***Alaturi de Sebi *** 2 *

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Doamne-ajuta sa fie cit mai bine! toata ziua m-am gindit azi la voi

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Doamne ajuta puiul mic sa se faca bine!

Michelle 18+ "Smiley"si DOMINIC 15.05.2007

POZE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

La ora 13.45 mi-a scris Andreea:

"Gata, s-a terminat. A fost jale ce au gasit acolo. Vorbim mai pe seara. Va pup."

---------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Off,bine ca s-a terminat..si deacum sa dea dd sa fie bine,bine,bine.


Multumim de veste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Multa, multa sanatate puiutului mic!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Am vorbit acum 10 minute cu Andreea.

Sebi doarme, este sedat, pentru ca altfel nu suporta durerea. Am inteles ca infectia a fost mult mai mare decat se vedea la tomografie si ca, daca nu lua aceasta decizie, risca intr-un timp de o luna-doua( cat ar fi strans banii ptr strainatate) sa ajunga la creier si atunci nu ar mai fi putut face nimic.
I s-au luat analize ca sa vada natura infectiei. Vor fi gata in cateva saptamani.
Cam intr-o luna de zile vor sti daca operatia a fost reusita sau nu.
Au reusit sa curete cat au putut la scarita, dar nu au scos-o. Doctorii spera ca antibioticul sa ajute si el mai departe. Este cel mai important acuma ca Sebi sa reactioneze bine la antibiotic.

Andreea a zis ca isi cere scuze mari ca nu a reusit sa raspunda la toate mesajele, apelurile si telefoanele. A zis ca au fost momente in care nu se simtea in stare sa vorbeasca. I-am zis ca nu e important acest aspect, ca suntem mame si intelegem, dar ea a insistat sa scriu neaparat ca isi cere scuze inca o data. Si de asemenea a zis ca multumeste tuturor pentru gandurile bune, pentru mesaje si telefoane, si pentru ca sunteti alaturi de ei in aceste clipe grele.
Doamne ajuta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lilia80

Am vorbit acum 10 minute cu Andreea.

Sebi doarme, este sedat, pentru ca altfel nu suporta durerea. Am inteles ca infectia a fost mult mai mare decat se vedea la tomografie si ca, daca nu lua aceasta decizie, risca intr-un timp de o luna-doua( cat ar fi strans banii ptr strainatate) sa ajunga la creier si atunci nu ar mai fi putut face nimic.
I s-au luat analize ca sa vada natura infectiei. Vor fi gata in cateva saptamani.
Cam intr-o luna de zile vor sti daca operatia a fost reusita sau nu.
Au reusit sa curete cat au putut la scarita, dar nu au scos-o. Doctorii spera ca antibioticul sa ajute si el mai departe. Este cel mai important acuma ca Sebi sa reactioneze bine la antibiotic.

Andreea a zis ca isi cere scuze mari ca nu a reusit sa raspunda la toate mesajele, apelurile si telefoanele. A zis ca au fost momente in care nu se simtea in stare sa vorbeasca. I-am zis ca nu e important acest aspect, ca suntem mame si intelegem, dar ea a insistat sa scriu neaparat ca isi cere scuze inca o data. Si de asemenea a zis ca multumeste tuturor pentru gandurile bune, pentru mesaje si telefoane, si pentru ca sunteti alaturi de ei in aceste clipe grele.
Doamne ajuta!!!!


Scria Lila la umanitare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Scuze,vroiam sa trimit mesajul celor din cafenea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

DD sa fie alturi de Sebi sa se faca bine. Andreea multa putere.
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Nu am avut curaj sa intru, pana acum; grea incercare pentru Andreea si puiul ei. Sper ca operatia sa fie o reusita deplina, abia astept sa treaca luna asta...
Doamne ajuta! Andreea, va imbratisez cu drag!


Mergi la inceput