King of Pop Michael Jackson (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor,va multumesc la cele care lucrati si puneti materiale pe e-mail,e o treaba extraordinara...eu ieri am stat si am citit din cartile scrie se el,nu am terminat tot,sper sa nu dispara de acolo ca nu am timp chiar tot timpul sa urmaresc ce apare,imi place insa idee ca sunt acolo si cand am timp pot citii...apoi evident am asculatta ceva muzica si am...azi sunt insa bine, gandesc din ce in ce mai pozitiv,ma bucur ca vad atata lume care ii apreciaza munca si care l-au iubit,chiar si fara sa zica

Superba melodia zilei,este una din favoritele mele




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Astazi pe canalul tv "arte" a fost Michael cu Moonwalker, urmeaza acum concertul Queen de pe Wembley, si iarasi, pe seara, Michael (despre asa zisa competitie a lui cu Prince). Am ramas blocata sa vad ca ii dau pe preferatii mei unul dupa altul




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Danat, nu se poate! Queen SI Michael?! Si eu nu pot sa vad? Nuuuu! Ma duc sa ma sinucid.

Ba nu pot, ca mai am de pus mp3 uri pe mail.
offffffffffrf


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Danat, nu se poate! Queen SI Michael?! Si eu nu pot sa vad? Nuuuu! Ma duc sa ma sinucid.

Ba nu pot, ca mai am de pus mp3 uri pe mail.
offffffffffrf


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson


Alexia in mare viteza iti dau linkul site-ului, poate il prinzi live pe net...nu am cautat sa vad daca au buton de live pe site. Eu il am printre canalele de cablu.
http://www.arte.tv/fr/70.html

A reinceput Michael si e cu niste imagini superbe din tinerete, ce dulceata de baietel era




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Danat, multumesc mult, dar nu se poate :( Asta e...

Fetele, vreau sa va spun ca s-a suparat yahoo pe mine ca am trimis prea multe mailuri si 48 de ore nu mai putem posta nimic :(
Daca scarba asta de net ar merge as incarca de pe transfer.ro, dar se blocheaza si nu pot. Sorry


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Am vazut si eu problema cu yahoo. Dar, pentru cine vrea, se pot descarca in continuare attach-urile din mailurile venite. Multumim inca o data.

Am fost si eu la flsh mob-ul din Herastrau. N-am vazut nika dar atmosfera a fost suuuper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor sunteti nemaipomenite!
va multumesc din suflet pentru parola si pentru ce ati pus pe mail, am descarcat la greu, videoclipul e absolut bestial, e topita fiica-mea dupa el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

buna seara, am intrat ca sa va cer iertare, am lipsit din bucuresti cateva zile, iar unde eram nu am avut net din pacate: imi pare rau daca v-am incurcat sau v-am tinut in loc

motanik am primit mesajul tau, sper ca s-a rezolvat intre timp, daca mai este nevoie de ceva, va rugam spuneti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sar'na mult pt carti. le-am luat si eu si de maine incep cititul.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Pai parca pentru azi ramasese You are not alone. Nu mai stiu cine a propus-o, nu am mai cautat in urma.


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson



Eu am propus-o insa m-am trezit cam tarziu. Ieri am fost la nunta, azi am avut alte treburi si am intarziat. Dar poate sa ramana pe maine.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput