Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (189)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell

O varianta chic a Evei

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=8&folder=Ratusca din viata mea" target="_blank">Eva e ratusca adr

Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

e dulcica rau!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Oui! Tres jolie, la petite!

Votata Iasminelu'

roxxy, mami..pai tu imediat nasti! wow! chiar asa, cd a trecut, ca acusica ne ziceai de test..

adina si eu m-am delectat cu pozicile voastre. Mamica de blondut fiind, iti dai seama ca Floris mi-a mers la suflet..;) bine, si Jasmina, doar ca ea e maricica deja si bebelusii inca mai au un pic de avantaj ca-s asa dulcici..

anca puiule sper sa apuc sa o votez si pe mariuca, doar ca tre sa caut in capitolul precedent...

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

asa...s-o luam pe rand...ca n-am avut timp azi de DC...asa ca am de recuperat...

ellis, felicitari draga mea...si mai, de ce nu si fata de la pag. 5??? cine stie, maybe one day...

cristina, foarte frumaose pozele voastre...si Raducu, of course...zona e minunata...

adina sunteti superbi, copii minunati si faorte reusiti...tu arati beton...ce mai..asa da...[:D}

ancad, tare articolul ala...mamaaaaaaa...cred ca as face cu nervii sa aud zilnic asa ceva deasupra mea.. (a apartamentului, adica...)

revin! cred ca am uitat ce-am vrut sa mai zic!

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

votat maria si cu ceapa si cu rata

mai, da pe amira unde o gasesc?

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

buna ziua mamici

am intrat repede sa va salut si sa va pup dulce ca nu am mai vb de cateva zile bune

am reusit azi sa citesc cap 187 si jum din 188, deci bine ati revenit sanduta si sufletde inger

andrei are deja 11 zile de cand are mucisori....si incep sa cred ca e vreo alergie la praful din parc...etc...pt ca pateste asa deja in fiec luna din martie

[b]ank
pt muci care curg parca era Allium cepa?sa caut pt data viitoare desi nu stiu nici o farmacie homeopata

pa-pa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

Hello.
Adina, La multi ani si de la noi. Ai 2 copii frumosi foc.
Votat, Iasmina si Maria, si de fapt tot ce am gasit de votat de ieri incoace.
dany , ms de urare.
La noi e fff cald si cica maine e si mai cald. Sunt fericita ca Alexiss a inceput sa pape, macar pranzul, incet, incet vom intra in normalul nostru.
Ma pregatesc sa plec la cumparaturi. Vreau sa-i iau un motor electric ca ii place la nebunie. Sper sa gasesc unul pentru varsta lui.
Va pupacesc .
un vot pls...http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/110711/

www.Satmarean-Alexiss.piczo.com

http://b1.lilypie.com/3q8rm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

multumim de voturi!!
sufletdeinger, am votat!!! vreau sa iti zic ca iasmi a fost incantata de motor electric fix 2 zile!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

am intrat sa va urez o seara placuta tuturor si imi pare rau ca nu va pot da cafeaua dimineatza ...asa ca o las aici din seara asta...daca intrati mai tirziu ..si stiu ca o veti face..si veti vedea cafeaua mea proaspata si caldutza..puteti sa va serviti ;)

o seara cat mai placuta tuturor si somnic usor tuturor ingerasilor!


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

stef, eu tocmai m-am servit ca am gasit si un frappe printre cestile de cafea.... e tare bun!!! multumim

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

VASARI- eu mi-am dorit la un moment dat sa intru in politica, cum nimeni nu m-a bagat, am trecut la cratita sa ma fac persoana publica!

ROXXY - felicitari pt suzi!

ADINA - sunteti atat de frumosi!

Foarte tare EVA!!!!!!!!!!!

ANDREEA - nu vreau , mai, fata de la pagina 5, ca-s asa urate fetele alea!!...sau te gandeai la altceva? oricum eu nu incap pe-o pagina...

BB - pai pt dimineata era cafeaua!
multam, STEFANIA!



Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca din viata mea&page=6" target="_blank">RATUSCA MEA -el1

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput