King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

buna dimineata fetele. NU vreau sa va intristez asa de dimi , dar am gasit filmuletul in care ii arde parul in timpul filmarii pentru Pepsi. Doamne prin ce iad a trecut, si tot ce a urmat after .....
http://www.tmz.com/2009/07/15/michael-jackson-pepsi-explosion-video/

If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself,and then make a change( man in the mirror)
http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Va rog sa nu ma certati, ca ma bag peste melodia de azi. Dar am gasit-o pe asta, care ar fi trebuit sa fie inclusa pe albumul Thriller.

http://www.youtube.com/watch?v=zy3zIe-HFfA&feature=related

Ma intreb ce minunatii mai avea pregatite.

Melodia de azi arata ca a fost un artist complet, putea sa interpreteze mai multe stiluri si sa o faca la fel de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

nelia hai ca o sa ai timp si tu sa propui o melodie.. ca si eu voiam ..

ce funny cu Doughnut! ma uimeste in fiecare zi omul asta..

da, am vazut si eu azi ca ziceau la stiri de filmuletul cu Pepsi.. ce prins era de dans si muzica ca nici nu si-a dat seama ce i se intampla.. offf!!!



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kalid spune:

Si mie imi place melodia zilei !

Am vazut si eu stirile de dimineata si filmuletul de la reclama. chiar de acolo sa fi inceput totul ?!?! cumplit...

kalid, mamica fericita de copii perfecti: alex (5 ani) si ioana (10 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Neatza fetele-neatza Michael

Am vazut si eu aseara inregistrarea cu accidentul de la pub.
Doamne ce speriat era ,nu stia ce se intampla.Tu-i mama ei de artificie...De acolo a inceput tot calvarul lui .La numai trei saptamani dupa incident a suferit o operatie pe scalp

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna dimineata Michael, buna dimineata fetelor!

Pe rand. Melodia zilei. Cand eram fan MJ in adolescenta, prietena mea era fan Guns'N'Roses si mereu imi zicea ca ar trebui sa ma fac rockerita si eu ca Michael nu are muzica serioasa (!!) si intr-o zi ne-am trezit cu Give Into Me si ea a trebuit sa-si muste buzele si sa asculte hipnotizata Michael de dragul lui Slash. Apoi mi-a spus ca a devenit rapid melodia ei preferata si a inceput sa-l indrageasca pe Michael si ea.
Cum bine ati zis, arata ca putea sa cante orice stil muzical fara probleme. Imi place insa asocierea cu bad boy Slash care il face si pe Michael sa para mai dur. Superba piesa!

Apoi filmuletul cu Pepsi. Am ramas cateva secunde nemiscata. El nici nu realizase, bietul de el, dansa si canta pana au sarit aia pe el sa stinga focul. Apoi cand se ridica se vede cum in mijlocul capului a ramas chel. Nu vad insa fata afectata, sau poate nu s-a vazut acolo sau nu imediat. Cert e ca mi s-a strans pielea pe mine de durere pt el, prin ce a trecut. Pt ce or fi scos acum la vedere inregistrarea aia? Sa faca bani? Sau sa arate lumii cum a suferit si cat?


Mai departe. Oana, apropo de ceas, sa stii ca il poti lua in 3 rate, asa am facut si eu caci 80 lire inseamna destul si pt mine, mai ales acum ca ne pregatim sa mergem in Ro si avem nevoie de bani acolo.
Ii ziceam mamei ca l-am comandat si apoi vorbeam ca de cand a murit si probabil inca cel putin cateva luni va dura nebunia fanilor de care profita la maxim producatorii si uite asa fac bani grei din toate materialele ce au chipul lui pe ele.

Last but not least, melodia care trebuia inclusa pe Thriller (cum ai gasit-o? unde scrie despre ea?) e foarte faina, desi inceputul seamana un pic cu Human Nature sau mi se pare doar mie?
Sper sa se stranga piesele pe cate un cd si sa apara pe piata sa ne bucuram si noi de toate.


Astea fiind spuse, Salina te mai asteptam pe aici , tuturor va doresc o zi frumoasa!



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

buna dimineata fetele. NU vreau sa va intristez asa de dimi , dar am gasit filmuletul in care ii arde parul in timpul filmarii pentru Pepsi. Doamne prin ce iad a trecut, si tot ce a urmat after .....
http://www.tmz.com/2009/07/15/michael-jackson-pepsi-explosion-video/

If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself,and then make a change( man in the mirror)
http://community.webshots.com/user/anka77


Off, mai bine nu ma uitam.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kalid spune:

Am gasit colajul asta excelent de poze. Ce ziceti de poza de la minutul 3.13?



Ma scuzati voi ca ma bag peste melodia de azi (dar e cea de ieri, asa ca nu-i prea grav )...



kalid, mamica fericita de copii perfecti: alex (5 ani) si ioana (10 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

trista poza ..cred ca asa se simtea el

la min 2.07 arata

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Mie imi placea tare tare mult cum ii statea tuns in clipul de la "You are not alone"...Imi aduc aminte cand am vazut clipul prima oara ca ma indragostisem lulea de el...

Mergi la inceput