King of Pop Michael Jackson

Raspunsuri - Pagina 108

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Ankaaaa





Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson



cum e,ai reusit sa pui pe telefon melodiile?

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Ca sa ne mai si inveselim, si sa il vedem cum era in particular:

http://www.youtube.com/watch?v=bTJYF9AXM8c&feature=related

Si urmatoarele parti din MJ Most Funniest (ma rog, asa a scris el)...sunt mai multe. E mortal, eu am ras cu lacrimi. Mai ales cand zice pe litere F*U*C*K the press/Michael is the best! Si sunt multe!

Si mai imi place asta, mor ce fata face cand e cerut in casatorie de o fana:
http://www.youtube.com/watch?v=bTJYF9AXM8c&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Si inca una...cu fata din Viena care ii lesina in brate si o ridica...

http://www.youtube.com/watch?v=ihR_pAovS2k&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Astazi a aparut o carte tribut pt Michael cu Romania Libera. Stiu ca s-a mai spus, dar am zis sa va reamintesc, pentru ca e frumoasa, e ingrijita, are multe fotografii. Nu am citit informatiile, am vazut ca unele poze sunt amestecate (puse la ani gresiti) insa per ansamblu cred ca merita.

anka77

_
I was born to never die | To live in bliss, to never cry | To speak the truth and never lie | To share my love without a sigh | To stretch my arms without a tie | This is my dance, this is my high (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kalid spune:

Buna dimineata, fetelor!

Ce frumos e Michael in videoclip !! Si ce haioase sunt fazele de la filmari !

Am luat Romania libera cu cartea. Abia astept si Jurnalul luni.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka da, am reusit, multam!

Kid2003 dragute filmuletele, doar la interviurile cu Bashir am ceva alergie si ma apuca mincarimi
Iti pusesem si eu niste intrebari in paginile trecute...despre cum ti s-a parut Michael...daca vrei si ai timp...

Rall multumim de info, am dat sms lui mama sa mi-o cumpere, poate am noroc!






Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Astazi a aparut o carte tribut pt Michael cu Romania Libera. Stiu ca s-a mai spus, dar am zis sa va reamintesc, pentru ca e frumoasa, e ingrijita, are multe fotografii. Nu am citit informatiile, am vazut ca unele poze sunt amestecate (puse la ani gresiti) insa per ansamblu cred ca merita.

anka77

_
I was born to never die | To live in bliss, to never cry | To speak the truth and never lie | To share my love without a sigh | To stretch my arms without a tie | This is my dance, this is my high (Michael Jackson)

Am luat-o si eu. Am intrebat la plezneala la chiosc daca o mai au ( nu ma asteptam sa o gasesc) si mi-a zis ca Da o mai avem....super
imi place si mie, exact cum spune si Rall ingrijita, multe poze,multa informatie.
Nu uitati Jurnalul de luni cu CD.
Nu ca nu am avea, dar mai bine in plus decat in minus unul nu?
Rall

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Ce simpatic a reactionat cand fana l-a cerut in casatorie. Chiar a fost uimit, i-a dat nitel de gandit. Insa si ea a fost tare dulce cand a zis-o.Cu atata respect si dragoste i s-a adresat.

Iar despre tipa care i-a lesinat in brate. cine nu ar fi facut-o. La fel, a fost foarte atent cu ea si chiar a ridicat-o in brate. ohhh

Atat de mult ma uit la filmuletele funny cu el incat cred ca o sa stiu dialogurile din cap. Pur si simplu ma uit la momentele vesele din viata lui si cand il vad zambind sau mai ales cand rade din tot sufletul, in clipa aia am convingerea ca e acolo, la el acasa, si e zambitor si linistit. V-am mai zis, vreau cu disperare sa cred asta si pana la urma cred ca o sa imi bag fortat in cap ideea. Stiti cum e, daca tot repeti la infinit o chestie, ajungi sa o crezi. Asa ca perseverez...

Am evitat tare mult in ultimele zile sa citesc stirile despre el, asa ca sunt cam in plop la informatii. Unde vad o stire cu el, sar repede peste.

Ma mai uit o data la tipa care il cere in casatorie. Doar o data si apoi fug la treaba.

daca vreti eu va impletesc o scarita din flori ca sa reusiti sa iesiti din butoiul cu melancolie....





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

daca vreti eu va impletesc o scarita din flori ca sa reusiti sa iesiti din butoiul cu melancolie....





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale



Eu as vrea vreo 2, of daca asta ar ajuta ce bine ar fi.....
Si eu imi doresc cu disperare sa il stiu acasa , fericit jucandu-se cu picii.Ma gandeam ca in felul asta as trece mai usor peste moment...vedem.Eu ma surprind vorbind cu el, imi imaginez ca e in masina in partea dreapta, si ii explic Bucurestiul....Eu am o masina americana, si ma gandesc ca e langa mine mandru de mine.....Doamneeee te doare capul...daca ar sti al meu barbat la ce imi zboara mintea mie si ce dialoguri port cu Michael, m-ar inchide intr-un ospiciu( special creat pt cei Michael addicted).Hhihih nu ma bagati in seama.....psihic labil ce sa ii faci

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Bune fete dragi.
Va citesc de ceva vreme si ma minunez cite suflete a atins acest om, intr-un fel in care nimeni nu a facut-o. Cred din tot sufletul ca spiritul lui va trai vesnic prin oamenii care l-au iubit, respectat si au apreciat munca lui. A fost un om absolut minunat, care traia pentru a darui iubire, in orice a facut a existat iubire, cred ca cel mai mult isi dorea sa fie iubit. Cred ca a fost un tata minunat, un tata pe care orice copil si l-ar fi dorit, a stiut sa daruiasca atit de multe celor trei copii ai lui.... cum numai un adevarat parinte stie.
As vrea sa va propun pt maine o melodie superba a lui "Human Nature", o melodie care imi atinge sulfetul si il umple de liniste.
Va multumesc pt tot

Mergi la inceput