Crina - minunea mea!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Silvia... sa va traiasca mica minune, am citit cu sufletul la gura si au curs multe

madutz

miracolul a venit pe stradutza mea dar Sf Nectarie si Maicutza Sfanta au hotarat ca el sa ne vegheze din ceruri ai mila de noi

"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Silvia, sa-ti traiasca frumusetea . Se simte din postarea ta cat de mult ti-ai dorit acest copil si ce binecuvantare este sa fii mamica .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
Anul asta se va intampla din nou, iar atunci va fi perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

multumesc fetelor pentru felicitari!
am intrat sa recitesc povestea crinei si sincer daca as scrie din nou acum, as scrie la fel. e drept ca s/a estompat din durere dar in mare povestea e aceeasi. iar sa o iau de la capat nu am inca curaj, putere, dorinta...mi/as dori inca un copil, sotul meu chiar foarte mult dar, e doar asa, un vis. nu sunt inca pregatita pe nici un plan. ma bucur in fiecare clipa de minunea mea si ii multumesc lui Dumnezeu ca e sanatoasa, frumoasa, desteapta...pentru mine cea mai cea.


silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta-roz spune:

Felicitari ptr minunea din viata voastra.
O poveste lunga dar frumoasa, parca am trait alaturi de tine tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Felicitari pentru minunea ta...le-am retrait si eu pe ale mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

O fetita dulce si razacioasa! Sa va traiasca si sa va bucurati de ea, ca o familie fericita ce sunteti!

Honey Bunny, TE IUBIM, SI CA TINE NU GASIM!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POVESTE FARA SFARSIT
POZICI
Sunt cucoana-n casa mea!
Mami de Honey (17.04.2008) si 25+ cu Heidi Sofia

Mergi la inceput