Aspirante din Galati si din Braila (6)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetele

fiind galateanca la origini
am trecut oiar pe la voi
daca ma primiti
sa va urez toate cele bune
CRACIUN FERICIT
SI FIE CA NASTEREA DOMUNLUI SA VA ADUCA
PACE SUFLETEASCA

DOAMNE AJUTA!

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Va doresc tuturor un CRACIUN FERICIT si sa va aduca mosul ce va doriti voi cel mai mult.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

buna dimineata la Mos Craciun!

Craciunul este acea sarbatoare minunata care ne da putere sa fim mai buni, mai generosi si mai curajosi. Sa indraznim sa visam si sa speram mai mult, sa credem cu tarie ca anul ce va incepe va fi mai rodnic si mai fericit. Craciun Fericit si un An Nou mai bun!

Va multumesc pentru un an alaturi, va multumesc pentru sfaturi si pentru umarul pe care am plans uneori, va multumesc pentru zambetul adus pe fata mea alteori si va doresc tot ce e mai bun pe lume sa vi se intample.

cu mult mult drag, gina/happymum



Blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank24 spune:

Un Craciun Fericit va doresc si un An nou mai bun si plin de realizari si sperante implinite!!! Va pupam pe toate si eu si bebe Mario
Nu am mai intrat demult,am vrut sa va felicit acum cuu ocazia Craciunului si sa va zic cu intarziremare intarziere,ca am nascut,am un baietel minunat care ne-a luminat casa si sufletele.De Revelion o sa implineasca 2 luni, e un cuminte si un papacios,L-am nascut cu 3400 gr si acum are 5500 gr,am nascut la Maternitate intr-o sambata pe 31 octombrie,cu Dr Docan, o scumpa,a venit de acasa si ma asistat, am nascut relativ usor,adik nu usor ca totusi a fost o nastere dar eu sincer ma asteptam pt ceva mult mai rau...oricum au fost dureri mari dar cand mi-am vazut puiul am uitat tot,cred ca de asta zic ca a fost usororicum se merita orice pt sufletulul caruia i-i dam viata.
Va pup fetelor si numai fericire si impliniri sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

ank24 bine ai venit pe la noi. multumesc pentru urarile frumoase. numai bine iti doresc si eu. felicitari pentru bebic, sa va fie sanatos, papacios si necolicios.


Blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Buna fetele!

Vreau sa va urez un An Nou minunat, linistit, sanatate si sa ne dea Dzeu ceea ce ne dorim si nu am reusit sa realizam anul asta pentru ca a fost prea scurt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

LA MULTI ANI FETE DRAGI SI CU DUMNEZEU INAINTE SA RAZBIM PRIN POBLEME.
VA DORESC CA ANUL 2010 SA FIE MAI DARNIC CU BUN SI MAI ZGARCIT CU RAUL.

LA MULTI ANI TUTUROR!




Blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyrem spune:

La Multi Ani tuturor fetelor si fie ca noul an sa ne aduca minunile mult asteptate in vietile noastre. Va pup si sa auzim de bine.




Vreau sa fiu mamica si asta ma face sa pot muta muntii din loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

la multi ani ! sa aveti un an nou frumos si mosul sa va aduca cadoul mult visat inainte trecerea spre anul 2011 asa cum anul trecut in febr mi-a adus mosul cadou mult mai devreme

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Galatencelor, nu mai gaseam capitolul, ce rusinica, eu mai am o scuza dar restul? V-ati transferat la alte subiecte? Noi suntem bine, Matteo creste, suntem cam puturos la masa, adormim rapid la tzatza, am inceput sa gangurim, sa radem cu zgomot, noaptea ne trezim cam la 2 ore, papam si iar nani. In rest totul e ok. Am pus si niste pozici, ptr. cine vrea sa ne admire.


Mergi la inceput