***Alaturi de Sebi *** 2 *

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Offf Andreea, micutul Sebicu prin ce trece! DD o sa va ajute si totul o sa fie bine. Tie iti doresc multa putere si mereu pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Vai Andreea, imi imaginez ce dureri are micutul Sebi . Numai cand citesc mesajele tare ma trec fiorii, ma gandesc cat rabda saracutul... .
Doamne ajuta sa reactioneze bine la antibiotic!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_mada spune:

Curaj si incredere Andreea.Sa-ti dea Dumnezeu putere.Ai sa vezi ca va fi bine Sebi,trebuie.Va tinem pumnii si pupam Curajosul mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

andreea, este cumplit prin ce treceti... as vrea sa te ajutam cumva, dar din pacate greul trebuie sa-l duceti voi. noi putem doar sa-ti fim alaturi... va pupam, va imbratisam si ne rugam sa va faceti bine cat mai repede!

si, te rog din suflet, daca ai nev de ceva, nnu ezita sa-mi scrii un mail sau pe pm sau sms. maine oricum voi veni la voi cu ceva mancarica, dar ar fi bine sa stiu daca va trebuie ceva urgent.

Roxana, mamica de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)
http://family.webshots.com/slideshow/570075285YYSlEe
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

mai are cineva ceva vesti mai proaspete?



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Sorry ca nu pot intra mai des...las laptopu deschis dar nu apuc sa stau.

Concluzia durerilor puternice este ca organismul nu accepta mesa aceea din ureche.Este bagat pe calmante din 8 in 8 ore....va dati seama..abia acum dupa ce azi am facut atata scandal ca nu suporta durerea...offf

Aseara o idioata de asistenta i sa parut ca respira greu si a venit cu o pipeta de ia pus picaturi cu bixtonim in nas...sebi nu avea nimic dar la cat de zapacita eram de cum urla am facut cum a zis ea...si de azi ii curge nasu...acum stau si ma intreb oare aia era steila...sau a mai pus la vrea 20 cu ea in nas....
Doamne devin obsedata de atata sterilizat.
Mie frica ca tot ce poate fi mai periculos acum e sa i curga nasucul....

Nu stiu ce sa mai fac sa fie bine.
Azi a papat cat de cat...speram maine sa fie mai bine.

Va pup


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

no coment
va si sper sa rasara soarele curand



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:



Lora, mami de Iustina
Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Ai ma Andrusca nu mai pune atata raul in fata.este normal daca ieri avea nasul congestionat si azi s-a decongestionat sa inceapa sa curga din el.
congestia nazala produce si ea durere la nivel de ureche si si la capusor.
lasa ca e de bine ca i-a pus picaturi si nu-ti mai face atate idei ca era contaminata...nu era contaminata...ti-o spun eu ca am nas de vrajitaoare.

hai linisteste-te si fi increzatoare ca dupa ce scoate mesa o sa cedeze durerea.
pupice o mie ...virtuale,ca nu-s streile
sau sa ma duc sa beau apa clocotita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

ma Principeso esti de coma....m-ai facut sa rad in seara asta....
M-am lovit de atatia streptococi incat sa o ajung sa suflu si'n iaurt....
Aida

Lui Bibi i sa pus apita la albina cum zice el....astept sa se termine apoi sa doorrmmmm....poate in seara asta ma odihnesc si eu pana la 5.

Pupicei


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput