King of Pop Michael Jackson (3)

King of Pop Michael Jackson (3) | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj

King of Pop 1
King of Pop 2


La ideea lui Tzuni, sa avem aici coltul fanilor unde sa ne amintim de Michael si extraordinara lui viata.





A murit Michael Jackson
Ultimul mesaj pt Michael Jackson


Melodia zilei

9 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0" target="_blank">Dirty Diana
10 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=Jpz5eD9L4dA" target="_blank">Heal the World
11 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=dVJscGa5vbc" target="_blank">Childhood
12 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=CJvfnQ_E7uw" target="_blank">Leave Me Alone
13 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=tyBs6-cmFvQ" target="_blank">Black or White
14 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">Will You Be There
15 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=V_Q3AhPaZBY" target="_blank">I Just Can't Stop Loving You
16 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=ciNGtielT84" target="_blank">Give In To Me
17 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=NgGgy676q54" target="_blank">Ghosts
18 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=c-WVpQ0ZG8Q" target="_blank">Smooth Criminal
19 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=nxrmJtaZBA0" target="_blank">You Rock My World
20 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=rKMfjUp9xYs" target="_blank">Wanna Be Startin' Something
21 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=_494FsbimSc" target="_blank">The Way You Make Me Feel
22 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=WaJK6WDVpp8" target="_blank">Blood on the Dancefloor
23 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=SGeZYednWtI" target="_blank">Man in the Mirror
24 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=cupnsUDyjuA" target="_blank">In the Closet
25 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">For All Time
26 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=NO1v8t1FLOI" target="_blank">One Day in Your Life
27 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=xWPmOdjEtxs" target="_blank">Remember the Time
28 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=_t7vmuDpdqI" target="_blank">Dangerous
29 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=WObfcDIf6lY" target="_blank">Beat It
30 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=IqZvsUbQKxQ" target="_blank">Stranger in Moscow
31 iulie 2009 - www.youtube.com/watch?v=XvNJE4FFPP8" target="_blank">Jam
1 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=nZHsL6C3awY" target="_blank">Fall Again
2 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=VNtBsmLEpxU" target="_blank">Human Nature
3 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=kknzQjOen2M" target="_blank">Another Part of Me
4 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=d5q59xIFMrg" target="_blank">They Don't Really Care About Us
5 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=hzvGTrqpQp0" target="_blank">Liberian Girl
6 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=MFcFsVJ0nsM" target="_blank">Bad
7 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=qQwFHoLMti8" target="_blank">Who Is It
8 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=Khd_DvDfPCw" target="_blank">Thriller
9 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=CtmbZbzr680" target="_blank">You Are Not Alone
10 august 2009 - www.youtube.com/watch?v=3mjYinZDbes" target="_blank">Whatever Happens




Fan Club

adrianaady
adrianka
ainex_po
albinutza
alexia27
anka77
astrojunkie
billie_Jean
bulinuta27
camisol
cinezee
crismir
criss_75
cristina_c
danat
danielac
dariaevelin
flavia_maria
hannen
hellene_n
kalid
kay
maraki
marami
melku
mihutza11
mj_girl
moana
motanik
nelia
nikolici
oana_b
oana_n
purple_blue
rhoneea
tzuni


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

BINGO!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Super topicul nou cu user meserias!!!


Alexia felicitari pentru melodia zilei! Suuuper-inspirata alegere: ce ar fi fost Michael fara al lui Thriller?




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

multumesc si eu de PM.. deseara cred ca intru si eu pe mail sa vad ce e pe acolo..

cat despre Thriller - ce as putea sa mai spun.. atata timp cat a fost si e the best in toate topurile.. opera de arta!

ieri am vazut pe tvguide un reportaj despre cei care au lucrat cu MJ.. si spuneau ca tipa de apare in video la Thriller era un fotomodel Playboy (parca asa am retinut) si Michael a ales-o dintre mii de fete si astfel i-a mai dat un impuls carierei tipei.. acum ea povestea ca la vremea respectiva avea un crush pt el, dar el era atunci cu Brooke Shields..


ps. de cand am vazut filmuletul cu pasii de dans.. tot repet, dar frate la invartitul ala nu imi iese.. parca as avea doua picioare stangi.. tre' sa mai repet pana iese ca lumea..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce ma bucur ca acum sunteti mai active decat la inceput. Imi era teama ca dupa o luna scade entuziasmul si raman de una singura.

Eu am pus imaginea la messenger si am mai facut un folder la muzica - ca sa fie unul pt. mp3 si unul pt. videoclipuri, in caz ca avem.

Cand se umple inbox-ul ce facem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

de trei zile ascult numai "The way you make me fell" it makes me feel happy

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Neatzaaaaaaa fan club! Mi-a crescut inima cand am vazut deja capitolul 3.
Motanik ai fost ge-ni-a-la cu Neverlandul de la avatar!
Intru si eu pe mail sa iau parola de la user.

MULT MULT MULT succes cu flash-mobul de azi, abia astept sa-l vad pe youtube, ca altfel nu am cum. Sa mergeti fetelor, sa fie si tributul nostru la fel de frumos ca in alte tari.

Cine intreba cum se poate comprima un film...eu stiu de .rar si .zip, dar nu stiu daca un film asa de mare poate fi spart in bucatele de 10mega cat permite mailul...


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Asaaaa, acum back la Thriller.
MAking of...














Ultima parte este cu Ola Ray, tipa din clip. Cred si eu ca avea un crush pentru el, cine nu avea?


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor va citesc si ascul melodiile,dar nu am prea avut timp si sa scriu...de 3 zile umblu cu copilul peste tot,pe la plaja,piscina,prieteni...noroc ca am timp sa vad ce ati mai postat si melodia zilei...sa-mi bucur sufletul...super melodiile din ultimele zile..dar cred ca nu trebuie sa mai spun nimic,ca sincer,mie mi-au placut toate melodiile lui,rar,de fapt nici nu-mi aduc aminte,sa fie vreuna care sa nu-mi placa.

Felicitari pt asa capitol nou deschis,mi-a placut prima pagina...si va multumesc ca m-ati trecut si pe mine in listuta Fan club-ului

la toate si lui MJ ,oriunde ai fi...pe maine !!!




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor,tot eu...vreau si eu sa vad flash-mobul din Bucuresti,sper ca a iesit super,abia astept...dar oare cum am sa-l pot vedea,eu nu prind posturi din Ro...pe youtube cand apare oare???




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR

Fetelor,tot eu...vreau si eu sa vad flash-mobul din Bucuresti,sper ca a iesit super,abia astept...dar oare cum am sa-l pot vedea,eu nu prind posturi din Ro...pe youtube cand apare oare???




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100




Mirela stai sa aiba loc intai Abea asteeeptt sa vad si eu m-am trezit cu gandul la asta

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput