Mamici si Gravidute Italia (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:


CE SA INTAMPLAT DOMNE ASEARA CU COPCHII ASTIA?
si al meu sa trezit la 5 jumate si sa dat jos din pat,a sarit peste mine,a deschis usa,era besna doamne!!!a plecat direct la geam sa uitat printre gratii,apoi sa dus la taxso in camera,eu ma plimbam duap el incet si ii vorbeam,l-am suspectat de somnambulism,sa dus la tati in pat ,sa mirat si el saracu,l-am intrebat cat mai aer de dormit a zis ca pana la 6si l-am lasat acolo,apoi pester 2 min l-au luat treburile si sa dus la baie crezand ca el doarme,si eu de dincolo il auzeam cu merge cu piciorusele goale pe gresie,cand am iesi din camera il astepta la usa,scobea sa descghda sa sa intre la el,dar in liniste,apoi l-am luat cu mine iarasi,si a vrut sa vina si tati,si uite asa sa facut 6 fara 5,bebe pe latul pernelor,ni cu picioarele afar din pat,si can deodata aud un sacait de dinti,era dani,se inervase ca ,copilul ia tras cu piciorul in cap...NA ca sa vezi si tu ce inseamna,ca eu dorm merue cu el cate nu iau in diecare seara

deChristian Ionut
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Da chiar ce-au avut toti copii in noaptea asta?!!!

Cu nervii stau si eu mai prost din pacate vorba unei prietene:maritisul nu se manaca pe paiine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Neata!

La noi e innorat,nu stiu de ce dar ma bucur un pic de racoare n strica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

salutari si de la Roma
buletin meteo la noi e soaarrreee,calddd si vreme de mare
sa aveti un week fain!



mami de Giulia -20 iunie'07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

ciao fetelor!noi suntem in zugraveala.acum mai am de pus totul in ordine
va pe toate.

MAMA DE FEDE(6 nov. 2001) SI DANI(17 feb.2005)
http://chiccutza.weblog.ro/photoblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatto spune:

Hello fetelor, bine va-m gasit.
Sintem obosite, astazi am ajuns acasa dupa o saptamina de relax.Am fost la mare (la Santo Stefano mare),numai eu cu ficamea.Alessia s-a distrat foarete mult,a fost cam greu in primele zile pt. ca ii era frica de apa, in momentul in care a prins confidenta cu apa nu reuseam s-o mai scot afara.
Parca i-mi pare rau ca s-a terminat vacanta. De miine ne apucam din nou de facut cutii si cutiute pt.ca la sf.luni schimbam casa.
Cum reusesc sa am putin timp liber am sa pun poze de la ziua alessiei si de la mare.
Va pe toate si a presto
Noapte buna.

ALESSIA 1/08/2007
http://tatto.weblog.ro
http://en.fotoalbum.eu/tatto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Hello!!
Salutari din provincia Pavia , unde la fel e soare si caaaaalld!!
Astazi am condus 30 km, dus intors (totul bine, dupa opinia mea de sofer profesionist, exceptand o intrare totaaaaal neinspirata pe o straduta, unghi de 90 ). Dar am prins curaj!!
In rest, vad ca lumea e la mare (sau a fost), la Roma, in zugraveli, acasa...etc!
Monica, cum iti este, ce face Denis??Este cuminte ca un ingeras, papa bine (asa cum o sa fie si Loris )??
Duminica placuta tuturor!


Gianina 32+ cu Loris Stefan

Loris
Fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

sal fetelor....am eusit sa recuperez din urma cu greu dar am reusit!

MULTUMESC DE 100000000 DE ORI TUTUROR CARE M-ATI FELICITAT CU OCAZIA ZILEI DE NASTERE,din pacate nu am avut tp sa va raspund la momentul respectiv...idem pt urarile pt DENISE..si tuturor celor care s-au gandit la noi!

am vz pozici...KEMSY:esti o dulcik cu burtik..ma ia dorul si pe minesa ai o sarcina usoara in continuare!

katia:scuze k sunt o NESERIOASA..nu te-am sunat nici macar 1data..cert este k mi-e putin jena,la inceput ma misc greu...sa ma ierti!

bionda:sa va ajute d-zeu sa reusiti sa realizati ceea ce v-ati propus!am vz pozicile cu ALBERT..a crescut nu gluma...tu pe unde te ascunzi?

monica:sa-ti traiasca printisorul...ce dulce este!

roxali,irina:fetelor!

ANDREEA:AM VZ CAMERA pt AMBRA imi place f mult si nu costa ff mult...felicitari pt alegerea facuta,cat despre pampersi cred k procedezi corect...esti o mamica ff buna...cu siguranta vei stii ce sa faci sa fie ok pt ambii bb-ii...pe aman-3..

georgy:cu siguranta este in romania,luna iulie era p ea plina de evenimente..botez nunta..sa speram k ii vor merge toate k pe roate!

DESPRE NOI:SUNTEM BN IN GENERAL...DENISE creste bine are5,600kg si 64cm..papa bine(lapte matern)doarme bn ...la mare s-a comportat exemplar..mi-a dormit de 2ori de la 21 la 05:30...ce sa va zic...nici nu mai stiu...ar fi multe de povestit dar obs k bblina mea da semne k s-ar trezi(doarme de 4h)asa k nu stiu ce sa va povestesc mai intai!cu tp-ul va voi spune ,momentan ma limitez k trebuie sa merg sa fac un dush apoi mergem la plimbare in familie...cat de curand voi pune pozici de la BOTEZ SI DIN CONCEDIU ...acum ma retrag...pe curand!


p.s:mi-a fost dor de voi!

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

La multi ani TATTO!



MAMA DE FEDE(6 nov. 2001) SI DANI(17 feb.2005)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

LA MULTI ANI Tatoo
!!!Multa sanatate,fericirire si tot ce iti doresti!!!

Cine vine la ?

Noi o asteptam pe o prietena de-a mea de la Firenze,imediat tre' sa ajunga.Sta pana maine dupa-masa la noi...

Ieri am avut o zi f. grea,la amiaza i-am prins manuta la Ambra,la usa de la masina (nu e nimic grav),si seara a picat de pe scaun...ce sa facem,asa e cu copii...Multumesc la D-zeu ca nu s-a intamplat nimic grav!

Revin mai tariu,ca a ajuns...

andreea, Ambra si 16+
cand implineste sufletelul nostru 2 ani ; cu Ambra ; www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput