Puiuti de Randunici 2008!!! (281)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Baaaaai, unde e patul?????

Ca pe mail nu e!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ce rau e sa fii si batran si obosit , am uitat de Sovilicea ca tare m-a distrat cu mamele alea si de Bubu sa-i spun ca n-am uitat ce m-a rugat , misiune indeplinita...mai ramane sa ne vedem Si Stela ce fundulet grasut am vazut eu in pozicile alea la tara si ce palariuta haioasa si ce fetita frumoasa Cand "te fac" un lapte praf? Si Clau m-a distrat cu lumanerele parfumate...la cate nopti nedormite ai tu eu as zice sa-i interzici pe viitor accesul la Bamboo

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Mimo , sa stii ca eu nu dau cu rosii, desi mi-a placut foarte mult Barcelona (nu mi-a placut in schimb deloc litoralul lor). Nu mi-au placut deloc statiunile lor cele mai renumite si nici plaja, in schimb mi-a palcut la nebunie o mica statiune unde am ajuuns intamplator (Tosa) care e superba cu stradute mici si intortocheate, cu un castel in micul port pe care il zaresti prima data cand vii de pe mare...
Mi se pare perfect normal ca fiecare sa isi formeze propria parere si sunt total de acord si cu importanta sezonului in care vizitezi, cu locurile in care ajungi. Mie imi place foarte mult sa ma pierd pe stradutele oraselor si sa simt viata lor asa cum e in realitate , nu in Busul turistic, nu la terasele de pe cea mai importanta strada , sa mananc acolo unde mananca localnicii (de obicei acolo vei manca cel mai bine, indiferent de oras).

Uite ca mie una nu mi-a placut Viena. Nu c-ar fi murdara sau altceva (nici nu se pune oproblema de curatenie acolo), dar pur si simplu nu am simtit "mirosul" orasului ala nici sa ma bati. Mi s-a parut foarte rece si fara "parfum". Dar cu toate astea promit sa mai incerc , poate altadata, cu alta ocazie imi va aprea frumos.

Asa ca respect parerea oricui va spune ca Parisul e urat, ca Roma e mizerabila sau orice altceva, daca asa a simtit el ca e locul acela la momentula acela.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, nu mai cautati degeaba ca nu mai gasiti patul . A pus Naty link-ul de dimineata, dar l-a sters imediat, cred ca doar eu si cu Gecko am apucat sa-l vedem. Din pacate eu nu am salvat link-ul, poate Gecko ca zicea ca a tot rasfoit pe acolo si a gasit paturi interesante.

Mimo, hai mah ca si mie imi plac lumanarelele si prostioarele de la Bamboo si cu somnul, asa de tare m-am obisnuit sa dorm putin ca si de doarme Becca eu tot treaza stau! Asa ca de ce sa nu folosim timpul in mod constructiv!

Becca in continuare este o maimutica, a mai invatat cateva cuvinte noi, astazi "nas". Asa ne-am jucat si ne-am dat nas in nas si ne-am hlizit o gramada, radea fata mea cu gura pana la urechi. Si cand apare Lady Gaga la televizor, incepe si ea: gaga, gaga!

Gata, merg sa culc pustoaica si revin pe crenguta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

patul e www.astaemobilata.ro/dormitoare_2.htm" target="_blank">aici, banui ca cel din prima imagine de sus (bagase un link subtil in capitolul trecut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Vreau si eu poze, Naty! Nu mai stiu contul...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei
-------------------------------------------------------------------------
"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Gata, misiune indeplinita! Rebe s-a culcat imediat, dupa bibe in 3 minute a adormit.

Mimo, eu nu mi-am dat cu parerea deloc ca nu am fost in Barcelona, dar nu conteaza, este parerea ta personala, ai fost acolo si nu ti-a placut...ar fi culmea sa ne placa la toti aceleasi lucruri. Gusturile nu se discuta, asta e clar. Ceea ce este minunat pentru mine, poate fi oribil pentru o alta persoana si tot asa. Hai stai linistita ca nu cred ca a dat cineva cu rosii.. Mie sigur mi-ar fi placut ca tu sti ca eu vad mereu partea plina a paharului, dar eu sunt mai in lumea mea asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Hai ma Clau ca toate avem o lume a noastra . Cand va duceti la mare, ziceai mai demult ca mergeti o luuuuunaaaa!

Vazut patul, placut!!

Eu vreau in concediu!!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei
-------------------------------------------------------------------------
"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mimo, eu nu dau cu rosii, eu le mananc . Of, nu vine ea vremea sa te inverzesc si eu putin?

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei
-------------------------------------------------------------------------
"Toata lumea vrea sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara pentru asta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Nico, s-a contramandat de mult marea noastra de o luna! Trebuia sa fie in iunie. Iar cu lumea mea, eu chiar ca-s mai din moment ce-mi place si aglomeratia din IOR!
Desi sincer in ultima vreme caut si eu putina liniste si n-o gasesc pe nici-o alee..., gasca mea de mamici este plecata la mare si sunt singura cu Rebe zilele astea afara si as sta undeva mai retrasa cu ea, dar n-am nici-o sansa si vin multi copii la jucarelele ei si normal incep sa se certe pe ele si trebuie sa plec mai departe si tot asa. Sau ea gaseste ceva interesant la alti copii si nu pot s-o mai iau de acolo decat cu scandal mare cum mi-a facut azi de exemplu de m-a stiut tot parcul!

Mergi la inceput