King of Pop Michael Jackson (4)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Neata fetelor!

Ceva dragut asa, de buna dispozitie, la prima ora:
(uitati-va dupa minutul 1:00 cam asa )






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetelor
pentru ca sunteti aici
M, love you foreve more

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Gone Too Soon este o piesa atat de emotionanta...

Danutza, iar am ras si-am plans la filmuletul cu mirii, ce simpatici amandoi, mai ales el asa mai micut pe langa ea dar se vedea bine cum se misca, la ea mai greut cu rochia. Super!

Nelia, bine ai revenit, hai ca ne e dor de tine, te asteptam!



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Uhhh, melodia zilei e tare, tare impresionanta

Motanik daaaa, si eu am ras apropos de dansul mirelui, cum isi da el silinta sa danseze cool si simte toata muzica lui Michael

Oana_n tu chiar nu propui nici o melodie??? Bitte!!!!

Purple am citit linkul tau (blogul) si ma cam apuca cu palpitatii apropos de masonii astia...nu stiu ce sa zic, ceva a fost clar, dar mi-e greu sa cred ca Michael nu a stiut ce se intampla. Si chiar la dr Murray ala sa apeleze, adica s-a aruncat singur in gura lupului Acum, doar nu o sa fim asa inocenti sa credem ca in lumea asta totul e roz si frumos, clar sunt conspiratii grele care guverneaza totul. Daca ma gandesc prea mult, ma ia cu dureri de cap, asa ca mai bine...





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Purple am citit linkul tau (blogul) si ma cam apuca cu palpitatii apropos de masonii astia...nu stiu ce sa zic, ceva a fost clar, dar mi-e greu sa cred ca Michael nu a stiut ce se intampla. Si chiar la dr Murray ala sa apeleze, adica s-a aruncat singur in gura lupului Acum, doar nu o sa fim asa inocenti sa credem ca in lumea asta totul e roz si frumos, clar sunt conspiratii grele care guverneaza totul. Daca ma gandesc prea mult, ma ia cu dureri de cap, asa ca mai bine...



la greu...
Doar ca nu pot sa nu ma gandesc unde, ce, cum, cand, de ce...si parca am raspunsul la toate. Si e tare trist. Dar ma consoleaza putin ca si-a spus punctul de vedere mereu si cred ca a schimbat ceva, pe cineva. Daca poti sa schimbi viata macar a unui om inspre bine..esti cineva. Si el pt. mine este CINEVA. Dar ma ingrozesc cand vad ca in fiecare zi am alta traire, alte sentimente, si de prea putine ori pot sa fiu optimista, sa imi creez o stare de bine. Si ma intreb PANA CAND?

"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."
R. TAGORE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

salutare fanele mele dragi!

aseara am inceput sa citesc cartea aparuta ieri si scrisa de Tarabolrelli... am citit pana am picat de somn, fascinant...

oricum descopar acolo o parte a lui MJ pe care putin o stiam, mai ales ca e vorba de copilarie si tinerete... faptul ca stia sa se lupte cand avea dreptate si lupta asta continua pana in panzele albe chiar daca lua bataie la greu de la tata si chiar daca supara alta lume cu adevarul lui (vezi Bery G. de la Motown)...ufff...


In alta ordine de idei am citit azi ca mama lui a vrut sa il inghete pana pe 29 august cand il vor inmormanta...asa e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor, capitolul 2 din Moonwalk nu este pus pe blog sau imi scapa mie?
ma apucasem sa le combin intr-un singur fisier si sa le aranjez in pagina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Dana vine odata si randul meu. Is eu cam ocupata dimineata si nu apuc. Insa saptamana viitoare promit ca o sa va surprind .

danielac cap 2 cred ca inca mai scrie la el Andra (motanik). Ea zisese ca face 1 si 2, iar 1 a fost fooarte lung.

Melodia zilei, e imposibil sa nu plangi, mai ales daca ii stii si povestea.

Inca nu am apucat sa vad faza cu mirii, insa dupa ce pun ceva de mancare la foc, revin sa vad.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

poate se stie cineva cu talent si vrea sa participe:
http://www.conquista-online.com/MJbook.htm

foarte frumoase lucrari pana acum.

Adina si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Melku ce imi plac lucrarile acelea, wow!!!



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput