King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 72

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

m-am dus sa caut pe forumul de la hoax, despre inregistrarile myspace si parerile to be or not to be (pt. ca stiu sigur ca le-am citit aseara; anka77 de acolo ai luat inregistrarile, nu ?)


DA Cory de acolo le-al luat, le-am specificat fetelor ca aceea este sursa si ca vreu sa vedeti ( ascultati) mesajele.

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka77 suuuper si melodia de azi! Atit de sexy si fierbinte mi se pare MJ in clipul asta

Cory am sa citesc acum, promit, linkurile date in paginile anterioare de tine.

Repet inca o data, caci vad ca nu se citesc mesajele anterioare cu atentie si suntem "acuzate" ca disecam toata aceasta problema: noi, cele care "batem campii" cu gratie cautand explicatii si teorii asupra disparitiei lui MJ, o facem de drag, de dor, in speranta ca vom gasi (nu cred, dar sper...) ceva raspunsuri.
Asta nu inseamna ca nu ii cinstesc memoria, caci, sa fim seriosi, eu il ascultam si in ultimii ani, pina sa dispara. Nu ma bat cu pumnii in piept, dar eu nu l-am uitat nicicand. In masina sta permanent albumul History si acum vreo 2 luni imi cumparasem dvd-ul cu concertul din bucuresti, acum vreo juma' de an mi-am facut si un playlist de pe youtube cu el. Iar acum, dupa ziua aia urita, femeie de 40j de ani, mi-am cumparat revista cu postere MJ ca sa le am pt sufletul meu. De dor, tot asa .





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Anka77 suuuper si melodia de azi! Atit de sexy si fierbinte mi se pare MJ in clipul asta

Cory am sa citesc acum, promit, linkurile date in paginile anterioare de tine






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson



Danat si mie imi place. II sta super in rosu,decorul rosu il avantajeaza, danseaza bestial, ritm ce sa mai zic...M-a dat pe spate.Aaaa imi place cum ii sta cu parul impletit in codita, bretonul ravasit....hai ca m-am tampit.




Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Se intampla ceva ciudat aici...

Nu m-a interesat MJ,nu i-am ascultat muzica decat ocazional, nu m-a interesat viata lui, daca a fost vinovat sau nu...pana ACUM. Si am ajuns sa nu mai pot dormi gandindu-ma la el. Si in fiecare moment liber al zilei ascult sau citesc cate ceva. Si nu-mi vine sa cred ce om a fost. Cat de inocent si dulce.....

Si am vazut ca nu sunt singura. Si e prima data cand mi se intampla. Au murit oameni a caror muzica imi era mai apropiata si mai draga si nu am bocit atata.

Nu mai am liniste.

Asta a-ti ascultat?

http://www.youtube.com/watch?v=ruVhMi1xZyQ&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka77 eu deja nu il mai iau la studiat pe MJ in sine, ca imi cam place in toate clipurile Aici e chiar hot, hot rrrrau de tot.
Insa eu ma uit si cum il filmeaza, e foarte misto (ma pasioneaza treaba asta cu unghiurile de filmare etc) si am observat la clipul asta ce misto e faza cand il filmeaza prim-plan printre picioarele tipei care danseaza pe masa (se repeta de vreo 2-3 ori in clip). Tari, regizorul si cameramanul



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Suna demential unplugged.....

http://www.youtube.com/watch?v=FOMYzQuU_8Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Anka77 eu deja nu il mai iau la studiat pe MJ in sine, ca imi cam place in toate clipurile Aici e chiar hot, hot rrrrau de tot.
Insa eu ma uit si cum il filmeaza, e foarte misto (ma pasioneaza treaba asta cu unghiurile de filmare etc) si am observat la clipul asta ce misto e faza cand il filmeaza prim-plan printre picioarele tipei care danseaza pe masa (se repeta de vreo 2-3 ori in clip). Tari, regizorul si cameramanul



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson



Mi-a stat pe limba( deget) sa scriu si de faza aia, dar NA ca ai pomenit tu, e foooooarte tare,

Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Anka am ramas masca la cele doua inregistrari, care acum sunt nr 3/58 si 21/85.. seamana f bine vocile..
totusi cred ca e acel Donald de care se vorbeste pe forum..
si nici eu nu cred ca si-a inscenat moartea.. m-am cam ferit sa ma uit pe Hoax-ul ala, dar printre picaturi am mai citit.. dar tot nu m-au convins..

Mi-a placut articolul din Dilema veche!

hai ca am si eu vreo 2 ceasuri de cand sunt pierduta printre linkurile pe care le-ati pus pe aici..

si ieri tot asa nu am apucat sa zic si eu ca imi place melodia zilei.. si cand aparuse asa ma imaginam ca-s tipa aia pe care o urmarea MJ ..
Melodia de azi - mie mi se pare ca danseaza cam putin in video, dar imi place ritmul.. normal .. ce poate sa nu imi placa?





Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moana

Se intampla ceva ciudat aici...

Nu m-a interesat MJ,nu i-am ascultat muzica decat ocazional, nu m-a interesat viata lui, daca a fost vinovat sau nu...pana ACUM. Si am ajuns sa nu mai pot dormi gandindu-ma la el. Si in fiecare moment liber al zilei ascult sau citesc cate ceva. Si nu-mi vine sa cred ce om a fost. Cat de inocent si dulce.....

Si am vazut ca nu sunt singura. Si e prima data cand mi se intampla. Au murit oameni a caror muzica imi era mai apropiata si mai draga si nu am bocit atata.

Nu mai am liniste.

Asta a-ti ascultat?

http://www.youtube.com/watch?v=ruVhMi1xZyQ&feature=related


Da o stiam e super,Moana nu stiu ce sa zic....nici eu nu credeam ca voi reactiona asa.Bine eu eram disperata dupa el, in adolescenta( de fapt de la 12 ani) ma indragostisem de el , imi aduc aminte cand am vazut prima data un videoclip de-al lui Billie Jean, moamaaaa, am zic wow ce tip super, am inceput sa caut despre el in limita a ceea ce aveam atunci la dispozitie in 89 iti dai seama, cand am aflat ca e nascut in 58 am zis nu se poate e mai mic decat mama cu 3 ani dar maine as pleca cu el ,decupam tot ce aparea, scriam interviurile lui intr-un caiet eram pfff.. amorezata...acum ca nu mai e....mi-e greu, era iubirea mea ...am pierdut-o....toti se uita la mine ca la o ciudata....plangi dupa Michael? wow ? Le-am zis nu pot sa va explic.. nu puteti intelege....,
Este incredibil ce impact a avut asupra atator oameni,cum muzica lui a unit, il plang in fiecare zi, te inteleg.


Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fetelor am gasit pe net asta, o inregistrare a unui interviu dat la radio, prin telefon, de catre Michael.
Vedeti, vocea lui se aude altfel prin telefon + inregistrata. Ce ziceti?






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput