Burtici fericite de septembrie-octombrie (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Ce-ai aici SI eu care postam dincolo, aici era adunare secreta!


Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Eu am inteles asa:
ca v-ati aruncat ca fetele mari la maritat...si din cate stiu e doar cazul Iuliei in curand si fata asta nici nu terminase treaba.
Uite acum a pis lista cu noi...dupa ce ati scris voi .....
Offff ca nu va mai satura Dumnezeu de palavrageala

Selenico nu le baga mami in seama ca e rele si nu stie ce face.....
Eu te felicit sincer si stateam acolo cuminte pana aveam link.....acum am venit si eu repede aici ca o oaie

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Am eu impresia gresita sau este ceva in neregula cu acest cap.nu este cu rea intentie

+28 cu Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septoct2009 spune:

fetelor, de ce n-ati avut rabdare sa pun eu linkul, pt ca acum arat ca naiba...
nu stiu ce a avut ori netu, ori forumu, ca n-am reusit sa pun si al doilea mesaj, cu listutza, decat abia acum....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Citat:
citat din mesajul lui iuliapapusa

Alex stiu ca asa ar trebui dar fata asta are catelusa la tara si nu se prea preocupa asa bine de ea, e bine sanatoasa mancata dar nu o tine sa nu umble nici nu a castrao nici pastile

+28 cu Stefania Gabriela
poze burtika

Nu intru aici in nici o polemica pentru ca nu este locul si nici cazul, dar e mare pacat ca la noi in tara inca nu exista aceasta educatie care sa ne faca pe toti sa intelegem ca cea mai buna varianta este castrarea, daca acel caine nu are pedigree si drept de monta, ca nu e bine sa se imperecheze asa aiurea, ca in ritmul si in felul asta nu o sa scapam niciodata de maidanezii de pe strazi si tot asa....nu va puneti cu neuronii mei, ca v-am spus ca vad lucurile din cu totul alt unghi, avand in vedere pasiunea mea.


----------------------------------------------
Alexandra 30+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase




da alex, total de acord cu tine, la mine pe camp la casuta mea e plin de caini, cine nu are ce face cu ei ii aduce acolo...m-ar costa o caruta de bani sa ii castrez, am zis ca fac un efort sa castrez macar fetele, dar pana m-am sucit si m-am invartit a fatat una 8 pui. vinerea viitoare poate imi trimit sotz la vet macar cu 2, daca fac rost de bani. pana una alta, ii hranesc, ce sa le fac, sunt asa prosti prostanacii, si-s prieteni cu techila mea...

totusi, nu ai vrea sa pui poze cu camesile??? te rugaaaaam

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Luto ma semnez vinovata.selen miii de scuze

+28 cu Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

haideti mey ca e draguta, asa...haotic...prea mult ordine strica...pe mine ma amuza...cum mai dau un pic in jos sa citesc, mai citesc o data lista....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Va rog sa ma iertati pentru greseala.Is om si eu, nu? de neuronu meu de gravida parca asa ziceti voi nu?

+28 cu Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui septoct2009

fetelor, de ce n-ati avut rabdare sa pun eu linkul, pt ca acum arat ca naiba...
nu stiu ce a avut ori netu, ori forumu, ca n-am reusit sa pun si al doilea mesaj, cu listutza, decat abia acum....


Acum am ajuns si eu. Eu nici nu gaseam subiectul in lista de la odisee, nu stiu cum l-ati gasit voi...

Pai are dreptate Lucia fetele nu trebuiau sa scrie pana cand ne invitai tu. Au scris intre primul mesaj si al doilea mesaj de la subiect...

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

haideti mey ca e draguta, asa...haotic...prea mult ordine strica...pe mine ma amuza...cum mai dau un pic in jos sa citesc, mai citesc o data lista....



ca sa nu o uitam Techilo....sa ne stim naibii pe derost sa nu ne mai confundam

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput