Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici13

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela_n spune:

Multumesc pt.raspuns fetelor,ma rog la D-zeu sa fie bine saptamana viitoare cand ne ducem iarasi ,oricum eu stiu ca printesa mea e o luptatoare indiferent de situatie,doar ca mi-e teama de ce o sa-mi mai zica.Asteptam si ne rugam sa fie binepuii vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Valy, am votat piticul Luca. Mai votam si maine ca nu ne lasa decat o singura data pe zi.
Fetelor, Dennis e mai bine de ieri. Nu mai plange cand mananca,e drept ca dureaza masa cam o ora dar conteaza ca mananca si nu mai urla.
I-a prescris dr un nou medicament pt reflux, in schimb pt limbuta nu i-a dat nimik(nu l-a vazut, am vb prin telefon), dar il fac in continuare cu musetel si bicarbonat. Sunt tare fericita de Dennis, ca deja am inceput sa vb singura

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Vali,i-am dat si noi un vot lui Luca.E dulcel foc, ce frumos zambeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Multampt voturi vape toate amndoi

Luca Daniel - 22.10.2008 povestea noastra un votic pentr-un pitic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Votat pitic LucaSperam sa iesiti pe primul loc

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Am votat si eu,ieri si azi,o voi face si maine.Cu adevarat e tare scumpic Luca.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_n spune:

Mikaela ma bucur tare mult pentru voi ca sunteti bine.Valy am votat si eu piticul tau e un dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Fetelor noua ni s-a descoperit o hipertonie musculara la nivelul membrelor inferioare. Acum facem tratament si kinetoterapie. Voi ce stiti despre hipertonie?

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Joklk,imi pare rau ca micuta ta trece prin greutatea asta,dar nu te descuraja,ea a fost tinuta sub observatii tot timpul,din cate am inteles pana acum si faptul ca a fost descoperita din timp,e un mare avantaj.E bine sa ai un pediatru bun,care sa faca ce trebuie,iar tonotilul (am citit in postitul celelalt de tratamentul Karlei)e foarte bun,ii intareste organismul si ajuta la dezvoltarea ei.Va pup pe amandoua si sunt sigura ca micuta ta va trece cu bine si peste asta,a dovedit ca e o luptatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

un cos intreg pt toate mamicile care ne-au dat [red]un votic pentr-un pitic va pupam o zi placuta in continuare sa aveti si pitici cuminti si sanatosi

Luca Daniel -22.10.2008 povestea noastra un votic pentr-un pitic

Mergi la inceput