Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

N-am somn Sunt nerabdatoare sa se faca ziua

22+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">UN VOT DE 5 PCT PENTRU GHIOCELUL NOSTRU , POZE Dy1 SI Dy2
Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

simina fugi la somn ca obosesti mazarica mica
sa ai o vacanta de vis, si mare grija la mazarica, sa-i dai papa suficient sa creasca maaaaaaaaaaaaare pana te intorci

PS dupa cum observi nici eu nu am somn, si trag cu ochiul la odiseea voastra
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

N-am somn si pace....Iubita , mancare ai dau la greu, stai linistita.....

22+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">UN VOT DE 5 PCT PENTRU GHIOCELUL NOSTRU , POZE Dy1 SI Dy2
Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Da unde sunteti fetele????
Heooouuuu!!!!!!!!!!!!
Schimbul de noapteeeeeeeeeee

22+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">UN VOT DE 5 PCT PENTRU GHIOCELUL NOSTRU , POZE Dy1 SI Dy2
Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

poate reusesc sa mai scriu ceva

LauraGarner pare rau ca nu o sa ai concediu,asa e, nicaieri nu e totul perfect ,important e sa fie mai multe parti bune decat rele.
si multumesc .

Ionelamaria,Adriana si Ramonik felicitari pentru jumatatea drumului.Va doresc ca cealalta jumatate sa fie muuuuuult mai usoara.

Laurairina cum te mai simti?Parca nu am citit dar e posibil si sa imi fi scapat.Esti bine,da?

Lumi Richard imi pare rau dar butoiul e sigilat,nu poti sa cazi in el.Sau poate ai vreunul cu visinata,afinata sau alte chestii de-astea si nu vrei sa imparti cu noi?

Andrecluj valabil si pentru tine
haideti va rooooooooooooooooooooooog hopa sus
Bime,aveti dreptate ,avem voie sa plangem ,aici ma alatur si eu voua din cand in cand.

Camy si noi avem de recuperat foarte multi bani inca din toamna ,parca nici nu mai speram...de-aici avem multe multe probleme si neintelegeri.Poate aveti voi mai mult noroc.

Trimit asta si poate mai revin daca mai rezist.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

la raport schimbul de noapteuite ca am aparut.da nu stau mult ca am treabaca de obicei tre sa fac mancare mancare si iar mancare si ordine
revin mai inkolo sa mai trag un ochi sa fiu cu totul la punct sa nu raman in urma

23+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006
ASA CRESTE ANDREI http://lb3f.lilypie.com/dRalm7.png
BURTICA http://picasaweb.google.com/ciquitita7
ANIVERSAREA NUNTII http://dn.daisypath.com/F2Epm7.png
BEBICA DIN BURTICA http://tickers.baby-gaga.com/p/dev315pf_.png

Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu! Trebuie sa credem in Dumnezeu ca El va veghea asupra noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

gravidutele fugiti la somn, cum credeti voi ca se clocesc puisorii??? macar noi mamicile avem o scuza de' bantuim internetu' noaptea (mutzunei mancaciosi la tzitzi adica), da' voi???

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Dar fetele astea (schimbul de noapte) sunt cu alt fus orar, d-aia le chem eu la apel
Sotul doarme dus ....eu butonez....m-a luat foamea..ma duc pe la frigider

22+ cu Andreea

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">UN VOT DE 5 PCT PENTRU GHIOCELUL NOSTRU , POZE Dy1 SI Dy2
Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Simina cred ca o sa fii obosita maine.Ce face nerabdarea asta...

Katy m-am saturat io de cata treaba si mancare ai facut.Eu chiar nu stiu cum poti...si cu copil si graviduta ...si la 22 ani

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

LauraGarner probabil e mai bine ca nu e infectie,adica sper sa nu fie nimic

Mihamora m-as fi uitat la poze,dar nu cred ca sunt pe public sau sunt pe contul comun si din pacate nu am indraznit sa cer parola.

Alinus felicitari pentru licenta si pentru morfo.

Dankutza ai fost foarte tare...auzi la ea o da barbatu afara din casa

Mani bani deci a fost bine la morfo...alea banuiesc ca nu sunt probleme...ce super trebuie sa fie pozele alea

Am votat si eu mutzunelul ,e tare scump.
Va multumesc inca o data pentru incurajari si felicitari.


_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 19+

Mergi la inceput