Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

mi-a fo furat ieri tel. asha ca nu mai am nr getutzei sa o sun.

dar ii scriu frumos aici:
La multi multi ani, sa fii sanatoasa, si fericita,s i implinita, sa fii tare, si senina, si de zambete plina


si daca cetesti, da-mi un beep ca nu mai am nr tau de tel :(((

edit" welcome bec, fecian, sa iti fie de bine aventura romaneasca.. ma uit acu la poze... ce frumos pove tu acolo. Esti din Sulina ? din balta?

Ia uitati un marinar: http://fecian.webs.com/apps/photos/photo?photoid=40852597




o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

De la mare de la soare...

Eli greu a intrat in apa, dar acum e greu de scos...

Getutza sa traiesti multi multi ani fericita!

gasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Mihaser, distractie frumoasa la mare! Asteptam poze sa va vedem la nisip, cand va intoarceti!

Felicia (fecian), se pare ca pufarinul a avut o vacanta pe cinste si voi pe linga el. Intre timp vad ca nu mai e pufarin, e scufundac


Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

La Multi Ani Getuta!!!

Adriana am gasit Mamaia Sat, adica spre Navodari, Hotel BlueWave se numeste. Sa vedem cat e de ok.
Am luat un apartament, atat mai aveau liber, mergem cu niste prieteni, sa vedem cum ne descurcam.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

LA MULTI ANI GETUTZA!!!!

Weekend frumos, socrate!!!

Eu am stat dupa curu Evei azi. Si tot a mai cazut de vreo 3 ori asa mai serios si s-a lasat cu urlete. Buzica e ok, multumim de incurajari.

Cleo imi pare rau ca ti-au furat telefonul. Nu credeam ca se mai fura telefoane in ziua de azi cand le dau astia si gratis...

M-am gandit sa ma inscriu la o facultate. Nu sunt sanatoasa la cap. Dar poate reusesc. Inca ma mai gandesc...

YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Doloress, multumesc ptr. raspuns.

_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

Salutari dragele noastre,

Noi suntem la tara, la racoare...si citim mai rar cand avem acces la internet. Am citit de multi bebici bolnaviori carora le dori muuulta sanatate si mamaicilor multa rabdare ca trece

La Multi Ani Getutzei si sotziorului MsBB !

Intre timp am mai facut ceva...avem un magazin on-line cu incaltaminte de piele, foarte confortabila pentru copilashi dragalashi...daca va intereseaza va invitam sa vizitati www.rufina.ro

Ilinca la aproape un an si o luna nu merge singura, face cativa pasi si imi cauta de zor mana sa o tin...dar ma bucur ca a inceput sa pape mai bine si sa doarma noaptea

Am admirat si eu pagina lui David ...superba ...felicitari mamicii

Va pupam, ne retragem in cuib



Piggy mama de Ilinca (15.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Mamicile ale caror M&M au fost in greva foamei, postez inca o data mesajul asta, presupun ca nu l-a citit multa lume la parina 20 a cap. trecut:


Deci:

Fetelor, o intrebare: Cat a durat greva foamei la copilasi??? Victoria a intrat in greva foamei! Nu mananca mai nimic! Lapte nu bea, doar tzitzi, de 3 ori/zi si de vreo 2-3/noapte si si atunci cate 3-5 minutele... Azi am facut ciupercile umplute, a papat umplutura din 5 ciuperci (din 14 cate am facut!), a papat ceva branzica dulce cu marar si bacon si acum seara i-am facut peste (care ii placea candva), somon cu lamaie si a luat 4-5 gurite si gata! Dupa care i-am facut cartofi prajiti (la cuptor) ca taaaaaaare bine ii manca in vremurile bune, si aia a mancat doar vreo 2-3... Dimineata a papat jumate din painica cu ou... Io ce sa-i mai fac sa manance?!? Ca parca nimic nu-i mai place! Ma apuca disperarea, ma simt oribil, parca e vina mea. Ii placeau pastele foarte mult, acu' nici alea nu le mai vrea. Mai mananca in schimb piscoturi si paine... in rest, mai nimic.



_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Mamicile ale caror M&M au fost in greva foamei, postez inca o data mesajul asta, presupun ca nu l-a citit multa lume la parina 20 a cap. trecut:


Deci:

Fetelor, o intrebare: Cat a durat greva foamei la copilasi??? Victoria a intrat in greva foamei! Nu mananca mai nimic! Lapte nu bea, doar tzitzi, de 3 ori/zi si de vreo 2-3/noapte si si atunci cate 3-5 minutele... Azi am facut ciupercile umplute, a papat umplutura din 5 ciuperci (din 14 cate am facut!), a papat ceva branzica dulce cu marar si bacon si acum seara i-am facut peste (care ii placea candva), somon cu lamaie si a luat 4-5 gurite si gata! Dupa care i-am facut cartofi prajiti (la cuptor) ca taaaaaaare bine ii manca in vremurile bune, si aia a mancat doar vreo 2-3... Dimineata a papat jumate din painica cu ou... Io ce sa-i mai fac sa manance?!? Ca parca nimic nu-i mai place! Ma apuca disperarea, ma simt oribil, parca e vina mea. Ii placeau pastele foarte mult, acu' nici alea nu le mai vrea. Mai mananca in schimb piscoturi si paine... in rest, mai nimic.



_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

maxim 2 luni
ce, credeai ca scapi de greva foamei?
tu ai ramas si eva lui Ylari



o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleo78

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Mamicile ale caror M&M au fost in greva foamei, postez inca o data mesajul asta, presupun ca nu l-a citit multa lume la parina 20 a cap. trecut:


Deci:

Fetelor, o intrebare: Cat a durat greva foamei la copilasi??? Victoria a intrat in greva foamei! Nu mananca mai nimic! Lapte nu bea, doar tzitzi, de 3 ori/zi si de vreo 2-3/noapte si si atunci cate 3-5 minutele... Azi am facut ciupercile umplute, a papat umplutura din 5 ciuperci (din 14 cate am facut!), a papat ceva branzica dulce cu marar si bacon si acum seara i-am facut peste (care ii placea candva), somon cu lamaie si a luat 4-5 gurite si gata! Dupa care i-am facut cartofi prajiti (la cuptor) ca taaaaaaare bine ii manca in vremurile bune, si aia a mancat doar vreo 2-3... Dimineata a papat jumate din painica cu ou... Io ce sa-i mai fac sa manance?!? Ca parca nimic nu-i mai place! Ma apuca disperarea, ma simt oribil, parca e vina mea. Ii placeau pastele foarte mult, acu' nici alea nu le mai vrea. Mai mananca in schimb piscoturi si paine... in rest, mai nimic.



_
Mami de Printesa Victoria Isabella

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

maxim 2 luni
ce, credeai ca scapi de greva foamei?
tu ai ramas si eva lui Ylari



o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008


Cu mine ce ai, maica???? Ai uitat ca a fost si a mea grevista??? Bine, a tinut-o o saptamana, dar am bifat-o si pe asta. Ptiu ptiu ptiu!!!

Si mai vroiam sa zic ceva dar m-ai bulversat!!!!



YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput