King of Pop Michael Jackson (3)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Purple, eu! eu! eu ma duc acum la carte, am citit blogul pana acum.
Si am incercat sa mai incarc niste cantece, dar porcul- magarul de transefer, dupa ce a stat o ora sa incarce 50%m a gasit de cuviinta sa se blocheze. :(


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Fac o pauza de citit ca tre sa fug pana in oras. Si apoi sa fac ceva repede si bun de mancare sa scap de grija asta.

Cred ca o sa fac totul pe super-repede-inainte ca sa ma pot intoarce la carte. Incep sa inteleg multe. De fapt incep sa inteleg mai bine sursa multor lucruri si sentimente din viata lui.

Alexia si eu am patit-o de multe ori cu porcu-magaru de transfer. Solutia e sa ai rabdare si nervi de otel.



edit: If you messed up, you heard about it because the fans knew those songs and they knew how they were supposed to sound. If you were going to change an arrangement, it needed to sound better than the original.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n


. Incep sa inteleg multe. De fapt incep sa inteleg mai bine sursa multor lucruri si sentimente din viata lui.



Da. Si a scris asta in 1988, deci nici nu vreau sa ma gandesc ce a scris sau simtit dupa, cand au inceput sa il hartuiasca mult mai mult din toate partile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple, oana bagati si la noi niste idi asa, ca un rezumat? Daca nu va e imposibil de greu?




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Eu mi-am petrecut ultimele 3 ore citind, cu gura cascata, ce scrie omul asta aici. Nici nu stiu ce sa mai zic si mai ales ce sa mai cred....

In alta ordine de idei....are cineva cartea tradusa in romana?

Citat:
citat din mesajul lui Lywh

Buna fetelor,

Am gasit un blog despre Michael, pare interesant:

http://tara-noastra-de-kko.blogspot.com/2009/07/adevarul-despre-michael-jackson.html


Toate cele bune,

Lilianna
Omul poate să facă tot ce vrea, dar nu stie să vrea. (Etienne de Senancour)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

moana, eu o am in romana, dar din pacate nu in format electronic. Ai nevoie de ceva din ea?


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu o am in romana dar nu scanata si nici nu am scaner aici, in cel mai bun caz pot trage niste fotografii pe pagini, daca e nevoie dati de stire.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Alexia.....mi-ar fi fost mai usor sa o citesc in romana. Si am vrut sa o cumpar de undeva. Am gasit-o doar pe site-uri de licitatii. Si costa 300 lei.

Pana la urma am sa citesc varianta in engleza. Desi simt ca pierd din intelesuri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lywh

Buna fetelor,

Am gasit un blog despre Michael, pare interesant:

http://tara-noastra-de-kko.blogspot.com/2009/07/adevarul-despre-michael-jackson.html


Toate cele bune,

Lilianna
Omul poate să facă tot ce vrea, dar nu stie să vrea. (Etienne de Senancour)



sunt cele mai interesante si pertinente informatii pe care le-am citit pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Purple, oana bagati si la noi niste idi asa, ca un rezumat? Daca nu va e imposibil de greu?



Of, daca nu as avea atat de mult de lucru as face un comentariu literar de-a dreptul. dar promit ca diseara incerc o parte.

Mergi la inceput