Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

io tocmai ce-am venit de la pedichiura, am unghiutze mov si floricele argintii si impachetez...impachetez...impachetez

va si pe curand!
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

ciao fetelor

nu stiu sigur cand a trecut saptamana asta....sincer...am avut vizita colegelor HR din alta fabrica si a zburat...

am scapat de infectie urinara , se pare doar ca Sofi are un "crush" pe olitza de aia e asa des in zona ei

dupa masa plecam la Felix pe week-end la pensiunea Allegria care e o frumusete, mi-e un dor de Theiutza de nu mai pot, sunt curioasa cum se vor revedea fetele, cred ca e ultima imparteala a lor, de acu impreuna:)

Roxa, iarta-mi neuronul...unde pleci?

Nonna bine ati revenit!

va pup pe toate si we super frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Va urez un weekend super, noi vom sta pe acasa, fiindca Luchita are varicela (asa cred); diseara ajungem la infectioase, dar suta in mie e varicela... desi are doar cateva bubite in palma si pe dosul palmei... e destul de agitat desi zice ca nu-l mananca.. dar asta e doar inceputul....
Va pup

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

buna dimineata dragelor!!

mi-a fost tare dor sa va citesc, noi am fost plecati la socrii o sapt., asa-inopinat, dar a fost frumos si liniste... eu sunt tare racita cu gatu', tusesc si ma doare de numa... ma tratez si sper sa nu ia copiii o forma urata...

Nonna, ma bucur ca v-a placut la mare, si eu visez la all inclusive, dar stie DD cand va fi acel moment...

Criss, ne e dor de voi!!! sper sa ne auzim macar la tel. ziele astea

Stanca, spor la treaba, acum e (mai)frumos ca prinde contur, nuu?

Erika, oare voi cum sunteti?? prin ce tari va scaldati??

va pup cu drag pe toate, sa aveti o duminica frumoasa!!


pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Primiti cafeluta?E buuuna si merge bine de dimineata .

Manu sanatate multa lui Luca.Nasol ca a facut varicela dar e bine ca nu se scarpina.Asa sunt toti drumarii mor vara de oboseala si iarna dupa sarbatori...post.Eu deja m-am relaxat asa e modelul

Roxa dar chiar unde pleci?

Nonna bine ati revenit.Daca e ieftin nu e comod dar bine macar ca ai iesit de acasa.Si noi mergem ieftin la mare dar stiu ca e pentru copii asa ca nu ma astept la prea mult

Raluca e altfel acum ca prinde contur.Nu mai e mult si vine clipa cea mare.

Fug la treaba. la toata gaska

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Neata,
Asa nevoie am de cafea.. de 3 nopti nu prea dorm; Luca nu are varicela si boala mainii, piciorului si gurii... cauzata de nu stiu ce virus; febra nu are, dar avand bubite in gura nu poate manca si e tare marait... sper sa treaca cat mai repede si sa revina la starea initiala de buna dispozitie...
Off, ce greu e lunea... va las si va urez o saptamana cat mai frumoasa..

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

La multi ani Raluca!
Sa ne traiesti si sa fii mereu la fel.Maine nu cred ca apuc sa intru si am vrut neaparat sa te felicit.

Gagici casa incepe sa prinda contur si se vede "luminita de la capatul tunelului".



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

ola iubitelor!! nu stiu ce am, dar nu mai apuc defel sa deschid calc. dimineata, is intr-o fuga permanenta dupa Luca, e super-energic, se urca, coboara pe/de pe scaune, trage tot, "vandalizeaza" tot.... ne luptam cu sticla cu lapte, cu olita si altele... noroc ca e Stefania ff cuminte, protectoare si grijulie... altfel eram acum un pachet de nervi

Stanca, multumesc din suflet, ma simt atat de bine in preajma ta/a vostra, si si spor la treaba!! ce bine ca prinde contur voi cand plecati la mare? si unde?? noi mergem la Mamaia, din 18, dar mi-e o groaza (de drum, de acomodarea puiului).... tot pt. copii o facem si noi

am plecat sa spal plozii si la somnic, noapte buna va doresc, ne vedem dimineata!!!

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

buna dimineata!! poftiti la o cafea delicioasa, calda si aromata mai tarziu aduc tortu si bautura, deci poftiti!!

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Neata...
Raluca, ce bine cade cafeaua... LA MULTI ANI!!!!!!! si tot ce iti doresti alaturi de familia ta minunata.. poate totusi ne vedem si noi prin cartier ca se face anul de cand ne propunem asta....

P.S. Astept tortul, desi sint la dieta, ca am luat 5 kile Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput