King of pop Michael Jackson (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buna fetelor!
Am citit tot ce ati scris de ieri pina acum, am fost plecata si abia am reusit sa intru.

Imi place desigur si melodia zilei de astazi! Nu putea sa lipseasca din lista noastra tocmai BAD Si sunt de acord cu voi, Michael era in plina forma atunci, arata foaaarte bineeee Poate era mai bine sa se fi oprit cu operatiile la momentul acela, il prindea atit de bine postura de baiat rau...

Mihutza11 foarte ca lumea clipurile cu Signature, eu i-am vazut pt prima data la "Save the world Awards" care s-au tinut aici in Austria (v-am povestit eu despre ele la acel moment). cei de la Signature au sustinut acolo tocmai numarul din primul clip. Imi place la nebunie indianul si mixajul de Billie Jean cu Under pressure al lui Queen si, apoi, cand danseaza indianul, si cu melodie indiana...cool!!!

Despre chestia cu camasa murdara de singe...eu nu prea pricep, ce vor cu aceasta noua "descoperire"...m ise pare cusuta cu atza de toate culorile, mai ales ca cica locul e cercetat si puricat pe toate partile...hmmm.

Mi-au placut pozele din casa unde a locuit, vazusem si mai demult, Michael prefera stilul clasic, si la Neverland avea acelasi stil decorata casa.

Ce este pe 8 august? Ca nu am prins cred ideea?









Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

va citesc din umbra. n-am mai scris ca s-au intamplat cateva evenimente tragice in jurul meu (pe scara mea un baiat de 28 de ani s-a stins. n-a mers niciodata in picioare, n-a vorbit niciodata, insa era un suflet deosebit, si ieri vecinul de deasupra si-a dat foc la apartament si apoi si-a luat zilele; politie, pompieri, ambulanta, presa, nebunie.....era un om bun, dar lucrurile rele l-au adus intr-un punct urat.abia am dormit azi noapte, azi mi-a fost urat in casa) va citesc cu drag insa vreau o vreme sa vad numai partea frumoasa a paharului sa uit de astea....sa ma adun si sa mai aud ca viata invinge si triumfa....n-am dispozitia necesara sa scriu, nu pot....

sunt aici langa voi, sufleteste...



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Oana ce nebunie in jurul tau, offf....sper sa iti revii ca stare cat de repede si sa se linisteasca lucrurile in jurul tau .





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mihutza, eu nu am mai vrut sa mai pun si Signature atunci cind am pus linkurile de la Britain Got Talent, ca deja ma lungisem. Asa ca, ma bucur sa le-ai pus tu, si pe mine m-au distrat. Si sint convinsa ca si pe MJ, ca era tare bine si viu atunci cind au fost ei in concurs.

Eu intrasem sa va pun: http://www.balkantravellers.com/en/read/article/1391 , dar vad ca stiti deja. Sa va duceti si din partea mea!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Am inteles acum, din linkul neliei, ce va fi pe 8 august.
Sper ca tributul romanilor sa se ridice cel putin la inaltimea celor din Stockholm si Montreal!

Cum se organizeaza? Stiti mai multe? Se repeta putin dansul? cum se procedeaza ca sa iasa super tare? ca probabil va fi vazut de toata lumea asta!



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Oana, ! Altceva nu stiu ce sa-ti spun...

In legatura cu felia de piine: sa va uitati inclinind capul cam la 30 de grade spre dreapta si sa va fixati un punct, cum ar fi ochiul drept, care se vede bine sau virful nasului sau conturul buzelor... si de acolo imediat veti avea imaginea unui chip, care, cu putina imaginatie chiar poate sa aduca cu MJ. Pentru cine nu-l vede, va pot desena conturul a ceea ce am vazut eu si altii ca mine... Cica au testat-o si nu e trucata in Photoshop... sigur ca e o coincidenta, stranie, dar tot coincidenta ramine.

Mie imi place asa negrut cum era in perioada Bad sau un pic inainte, si mai negrut!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Ma inscriu sa aleg melodia de maine.
Pot, pot????


Eu una te sustin, cred ca fetele nu au nimic impotriva asa ca te asteptam.

Oana Sper sa te linistesti, stii ca ne gasesti aici.


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Cum se organizeaza? Stiti mai multe? Se repeta putin dansul? cum se procedeaza ca sa iasa super tare? ca probabil va fi vazut de toata lumea asta!




Am vazut acum pe seara la antena 1 anuntul, se pare ca vor dansa pe Beat It si fanii care vin sunt rugati sa invete de acasa coregrafia din clip, sa fie deja pregatiti cand merg la Bucuresti. Mi-ar fi placut si mie dar sunt cu asta mica in grija.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Aveti AICI detalii despre tributul din Bucuresti. In partea dreapta, pe la mijlocul paginii aveti si lectia de dans.

Eu merg cu colegii. Vom dansa.

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Da, asa e.. baietii astia de la Signature erau admirati de MJ..
cat despre tribut sa dansati si pt mine.. ce as vrea sa fiu si eu acolo .. macar ma uit la filmuletul cu pasii de dans sa invat si eu ca lumea ..



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput