King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 66

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Motanik pai TREBUIA sa existe poza, din partea celor care au construit intreaga conspiratie de a-l face sa dispara. Prin moarte sau altfel...
El trebuia sa fi fost vazut de intreaga omenire ca era mort in ambulanta.
Nu stiu, deja puzzle-ul asta are atitea piese...




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Motanik,eu vazusem pe Cnn.Acum imi merge netul cu viteza melcului
asa ca am dat o cautare pe google si am gasit unul din articole ,acelASI din toata media

http://www.ziaremondene.ro/15-07-2009/Ancheta-politiei-Tot-mai-aproape-de-Conrad-Murray-cardiologul-lui-Michael-Jackson.html

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetelor ma doare capul rau de tot.
puteti sa dati toate cu rosii, sa va suparati pe mine,va trimit un link, scroll pana spre mijlocul paginii ascultati mesajele 1/83 si 19/83 .
fiti atente va rog la felul in care in mes 1/83 sunt rostite cuvintele " Michael", " hummm", "music"," hope","brilliant" "inspiration" etc.. cica suna din UK , nu are accent englezesc ci american.
Vreau pareri
http://www.myspace.com/peterpanpyt ascultati comentariile unde scrie Peter Pan voice comments
nu uitati si de 19/83 , este un poem recitat de Micheal in august anul trecut,Behind the mask.

But They Told Me
A Man Should Be Faithful
And Walk When Not Able
And Fight Till The End
But I'm Only Human



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Dana, de ce TREBUIA sa existe poza aia? Adica din partea cui venea acel TREBUIA?

Anka, cred ca e cum zici tu cu pozitionarea persoanei in ambulanta, dar ala care a fotografiat putea doar sa spere ca inauntru e asa nu? Ca Michael putea fi asezat in fund, cei de afara nu aveau de unde sa stie care era situatia. Prea noroc chior mi se pare sa fi prins poza aia exact asa, poate sunt eu nebuna doar...

Rhoneea, cred ca nu conta pt cei de la ambulanta numele, de altfel nici nu au intrebat. Probabil ca bodyguardul care a vorbit (desi cum bine ziceau cei de pe siteul ala, nu era omul isterizat deloc, adica trecusera 30min de cand incerca dr sa-l resusciteze, nu era de gluma, era o situatie de viata si moarte si ala in telefon nu e deloc speriat/agitat...vorbim totusi de Michael Jackson!!) nu l-a spus intentionat gandindu-se ca nu e totusi atat de serios si sa nu rasufle in presa in caz ca liniile sunt ascultate.

Cat despre dr, cand si unde a declarat ca nu stia adresa? Poti sa dai mai multe detalii?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.



Da sunt convinsa ca poza era la plezneala, putea si fie si bucatareasa,dar pentru ca o ambulanta iesea din curtea lui , omul a facut poze, ce o fi ,o fi!.Nu cred ca stia careva in acel moment ( la paparazzi ma refer), ca venise pt Michael ambulanta.
Ce sa zic...ma doare capul la propriu....
Am citit si eu undeva de Dr ca nu stia adresa...daca gasesc dau link...

But They Told Me
A Man Should Be Faithful
And Walk When Not Able
And Fight Till The End
But I'm Only Human



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rhoneea

Eu nu imi gasesc raspuns la intrebarile astea:
-de ce cel care a sunat la ambulanta nu a spus ca e Michael Jackson ci un "domn"?
-de ce nu a specificat din prima celor de la ambulanta ca se afla deja un medic in apropierea lui?
-de ce dr a declarat ca nu stia adresa(fiind intrebat de ce a sunat asa de tarziu)? dat fiind ca el nu venea pentru prima oara in casa aia.

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson



uite link-ul catre articol http://www.hollywoodgrind.com/conrad-murray-did-not-call-911-for-michael-jackson-for-30-minutes/

But They Told Me
A Man Should Be Faithful
And Walk When Not Able
And Fight Till The End
But I'm Only Human



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka77 dupa ce am ascultat mesajul nr 1/ 83 nu pot decat sa ziiiiic parca e MJ (tinandu-se de nas putin). Am ascultat de mai multe ori...cum zice "I aaaam", la fel "his music will live oooon" si alte pronuntii tipice ale lui Michael! Pfff, chiar ca asta e chestia care m-a lasat totalllll masca de cand s-a intamplat (sau nu???) tragedia.
Acum am ascultat si nr 19/83 m-ai dat pe spate!!! Am vazut ca e de anul trecut si cat de bine seamana cu 1/83...imi vine sa pliiiing si pliiing nu mai stiu ce sa cred.....






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

In momentul asta, indraznesc sa sper ca Michael este doar cel mai tare mincinos al tuturor timpurilor si ca a facut asta numai ca sa salveze situatia financiara a copiilor lui, si ca s-a retras undeva departe de toti sacalii si traieste linistit. Sper ca si sanatos......

Sounds crazy, a?




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Anka77 dupa ce am ascultat mesajul nr 1/ 83 nu pot decat sa ziiiiic parca e MJ (tinandu-se de nas putin). Am ascultat de mai multe ori...cum zice "I aaaam", la fel "his music will live oooon" si alte pronuntii tipice ale lui Michael! Pfff, chiar ca asta e chestia care m-a lasat totalllll masca de cand s-a intamplat (sau nu???) tragedia.
Acum am ascultat si nr 19/83 m-ai dat pe spate!!! Am vazut ca e de anul trecut si cat de bine seamana cu 1/83...imi vine sa pliiiing si pliiing nu mai stiu ce sa cred.....






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson




asa ei eu, am ascultat-o over and over again, oricat de mult ar incerca cineva sa imite, anumite inflexiuni ale vocii nu se pot copia, de aceea am insistat pe acele cuvinte, avea un fel de a le accentua, inimitabil.
ce sa spun , sunt speechless de atunci, am dat la soricei, si inca odata o spun...ma doare capul.....sunt bulversata

But They Told Me
A Man Should Be Faithful
And Walk When Not Able
And Fight Till The End
But I'm Only Human



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Uau fetelor! Ce sa zic, m-atio lasat masca. Ma steapta un zbor de 11 ore in seara asta si acum am tema de gandire. A? Sau nu a?
Oare in avion merge netul?


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Uau fetelor! Ce sa zic, m-atio lasat masca. Ma steapta un zbor de 11 ore in seara asta si acum am tema de gandire. A? Sau nu a?
Oare in avion merge netul?


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

pai eu zic ca ai (tema), ca si noi avem


Again I say thank you
, thanks to God.
In the past I've gone from – Where is he? To here he is again.



http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput