King of Pop Michael Jackson (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Chiar aiurea interpretarile romanilor... rau, rau de tot

_
I was born to never die | To live in bliss, to never cry | To speak the truth and never lie | To share my love without a sigh | To stretch my arms without a tie | This is my dance, this is my high (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Fetelor treceti-ma si pe mine in fan club pliiz. Am fost in concediu si n-am mai apucat sa citesc si sa scriu nimic. O sa recuperez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Chiar aiurea interpretarile romanilor... rau, rau de tot

_
I was born to never die | To live in bliss, to never cry | To speak the truth and never lie | To share my love without a sigh | To stretch my arms without a tie | This is my dance, this is my high (Michael Jackson)

Pffff eu m-am enervat din start cand Vali Barbulescu zice la un moment dat " No man in the mirror".
I beg your pardon??????Cum adica?Gata i-ati pus cruce?Ba o sa fie " MAN IN THE MIRROR" FOREVER, scuze da` m-a enervat rau aseara.

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
- the mold was broken when Michael Jackson was created

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

N-am mai avut timp sa intru ieri...si ce dor mi-a fost! Scriu eu capitolul 6. Ma duc acum pe contul comun sa-l descarc.

Chestia cu vedetele care nu se inghesuie la concertul in memoriam nu o inteleg deloc. Sunt invidiosi oare? Mie mi-i s-a parut slaba miscarea si la memorialul de S center.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

este supeeer!!!





si inca ceva, luni apare cu Saptamana Financiara, biografia lui Tarraborelli in limba romana.
io as cam lua-o. am citit despre autor. nu e un alt halperin ala, e biograful lui oficial, se pare. cartea e facuta in timp, de mult timp, cu imbunatatiri si adaugiri.
o cam iau



nici mie nu mi-a placut ce-a fost la callatis. bleah.


Adina si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Bai ce tare e pushtiulica..M-am prapadit de raaassss.
Melku

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
- the mold was broken when Michael Jackson was created

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Stiti ce fac eu fetelor? Scriu capitolul 5 (care asa de mult imi placeeeee - m-ati lovit cu cartea asta!) si ascult muzica lui Michael in acelasi timp. Stiti cat e de bine???
Si de ce zic ca m-ati lovit: in primul rand, ca in carte spune despre niste lucruri omenesti, cam la fel cum gandesc si eu, dar da niste lectii de viata nemaipomenite. In al doilea rand, pt ca citindu-l, inteleg si eu mai bine caracterul Fecioarelor astora perfectioniste si poate ma va ajuta in relatia cu baiatul meu



Melku este beeeeton pustiul!!! Cat de tare la numai 2 ani!!! Oamenii de culoare au ceva nativ, clar, in domeniu ritmului, dansului...





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am luat si eu o mica pauza de la scris cap 3. Dana suntem in acelasi "peisaj". Si eu scriu si ascult MJ. Ai mare dreptate cu lectiile de viata. Vorbeste despre anumite lucruri si surprinde detalii cu o semnificatie ce te nauceste. Si mai ales, la cap. 4 pe care l-am facut ieri, m-a terminat cand am vazut cat muncea la un cantesc, cata grija pentru combinatia de instrumente, cata preocupare sa fie mereu mai bun decat cel lansat anterior. Cata cultura muzicala!!!E super tare cartea, abia apuc sa o iau de la cap la coada, sa o savurez.

E super tare pustiul. M-a uimit. si mai ales m-am topit toata cand a zis "thank you". si gestul si modul in care a spus-o....

ma duc la scris

PS. deci a fost oribil la Callatis? sa nu ma mai obosesc sa vad? ca sa nu ma apuce nervii....


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Melku, multumesc de informatie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Motanik imi lipsesc pagini de la cap 5: pina acum lipsesc paginile 216, 220, 221, 222, 224, 225.
Continui sa scriu si mai zic daca mai e cazul.
Poti sa mi le trimiti direct pe mailul meu? Multumesc!




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput