odata si va doresc si voua numai lucruri bune sa vi se intample!


<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Deci stiu restaurantul si imi place f tare.
Am intrebat eu de marturi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput