Puiuti de Randunici 2008!! (294)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mimo, gateste linistita! Si trimite si la Brasov! Si eu iti trimit afine (punem si crema daca e musai ), ce zici?


Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cami, ce fain de voi! Ce n-as da ca avem si noi asemenea masele ascultatoare!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

neata!

multumim in numele nepoatei pt.urari!
Olga sa iti traiasca si tie nepotica!
deci lenevim azi nu?
va pup

Blanka,mami de Eric si 34+cuMarc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Cam tarziu am citit ca e sarbatoare...masina de spalat merge in veselie, maldarul de rufe uscate e deja calcat, mai am 2 chestii...aia e, daca-s nedusa la biserica...
Fetele, o mare rugaminte: tineti-i pumnii stransi azi lui Gudinde, trece printr-o incercare; nu m-a autorizat sa va spun despre ce e vorba, va va spune ea cand va putea, doar tineti-i pumnii!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Gudinde tinem pumnii,Doamne Doamne sa fie cu tine!


http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Neata!

blanka-Doamne-ajuta sa fie bine!Felicitari pentru nepotica nou-nouta! Ce dragut e puiul cu pupicii pentru Marc!

Simo,(burtica),(Sam) si (David)

Oana nici eu nu stiu-dar am zis asa..preventiv Puteam sa-i zic oricui dar nah..cazu pe tine
Bai la mine nu functioneaza asta cu aratatul,cantatul de nani,nani..La noi e cam asa:ori adoarme la san,ori la el in pat.Nu mai vrea in brate,decat atunci cand se trezeste plangand.Numai ca trebuie sa stau langa el(pe scaunel),sa-i spun o poveste,sau sa-l ascult pe el,eventual sa-l mangai usor pe spate.Nu stiu ce i-a venit aseara..

Olga suntem duse,zau..Cateodata ma intreb care-i dependentul-raspunsul e clar-EU Nu stiu de ce ar avea nevoie de mai mult lapte,pt.ca-pana la urma-el papa si iaurt la greu,branzica..Am citit ca la varsta asta ar avea nevoie de aprox.400-500ml.de lapte/zi sau echivalentul in lactate-zic bine? Facand un calcul..ne cam iese..
La multi ani Alexandra!!

Ramo ti-am scris pe mess

Mimo te inchegasi bre?!

Miha,Nico,gecko,ari,Cami,Naty!

Andreea(mai ales daca e ce banuiesc eu)Doamne-ajuta!!




Ela,mami de sufletel blond!!
Mihai creste!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ce vorbeati mai ieri despre apa si galeti??-Ati uitat?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

LA MULTI ANI NEPOTICA ALEXANDRA!
Blankar, am tot vrut sa-ti zic...Ti-am povestit ca si nasa mea are aceleasi probleme cu baietelul cel mic; speram sa fie mai mici pt ca hidronefroza lui a fost dignosticata de gradul 3, nu 5 ca la Eric, insa nu a regresat si, din pacate, se pregatesc si ei de cistografie si f probabil de operatie in curand. Cert e ca i s-a spus ca si dupa operatie el va ramane cu o predispozitie catre infectiile urinare mai mare decat in mod obisnuit (la o persoana sanatoasa), insa anomalia structurala fiind reparata pericolul infectiei in sine nu va mai fi atat de mare. Stiu, nu e exact o consolare, asta iti lipsea tie acum, dar vreau sa spun ca nu e atat de grav, curaj si rabdare!


Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

am pus si eu cateva poze de la balaceala
sa aveti la ce va uita la cafeluta
pusi

http://community.webshots.com./user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Gudinde, Doamne Ajuta sa iasa cum iti doresti!!!

Zoze, voi sunteti moderni, ma, aveti galeata meserie !

Cami, i-a luat dupa ce a terminat scoala un telefon, nu atat de misto ca cel pierdut, dar i-a luat. A fost a treia din clasa, cu 10 curat in tezele de la mate, cu 9.75 la romana...azi vine din Polonia unde a stat 16 zile cu sor'mea, deci nu stiu ce cadou va primi ( sau a primit deja )!

Va multumesc tuturor pentru urari, o sa ii trimit paginile, sa ii creasca pipota !

Am zis ca nu mai scot capul din excelurile mele pana plec...dar m-a fortat Naty cu Gudinde. Luny ce o fi facut azi-noapte!?! Bubuuuuu!



Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput