despartire... dupa 6 ani

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Sa fie intr-un ceas bun, Emilia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Sa fie!
Multumesc!



Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:



poze concurs I LOVE DC www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=4" target="_blank"> nm-1, nm-2

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

In clipul acesta aparem amandoi.
El canta eu doar ma plimb cu solista.





Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

felicitari emilia!
ma bucur sincer pentru tine!

ps. nu vreau sa scormonesc, sesizez undeva o melancolie legata de fostul tau, tocmai faptul ca l-ai amintit, mai ales faptul ca ai postat fix ideea ca el regreta ca nu mai e cu tine...

eu sunt convinsa ca toate relatiile, chiar si cele abuzive, sau poate mai aleas alea, pleaca uneori de la o mare iubire si o mare atractie.
sigur exista o karma care uneste doi oameni.
ar fi bine insa, sa faci familie cu cel care te implineste, cu care ai armonie, pentru ca un copil n-are nevoie de pasiune cu scantei, intre parinti, ci de armonie si tandrete.

iti urez muulta fericire, liniste sufleteasca alaturi de viitorul sot si cel mai important lucru: iti doresc sa-l pretuiesti cu adevarat pe cel care te iubeste sincer, care iti daruieste sincer inima lui, viata lui, interesul lui, caci in timp ranile se vindeca, amintirile se estompeaza si viata va fi minunata!

nu te mai gandi cati ani au trecut de la desp de fostul si dc el regreta sau nu. el e fix acelasi om, cu bune si rele, gandeste-te cate poti realiza alaturi de un om care te iubeste cu adevarat!



_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.
5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

babyblue... nu e exul in clip
e actualul
n-am fost prea explicita

multumesc mult



Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

mie-mi place melodia!
succes pe viitor!

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.
5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

babyblue poate asta e un motiv de mandrie pentru Emilia, uite nu m-a uitat, ma regreta!..

de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

da...dar este un semn ca inca mai sufera pt lipsa lui de apreciere din fosta relatie si ca acea lupta interioara de a l determina sa o iubeasca si sa o aprecieze, posibil sa mai existe.

depinde ce a simtit ea.

dc a fost o simpla remarca,e ok.dc o mai doare, nu e ok.

eu cred insa, ca totul e ok.:)

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.
5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Felicitari pentru ascunsa deocamdata. Ce o sa fie?

Mergi la inceput