Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Tinonino, imi pare tare rau!!! Imi inchipui prin ce treci, am avut si eu vreo 2 crize din astea dar de durata mai scurta! Si incearca sa ai scaun ca sa treaca burtik, daca nu, mergi la spital si cere o clisma ceva.......nici nu stiu daca e voie!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
21+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Simonette esti de invidiat ...vrem si noi masaj...unde e colegul ? fa-l pachet si trimite-l la noi!

miany
27+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Andre nu prea sunt multe optiuni ..asa ca ne vom descurca cu ce e la fata locului...Mie mi-a propus cineva sa mergem in Ungaria ,dar mi-e ca gasesc si acolo numai chestii de sezon..deci nu rezolv mare branza...

miany
27+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

[purple][font=Comic Sans MS]Eu, p'asta cu varu' si pamantu'..chiar ca nu o inteleg....o pot accepta..ca ma gandesc ca fiecare cu "pasaricile" si poftele ei....dar..sa o inteleg..mai greu....




ce pasarici frate, asta-i un stol intreg

camy sa incerc bavaria fara alcool, insa nu cred ca am sanse ii place heineken si pace

moni5 - asa stiu si eu in fucntie de minusurile din organism acesta cere diverse, dulce sarat

24+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

dupa iaurt, totul e bine...deocamdata...sa vedem mai tarziu...acum sa ma delectez si cu un pahar de ....ca e gata rece scos de la frigider..

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, mami de Rares Cristian 27+

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Tino eu am scapat de constipatie cu tarate de grau.Pun o lingurita de tarate in iaurt dimineata si e foarte bine. e natural asa ca poti incerca.
Multa sanatate

24+ Matei Constantin
roxyaly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

fetelor, gata, am trecut la un nou nivel, nu mai sunt un simplu nou venit...m-atyi avansat la rangul de membru incepator...let`s party

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, mami de Rares Cristian 27+

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:

Multumesc pentru sfaturi,eu si inainte de sarcina eram constipata,dar acum e mai rau.Numai cu supozitoare cu glicerina nu am incercat,dar in rest pe toate le-am incercat.Miere pe stomacul gol nu lipseste,fructe,lactate si ciorbite la fel.
Oricum o sa le incerc pe toate,va multumesc tare mult

: 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui tinonino81

Multumesc pentru sfaturi,eu si inainte de sarcina eram constipata,dar acum e mai rau.Numai cu supozitoare cu glicerina nu am incercat,dar in rest pe toate le-am incercat.Miere pe stomacul gol nu lipseste,fructe,lactate si ciorbite la fel.
Oricum o sa le incerc pe toate,va multumesc tare mult

: 27+



welcome

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, mami de Rares Cristian 27+

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

m-am apucat de lista pentru spital

sa vad ce-o sa-mi prind urechile cand m-oi apuca de aia pentru acasa


krelia 26+ si printesu' mic, Rares Mihai

Mergi la inceput