Bucurii de sept - oct 2006 *168*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Mexxa, suntem alaturi de voi.

Roxana, imi pare rau ca Daria are din nou articulatia inflamata. Poate gasiti unmedic homeopat bun, care sa va ajute sa tineti simptomele sub control altfel decat cu punctii si injectii cu cortizon.

Lexi, drum bun catre Romania!

Katy, bine ai venit printre noi.

Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'(26sept2006)

Uite ce mare am crescut...
www.totsites.com/tot/tudorandrei" target="_blank">Povestea merge mai departe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:



Mexxa, multa sanatate lui Sebicu! Sa reuseasca operatia, ne rugam mult pentru asta. Doamne ajuta!

Si eu am emotii cu Maria. Sa vad poate trag o fuga cu Maria pana la dr. azi. Desi e cam greu, ca ploua afara. Eu ma bucur ca ploua. Vad gradina lui taica-miu dupa o ploaie si arata mult mai bine decat cand incep sa se usuce plantele.
Dar de miercuri incolo ar trebui sa se faca frumos, macar la mare.

Eu am mancat ieri niste pepene de la frigider, si iar ma doare gatul. Am inceput sa iau din nou Trachisan.

Yoanna, inseamna ca o sa am posibilitatea sa ma intalnesc cu sora ta. Dar nu o sa ne recunoastem. In Neptun ai scris ca vine, nu?

Mitzu s-a facut bine, nu? La ce activitate si cat a papat ieri, asa se pare.

Eu am sa scriu ca as vrea sa mai aflu noutati de la urmatoarele mamici:
Ignatica
Mirabelac
Eloise
Andra
Sephora
Alexutza
Tanima
Beatrix
AdinaF
MamiLili
Gonghy
Susa
Lulla
Cristina
Alinam
Eniko.

Ce mai faceti, mamici? Ce mai fac Bucuriile voastre?


Asa creste Maria Diana

www.phenforum.com/ticker/img,47,76,0,kg,76.5,71.0,65,/weight.png" target="_blank">Vreau sa slabesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Neata.

sunt cu gandul la Sebicu si la Andreea.Doamne ajuta sa treaca cu bine si de operatia asta si daca se poate sa fie ultima.

Revin ceva mai tarziu, abia ne-am trezit.

1 Anisor,2 Anisori,2 Anisori*
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

neata fetelor!

am intrat cu gandul la Andreea si sebicu! sa dea Dumnezeu sa treaca cu bine peste aceasta grea incercare! Daria s-a rugat sambata la biserica pt sebicu sa fie bine. tot intreba de ce are sebicu buba la "uieche".

si noi ne ducem azi sa luam rezultatele la analize si sa vedem ce facem mai departe. m-am interesat de homeopati, am vreo 5 pe lista, sa vedem la care mergem. este f greu sa-mi dau seama care e mai bun. daca aveti idee sau ati auzit despre ei, spuneti-mi si mie. medicii sunt: Dr. Teleianu, Dr. Mariana Trifa, Dr. Violeta Botescu, Dr. Ella Bradiu si Dr. Doina Pavlovschi (ultima din buzau).

vin cu vesti mai tarziu.

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
http://family.webshots.com/slideshow/570075285YYSlEe
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

pana ma intorc, poate vreti sa va delectati cu pozele de la mare, de la Nisipurile de Aur, Bulgaria. Teritoriu romanesc, daca ar fi sa ma iau dupa nr de romani/ mp...

http://family.webshots.com/album/573442063xoMUmu

nu mai stiu sa pun bine aceste poze, adica cu titlu care sa duca la link. daca imi poate explica si mie cineva, v-as fi recunoscatoare...

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
http://family.webshots.com/slideshow/570075285YYSlEe
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Roxana super frumoase pozele de la mare.Imi pare rau doar ca ati avut problema cu genunchiul Dariei pentru ca in rest se vede ca a fost minunat. offf nu ma mai lasa Cosmi SA SCRIU.

"YYRREETTYTTTTTEEEE" mesaj de la Cosmi pt Roxana

POZE ROXANA ......uite asa se pun pozele....dai un Reply si vezi.

Despre homeopati nu siu ce sa-ti spun.

1 Anisor,2 Anisori,2 Anisori*
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta_eu spune:

Sa dea Dumnezeu sa fie bine de data aceasta pentru MARELE luptator! Doamne ajuta!
Mexxa suntem alaturi de tine! si de Bibi!

Revin mai tarziu cu vesti depre noi!

http://picasaweb.google.com/ancuta2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Mesaj de la Andreea primit chiar acum:


"Au trecut 2 ore. Deja mi-e dor de puiul meu. Am aflat ca acum se scot oscioarele. Cu Dumnezeu inainte. Va imbratisez."




---------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Doamne ajuta-l pe puiul mic, Bibi , iar parintilor lui le da multa putere!

Moni, ei bine, vineri am cautat pancakes... mi s-a facut o pofta ca,,, am ajuns acasa, pofta la locul ei, asa incat m-am pus pe executat , iar sambata tarziuu , dupa o tura de strand, am facut o praji "floare de colt". La mine pofta e mare, ca din ambele bunatati abia am gustat... strange and funny

Roxana sunt foarte frumoase pozele, dar voi si mai frumosi

yoanna multumesc de intrebare. E bine Patri acum, doar marti a vomat, in rest nimic; de vineri i-a revenit si pofta de mancare. Ceva nervisori la fundulet tot mai are , dar trecem peste...cu vorba buna si rabdare

lexi sper ca ati ajuns cu bine!

itzy si lilina super mini-vacanta voastra! Ceva poze vrem si noi!


***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

He he Ramo...punem cateva poze dar trebuie sa le selectam ...ca unele nu le aratam...Cel putin Lili are una haioasa rau....udand gradina ...am intitulat-o " Sexy Marioara" ...e super haioasa...dar nu stiu daca o posteaza...mai multe cu astia mici.

Roxana...sunt foarte frumoase pozele...sunt cateva care mi-au placut in mod deosebit...cu T tinandu-i in brate pe cei mici...el cu spatele si ei somnorosi asa...cu Daria in leagan...cu Victoras adormit pe umarul lui T....cu tine razand fericita...f frumoase...Daria e fata lui tati clar, iar Victor asa cum ti-am mai spus e bucatica rupta din tine.

Am mai vazut cateva poze acum...ce nu putusem sa vad in webshots...cu Maria lui Lexi, Maria lui Gety postate mai demult, cu Cosmina...toate au crescut mari si frumoase.

Mini si pe printesa ta o vazusem atunci, e o frumoasaaaa, imi place de mor ...noroc ca imi dadusei mai multe, ca pe forum ai pus doar cateva...fii mai darnica...Referitor la farsa mamei tale ...ce sa zic...nu degeaba suntem aceeasi zodie. Te pup

Ancuta si pe frumoasa ta am vazut-o cu ochii aia absolut superbi...o sa faca ravagii cand va clipi si va da ochii peste cap

Yoanna...he he he ...ce ne-ai nimerit tu...da era gradina toata, o floare...o s avezi. Am vazut si pozele tale...e asa haioasa Mitzu cu nasucul in vant...asta e semn de personalitate puternica ...intotdeuna mi-a placut nasucul mic si in vant...asa obraznic

---------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput