King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.aly spune:

Citat:
citat din mesajul lui indu

ma gandeam.. oare n-am putea avea si un emoticon care sa-l reprezinte pe Michael Jackson aici pe DC?
ca de exemplu asta de-aici:
http://www.sherv.net/mj-emoticon-145.html

O idee foarte buna!

pentru carticica. Am primit-o.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Un zambet superb







Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Vreau sa zic ca va citesc ,sunt aici dar nu stiu ce sa zic...nu am cuvinte,hm
dar sunt pe aici.
Va pup pe toate si in special pe Michael

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:


Asa vei ramane pentru totdeauna in inimile noastre Michael.





Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Rhoneea, foarte dragut colajul si melodia pe care e facut e una dintre preferatele mele.
Hanne, chiar ma gandeam ca nu te-am vazut de cateva zile si nu stiam daca ti-a scapat subiectul. Ma bucur sa te vad aici, sper ca esti mai bine.


Apropo de melodia zilei, desi mai e destul timp pana atunci, cred ca melodia zilei pe 29 august ar trebui sa fie preferata lui Michael, Smile...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Andra,v-am vazut ,am citit,apoi am tras chiulul.Am incercat si inca incerc sa stau departe,sa nu ma mai gindesc,sa-mi revin.
Am trecut si inca mai trec prin toate starile posibile .Cind am senzatia ca "am scapat" ma loveste ceva,nu stiu ce exact(tot o amestecatura de sentimente).
Efectiv nu stiu ce sa zic,mi-am perdut cuvintele si nu stiu de ce.

Banuiesc ca doar o sa va citesc pt. o vreme.

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Inteleg ce simti, trec prin aceleasi stari. Numai ca simt nevoia sa vorbesc despre Michael, parca asa il tin in viata, amintindu-l in fiecare zi, cu oricine, oriunde.

Ieri am mers in vizita la niste prieteni, drumul pana acolo a durat cam o ora si la un moment dat mi-a venit asa un chef sa-l ascult pe Michael, nu aveam cd, de obicei lasam Magic Radio in masina. Am inceput sa caut alte posturi, stiam ca trebuie sa-l gasesc undeva...si am gasit, pe Capital dadeau Another Part of Me. Atat de fericita am fost incat am inceput sa dansez in masina

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

am vazut ca cineva a dat Michael impersonator.si pe mine m-a preocupat.i-am vazut aproape pe toti: si pe cei mai prosti (de unii te spargi de ris) si pe cei mai buni (suleiman mirza si pe world's greatest impersonator navi, care e pozat si cu Michael).dar acum va propun she's bad :
http://www.youtube.com/watch?v=8lrccH7IHtU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

black or white :
ce-mi place :
-figura smechera a lui macaulay culkin cind ii trinteste taicasu tabloul cu Michael, si cea mai cool : cind aduce boxele : are you nuts ?
-ritmul, un mix de dance, rap, hard rock si pop
ce nu-mi place :
- ca Michael are in full version un solo grozav de care s-au pus cei de la genesis (phil collins) sa faca misto.nu mai stiu exact in care, ca mi-e prea lene sa caut, parca in i can't dance.si ca acest solo dance a fost scos, Michael cerindu-si totodata scuze fanilor (sper ca nu zic vreo prostie) de violenta acestor secvente finale (adica aparitia panterei negre, trasul fermoarului si spartul masinii parca).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Vai ce horor era saraca Cher! Stiu ca a fost mare fan MJ asa ca o iert de data asta
Ieri am mers cu cel mic la tuns si era un TV pe perete pe care mergea un post oarecare de muzica. Si la un moment dat incepe Michael (Heal the World). Instantaneu casierita care era langa TV l-a dat la maxim si toata lumea era cu ochii pe TV. M-a impresionat tare mult scena si mi-au dat lacrimile (a cata oara in ultimele saptamani )
Si vroiam sa va spun ca am reusit astazi sa ma uit la tot interviul luat lui Michael de catre Oprah. O mare doamna! Tot respectul pentru ea! Sa va uitati ca merita!


Floricel & comp.(D.N. 09.09.2004)


Traieste azi ca si cum ar trebui sa mori maine!

Mergi la inceput