fiv la cluj 25

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

holla fete dragi....
am intrat sa va salut si sa citesc ce faceti ,cum sunteti...
uratica nu esti singurica... chiar nefiind pe forum ma gandesc la voi...
diseara ajung si eu acasa si de maine sunt prezenta..alaturi de voi...
jovana ,multumesc ,sa dea domnul sa reusesc ca intr adevar imi doresc din suflet un copilas..
criadema,
pup fetele mele dragi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

criadema,telenovelele sunt fix pix pe langa povestea ta, dupa atatia ani de suferinta DD te-a rasplatit pe masura cu 2 copilasi minunati. multumim ca ne reamintesti mereu ca minunile exista, tu esti una din ele
fetele, eu tot stau pe ganduri daca sa tr mail in austria si/sau ungaria insa nu ma pot decide, perioada nu e deloc potrivita, trebuie sa vb si cu intrusu, dar saracu de el are atatea probleme, cred ca cu asta i-as pune capac
fetele si o seara placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

criadema,multumesc ca mi-ai impartasit acast cap din viata ta mai ales ca are un final fericit ,nu stiu parca mi-ai dat aripi si trebuie sa mai sper...
intradevar psihicul si o gindire pozitiva e f importanta,atit eu cit si sotul la ultima inseminare am fost atit de optimista nu imi inchipuiam ca nu o sa reusesc,visam cum va fi...cum ii voi spune celor dragi,cum vor reactiona ca dupa 13 ani sint gravi ,cum ii voi spune dr care a pus mult suflet in cazul nostru....stateam si ma uitam la test ca nu poate fi adevarat ,nu am crezut m-am dus a 2a zi si mi-am facut si bhcg si ca sa imi puna capac am cerut rez prin tel si asistenta mi-a zis intii ca e bine ,ca sint gravi,iti dai seama...

dar ce probleme aveai de dr ti-a dat 1% sanse?
sa-ti traiasca bebelusii si sa va bucurati de ei toata viata



bytzi


doamne ,ajuta-ma sa am si eu un bebe


"Speranta,ca si credinta,nu inseamna mai nimic daca ii lipseste curajul;
nu inseamna nimic daca ii lipseste riscul."
(Thornton Wilder)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

buna fetele!
turqoise-un mail nu te costa nimic..schiteaza os curta istorioara si trimite-o in ambele locatii-si austria si ungaria!apoi la anul sau cad vei face fiv te vei hotari in functie de care clinica se potriveste mai bine cu profilul tau!
bruni-papusica..stiu ca nu ma lasati..insa nu ati intrat azi si intrasem in panica!
bytzi-of of mai mai..prin ce emotii ai trecut si tu..off...insa efortul nostru si clipele de cosmar prin care trecem zilnic ne vor fi rasplatite cu un sau !Doamne ajuta!
la gagici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bruni..stii m-am interesat si cum e fiv in spania..daca iti faci acte acolo si avand in vedere ca eu pot..ptr ca am unde sa stau si cine sa "raspunda" ptr mine..se poate face fiv gratuit..insa trebuie sa am 1 an de stat acolo..asa ca..scot chestia asta din calcul!ca nu mai pot astepta inca un an..sau poate fac unul in ungaria si daca nu imi iese o sa incerc si varianta asta..insa..e greu ptr ca nimeni nu stie problema mea si asa vreau sa ramana!deci nu ma po misca fara sa afle cumnata-mea..asa ca..
nu stiu-o-i vedea ce si cum va fi!uff..acum astept sa vina rusii..si vreau sa zic ca mi s-au umflat sanii mai tare ca niciodata-sunt grei si ma dor de nu mai pot!nu stiu ce-o insemna chestia asta..maine trebuie sa apara uratii..poate trece..insa o chestie ciudata s-a intamplat luna asta..ptr ca ma durea si ma intepa burtica de numa numa in timpul si dupa ovulatie..apoi au incetat durerile si au inceput sa creasca sanii!insarcinata nu sunt ca mi-am facut azi test si binenteles ca la fel ca intotdeauna a aparut numai o liniuta!cred ca tropaie hormonii de zor in mine si nici macar nu sunt stimulata!offfff..asta e!
fetele mele frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

turqoise trimite draga mail-uri peste tot si vezi cu care esti pe aceeasi lungime de unda. Poti incepe cand vrei tu, nu neaparat imediat dupa ce primesti raspunsul prin mail. Cum am mai zis la Wels in Austria prima intrevedere a fost dupa 4-5 sapt. Deci mai dureaza si va fi momentul prielnic.

Pup fetele ambitioase

37+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

monule-gand in gand cu bucurie!acu ca amandoua am sfatuit-o la fel pe turqoise..ar trebui sa ne si asculte!
hihi..si tu cum mai esti 3 in 1?mai poti?daca-ti zic ca ai si baiat..tu nu ma crezi!ca astia-as mai puturosi!vor sa stea comod la mai in burtica cat mai mult!hihi..cel mai tare ar fi sa te trezesti cu 2 baietei!sa vad atunci pe unde scoti camesa!de unde gasesti asa la foc rapid 4 nume de baiat?
uff..eu glumesc mamicuta frumoasa!iti doresc tot binele din lume!nastere usoara!sa ai 2 pitici sanatosi,frumosi si luptatori asa ca mami si tati!
waw..cat e ceasul si eu bantui iar pe aici..m-am sutit la nani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

hey..neata somnoroaselor!hai trezirea!pai se poate sa dormiti pana la ora asta?
uite va aduc si cafeluta la pat!
e o zi frumoasa afara cu mult soare..asa ca e imposibil sa nu aveti o zi superba din toate punctele de vedere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

buna dimineata fetele
,nu am mai intrat pt ca noutati nu am.
kry felicitari inca odata!!astept nerabdatoare sa vad daca sant 2sa ai grija de tine si de bebici!!

brunadriatin pumnii,mult succes la urmatorul FIv ,care va fii cel norocos!!!!

uraticochiar ne parasesti?chiar esti hotarata sa pleci?

monilandinca tot 2 in 1 santeti,abia astept poze cu printese,pe cand nasterea?sa de-a DD sa aduci pe lume 2 fete sanatoase!!!

bendeljuliaai grija de tine si de bebe,cu siguranta vei avea un sanatos si frumos!

bytzitu ce mai faci scumpa?sa inteleg ca acum urmeaza laparo?succes si dupa sa te apuci de fiv,eu totusi cred ca acolo va fii sansa ta!!!

lilisor,iaura21 cred ca acum santeti plecate in concediu,sa veniti inapoi gravidutze ne-am inteles?concediu placut va doresc!!!

eu nu mai astept CM pt ca nu cred ca voi mai face IA ,am facut pana acum 6 si cred ca e cazul sa ma opresc,in august ma duc in germania la fratele in vizita si voi vizita o clinica de acolo sa vedem ce zic si nemtii.
nu vreau sa mai bag hormoni in mine pana plec,caci vreau sa-mi repet analizele,sa iasa cele reale.

restul fetelor va
si o zi frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kry spune:

Anamy iti tin pumnii, sigur va fi bine in Germania.
Moniland, abia astept sa ne spui ca ai scapat, ca sunteti bine, si sa ne arati pozici cu printesele. Sa te ajute Dumnezeu sa fie totul perfect
Fetelor, va pup, va doresc o zi frumoasa si racoroasa.


6+

Mergi la inceput