Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri16

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Am mai pus aici o poza cu MINUNEA noastra

http://baby cafe.ro/index.php?option=com_fireboard&Itemid=233&func=view&catid=16&id=87153&limit=20&limitstart=100#87745

fara spatiu intre baby si cafe

Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Doamne, Michelle, cat e de dulce!!!!!!
Ce ochisori albastri are si ce obrajori pufosi, iti vine sa ii mananci!!!!!
Ai un copilas absolut superb!!!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 36+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Michelle si eu ma bucur mult pt tine. Am reusit amandoua, in sfarsit!
Eu pe forum n-am mai intrat multa vreme, pe acest subiect chiar deloc, acum am scris pt ca Mamagiuliei mi-a scris pe PM mai demult si stia de fetita mea si am zis ca atunci cand si tu o sa ai un bebe o sa spun si eu de fetita mea. Cand ai nascut, Mamagiuliei mi-a trimis PM sa ma anunte si ea m-a indemnat sa scriu aici despre mine si bebe.
Ultimul mail pe care l-am primit de la tine a fost cel de acum un an de zile, la care ti-am raspuns. Dar e adevarat ca mult timp dupa aceea nu am deschis mailul, e posibil sa-l fi primit si sa se fi pierdut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

este superb, Michelle, eu cred ca iti seamana la ochi si parul auriu
Chantal, voi sunteti exemplul pentru multe fete ca se poate.
Sunt sigura ca sunt fete care doar citesc si prind curaj, daca voi ati reusit, vor reusi si ele
Cristina-ana, pe cand pompoanele ?
Crissa, cum stai cu analizele ?

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Ce baietel frumos aveti, Michelle! Sa va traiasca! Ce blondut e! Si ce ochisori albastri! O minune de copil!
Mamagiuliei, bine ar fi daca pe cineva ar ajuta exemplul nostru desi, sa fiu sincera, cand eu am fost jos, pe mine nu ma ajutau exemplele altora care au reusit, dimpotriva, imi accentuau sentimentul de neputinta, mereu altii reuseau si eu nu. Poate eu sunt altfel, nu pot fi asa optimista cum pot altii. Dar hai ca nu vreau sa aduc tristetea aici. Atat doar vreau sa mai spun ca sunt foarte fericita ca o am pe Maria dar as fi fost de 2 ori mai fericita sa o am si pe Alexandra langa mine. Ma uit la Maria si ma intreb oare si Alexandra ar fi fost asa? Vad copii de 3 ani si ma intreb: ea oare cat de mare ar fi fost acum? Nu vreau sa par o nerecunoscatoare, multumesc lui Dumnezeu pt ce am. Ramane insa durerea in suflet si asta nu dispare cate zile voi avea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Cristina Ana, vad ca mai ai putin pana vine bebe. Sarcina usoara in continuare iti doresc si o fetita frumoasa si sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Fetelor, va anunt eu negresit cand sa scoateti pampoanele pentru mine! Cam peste 2-3 saptamani maxim, asa!
Va pup pe toate!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 36+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Chantal-asa este,am reusit,in sfarsit.mie si acum imi este greu sa cred ca il am aici langa mine,ma uit la el si nu ma mai satur.Anul trecut in august il pierdusem pe baietel si cu el orice speranta ca voi reusi vreodata sa am un copilas sanatos.Iar acum sunt o mamica fericita.Bineinteles ca durerea nu s.a sters cu buretele insa este altfel acum,parca altfel de suportat.Mi.e dor si mie de ingerasii mei si ma gandesc la ei,asta nu inseamna ca suntem nerecunoscatoare,ingerasii nostrii sunt parte din viata noastra si vor ramane mereu.II multumesc lui Dumnezeu ca mi,a dat putere sa nu o iau razna si mi,a dat acum sa cunosc acest sentiment de a fii MAMA UNUI COPILAS AICI LANGA MINE...
Ma bucur mult pentru tine si ca am ajuns sa traim clipa cand ne-am dat aceste vesti minunate...











Mama a trei sufletele in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Cristina-ana-ce putin mai ai!!!!

Am uitat sa va spun ca Della(a fost aici colega cu noi) va transmite salutari la toate fetele.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Buna fetele mele dragi!
De ieri am ajuns si noi acasa. A fost de vis! Ne-am relaxat total si imis imt bateriile incarcate la maxim. As fi stat acolo inca 2 luni cel putin.
O sa incarc si poze...doar ca momentan nu mai pot intra pe contul unde puteam pune poze pentru ca nu mai stiu parola, iar de ieri am ramas si fara adresa de mess. Mi-a furat cineva parola si nu mai am acel id. Asta e.

Spun si eu cu intarziere La multi ani lui bebe Mihnea si tuturor celor care au sarbatorit ziua numelui de Sf.Maria!

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru

Mergi la inceput