King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 110

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iti dai seama Danat ca si noi am fi facut la fel.Pai cum sa stau stana de piatra cand iubirea vietii mele performeaza pe scena?
Wow , ma si vad in sala




if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui anka77

pe CNN acum este bucatareasa personala a lui Michael, Kai Chase , foarte interesant ce spune tipa.

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77


ce spune? ne poti scrie si noua aici? eu sunt la job...

In primul rand tipa mi s-a parit foarte sincera.Zicea ca Michael dorea sa faca acest turneu, dorea sa manance foarte sanatos, mancare organica.Copiii o iubeau foarte tare si ii scriau mereu biletele de multumire.
Zicea ca era foarte dragut cu ea, vorbea f frumos ii spunea Kai am nevoie de tine, sa imi gatesti sanatos , sa pot sa rezist.
Dar...parea foarte obosit. In aprilie arata mai bine, pe urma ea a fost concediata revenind la inceputul lui iunie si arata foarte obosit, dar nu era anorexic si se hranea bine,Dr Murray cam in fiecare seara venea acolo.Zicea ca dimineata il vedea pe dr coborand cu tuburi de oxigen( deci baga propofol la greu).Ea nu avea acces la dormitoare.
In acea dimi nu l-a vazut coborand cu tuburile de oxigen. Se facuse 12 parca a zis si Mister Jackson( numai apelativul asta l-a folosit)nu luase inca micul dejun.S-a gandit ca e obosit din cauza repetitiilor, pana l-a vazut pe dr tipand disperat sa vina Prince.Fetita tipa Daddy, Daddy.Toata lumea se agita pe acolo, nu li s-a permis sa il vada , i-au data afara pe toti.
Zicea ca Michael i-a spus odata " Kai, they gonna kill me".
Ii placea sa manance cu copiii, inchideau usile si se auzeau rasete,povesti...
Odata Paris i-a sctis un biletel in care ii multumea pentru caise, taticului ei ii placeau f tare
Uff daca imi mai aduc aminte va mai spun.
Aaaaa, ziceau ca abia astepatu concertele de la Londra , toti erau foarte entuziasmati si ea urma sa plece cu ei, se si gandeau cum se vor juca si distra in private jet.

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Buna!
Am intrat sa va spun o stire, poate o stiti deja dar totusi:

Am auzit azi la stiri ca a fost dat verdictul in privinta custodiei copiilor lui MJ.Si se pare ca i-au fost incredintati mamei lui.fosta sotie a lui MJ va avea drept de vizita.

Ma bucur tare mult ca nu i-a luat tatal lui.
El le zicea ziaristilor ca micul Omar (sper sa nu ma insel cu numele) e alui MJ ca danseaza, se misca si arata ca un Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Anka77 multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Anka77 multumesc mult!

cu mare placere

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Buna!
Am intrat sa va spun o stire, poate o stiti deja dar totusi:

Am auzit azi la stiri ca a fost dat verdictul in privinta custodiei copiilor lui MJ.Si se pare ca i-au fost incredintati mamei lui.fosta sotie a lui MJ va avea drept de vizita.

Ma bucur tare mult ca nu i-a luat tatal lui.
El le zicea ziaristilor ca micul Omar (sper sa nu ma insel cu numele) e alui MJ ca danseaza, se misca si arata ca un Jackson.



Da si eu ma bucur ca s-a respectat dorinta lui Michael si au ajuns la mama lui.
In privinta lui Omer, nu stiu ce sa zic: Michael tot timpul a iubit copiii,nu vad de ce nu l-ar fi recunoscut.Iti dai seama sa ai asa un baiat talentat cum e Omer, sa stii ca e copilul tau si totusi sa nu faci nik in privinta lui....imi da cu virgula.
Plus ca in testament el a declarat clar: declar ca nu am alti copii in viata sau decedati.De asta nu stiu ce sa zic.... vedem ce ne rezerva viitorul.

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

O zi obisnuita:
- alarma telefon trezire: The way you make me feel
- deschis pc & baut cafea: forum DC, filmulete, etc.
- loc de munca: ascultat melodii, + 1 dintre concerte/zi. Mai ascult si alta muzica (deci nu sunt cu totul....), mai schimb cand vine cineva, ca na...
- suna telefonul, depinde de zi - Beat It, sau Bad.
- Wallpaper telefon...
Etc etc + ganduri + forum DC.
...aaa...m-am inscris intr-un joc pe internet pe care il joc de mai demult, (travian) avand contul dedicat lui. Daca vreti si voi, facem o alianta de fane... va astept Am vazut ca deja exista o alianta dedicata lui, dar baiatul ala a inteles doar partea "razboinica" a lui M. Si mai scrie si incorect gramatical

Sotul meu stie ca am o preocupare intensa si ma asculta..., dar nu banuieste nici pe departe ce mult s-a extins "preocuparea" mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

la mine sunetul telefonului este "Wanna be startin' something" (imi place cum incepe sacadat), alarma de mesaj sms este "Beat it" si alarma de calendar "Remember the time"
Nu imi vine sa ascult alta muzica, ca fac ce fac si ajung iar la Michael.
Si, ce imi place, cand aud din vreo masina ascultand tare muzica lui Michael

Deci, suntem multi




Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

O zi obisnuita:
- alarma telefon trezire: The way you make me feel
- deschis pc & baut cafea: forum DC, filmulete, etc.
- loc de munca: ascultat melodii, + 1 dintre concerte/zi. Mai ascult si alta muzica (deci nu sunt cu totul....), mai schimb cand vine cineva, ca na...
- suna telefonul, depinde de zi - Beat It, sau Bad.
- Wallpaper telefon...
Etc etc + ganduri + forum DC.
...aaa...m-am inscris intr-un joc pe internet pe care il joc de mai demult, (travian) avand contul dedicat lui. Daca vreti si voi, facem o alianta de fane... va astept Am vazut ca deja exista o alianta dedicata lui, dar baiatul ala a inteles doar partea "razboinica" a lui M. Si mai scrie si incorect gramatical

Sotul meu stie ca am o preocupare intensa si ma asculta..., dar nu banuieste nici pe departe ce mult s-a extins "preocuparea" mea.




vreau si eu ringtone cu Eart Song sau They don't care about us...cum sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainex_po spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

O zi obisnuita:
- alarma telefon : The way you make me feel
- deschis pc & baut cafea: forum DC, filmulete, etc.
- loc de munca: ascultat melodii, + 1 dintre concerte/zi. Mai ascult si alta muzica (deci nu sunt cu totul....), mai schimb cand vine cineva, ca na...
- suna telefonul, depinde de zi - Beat It, sau Bad.
- Wallpaper telefon...
Etc etc + ganduri + forum DC.
...aaa...m-am inscris intr-un joc pe internet, avand contul dedicat lui. Daca vreti si voi, va astept
Ce ma face asta? Ce denumire am?




Esti un om care iubeste,si nu iubeste orice ci o iubitoare de frumos!Il iubesti pe Michael si tot ce inseamna el .De fapt cred ca mai toate ne regasim in descrierea asta , toate iubim

Si eu ma bucur de verdictul cum ca cei mici raman in custodia mamei lui Michael dat fiind faptul ca el o iubea mult si avea incredere in ea,deci am si eu incredere in el si sper ca o sa le fie bine.

Am reusit sa iau revista de azi si sa o si rasfoiesc un pic...oh...dar ma cam bufneste plansul

Danat , sunt de acord cu ceea ce ziceai despre "magnetismul" lui.Cred de fapt ca secretul lui era enorma pasiune pe care o punea in ceea ce facea si asta il face INEGALABIL.Poate ca greseala lui a fost ca a iubit pe altii mai oresus decat pe el insusi...

Mergi la inceput