King of pop Michael Jackson (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Buna, fetele!

Long time, no see...desi eu am fost mereu aici, dar nu prea am fost in apele mele sa scriu.

As dori si eu parola. Multumesc anticipat!

In rest, astept si eu sa vad maine ce s-a intamplat cu flash-mob-ul in Bucuresti...Sa fie cel mai cel! Pacat ca sunt departe si nu pot fi si eu acolo...Dar cu gandul mereu la iubirea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buna fetele!

danielac si mie mi-a placut mult cantecul pt Elizabeth taylor, l-am postat demult si eu, dar nu stiu cata lume l-a vazut atunci. E ceva deosebit sa iti dedice cineva - si chiar cine!!! - asa o melodie.


Fetelor sunt de acord cu propunerile voastre, vreau si eu mail, cont, parole tot , tot


Alexia asteptam cu interes propunerea pt meldia de maine, ca tu te culci mai devreme!





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

gata, a adormit generatia viitoare. Acum pot incepe pm-urile. Cu rabdare facem totul. In Bucuresti acum e 6 si 20, deci melodia mai poate astepta putin.Nu de alta, da internetul meu se misca precum un lenes sedat si nu poate face fata la mai multe taskuri o data
Revin. O sa am o seara 100% MJ


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

motanik sunt, ne-a aprobat OanaB inregistrarea pe acest user
Deci userul comun pt fanii lui Michael este asemeni mailului creat de Alexia si anume:

FanClubMJ

Parola o s-o trimit tuturor participantelor, ocazie cu care o sa fac si o lista cu noi toate, deh, sa fim fan club serios, bine organizat.
Nu stiu cum sa va explic dar cand fac ceva alaturi de voi ma bucur ca un copil mic. Si va multumesc pt ca sunteti aici.

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am postat si pe userul nou dar e sub moderare deocamdata.
Ne-a aprobat OanaB inregistrarea
Deci userul comun pt fanii lui Michael este asemeni mailului creat de Alexia si anume:

FanClubMJ

Parola o s-o trimit tuturor participantelor, ocazie cu care o sa fac si o lista cu noi toate, deh, sa fim fan club serios, bine organizat.
Nu stiu cum sa va explic dar cand fac ceva alaturi de voi ma bucur ca un copil mic. Si va multumesc pt ca sunteti aici.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Gata! Am trimis parola la toate, daca vreuna a fost uitata...trageti-ma de urechi

Revin cu melodia de maine..acusica

edit ca am facut o greseala de gramatica

I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Alexia evident si pt motanik

Am primit parola.Am bagat la cap si userul mailului.

Sunt tare curioasa cum o sa iasa maine la Bucuresti. Sper sa fie ceva frumos frumos de tot, aa de frumos cu a fost concertul de la Bucuresti din '92. Sa faca la fel inconjurul lumii, momentul de maine.






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Multam, am primit si eu pe PM parola.

Si eu sper sa fie frumos maine la Bucuresti, abia astept sa ma uit la stiri! Sa fiti la inaltime!!!!!!

Vedeti ma, chiar si cand nu mai este, Michael face cunoscut numele de Bucharest peste mari si tari. Asta apropos de dvd-ul cu concertul din '92 care s-a vandut acum in sute de mii de exemplare, si acum cu flash-mobul de maine....

Off...Michael




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Alexia, primit pmam si aruncat un ochi, eu am 120 de piese asa ca te las pe tine prima cu cele 33
Offff, ca simt cum se furnica pielea pe mine cand ascult....nu va zic ce, o sa va surprind eu din nou:)
Este atat de ciudat, ascultam zile intregi Tatiana Stepa si cu toate ca si ea a plecat astazi, imi place sa cred ca va canta We are the world alaturi de MJ, nu pot sa schimb playlist-ul si gata!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Nu-i bai, baga tot ce ai! eu nu stiu de ce nu am putut sa bag melodia de maine, asa ca acum ma lupt cu asta. Ce marime au cele 120? luate pe rand, adica. Ale mele au cam 5 mega fiecare. Daca vrei sa faci tu onorurile mailului, go for it! Eu ma duc sa am cert cu melodia de maine ca nu se lasa si pace!


MOTANIK, ti-am dat PM.



I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput