Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.)-11

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Rog din suflet moderatorii sa verifice userii cormoran, dumitruanca, dumitru delia... e posibil ca toti sa fie de fapt unul singur...care incearca sa de-a iar tzeapa aici...

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Rog din suflet moderatorii sa verifice userii cormoran, dumitruanca, dumitru delia... e posibil ca toti sa fie de fapt unul singur...care incearca sa de-a iar tzeapa aici...

Multumesc!


Este posibil ca userii cu probleme sa activeze si pe alte forumuri, eu am postat anuntul meu pe inca doua.

Referitor la codul postal, stiu ca, pentru localitatile mai mici, codul postal este unic, insa Ploiestiul nu mi se parea chiar mic... Corectati-ma daca gresesc...

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

revin cu ce am scris mai devreme fetita are aproape 7 luni am inteles eu gresit 4 si 73 cm daca credeti ca ii puteti ajuta cu hainute sa mi spuneti multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Buna

Dupa o incercare esuata de a trimite ceva haine( sau ai vreo veste Laura?), vine prietena mea in august la inceput si voi putea sa trimit prin ea niste saci de haine.Este cineva din Bucuresti care se poate ocupa de sortatul( pe marimi), trimisul lor la persoanele care au nevoie? Mi-as dori o persoana de incredere care activeaza la umanitare si are oarecum situatia sub control.Va rog nu mai vreau pm-uri de genul....stiu eu pe cineva care le-ar putea lua...si bla bla.....Anul trecut a dus prietena mea o punga mare cu hainute si multe lucruri pt bebei unele noi, si nu am auzit ca ar fi primit cineva ceva...deci va rog....seriozitate.

multumesc,
Dantje & Martijn & Hannah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dantje

Buna

Dupa o incercare esuata de a trimite ceva haine( sau ai vreo veste Laura?), vine prietena mea in august la inceput si voi putea sa trimit prin ea niste saci de haine.Este cineva din Bucuresti care se poate ocupa de sortatul( pe marimi), trimisul lor la persoanele care au nevoie? Mi-as dori o persoana de incredere care activeaza la umanitare si are oarecum situatia sub control.Va rog nu mai vreau pm-uri de genul....stiu eu pe cineva care le-ar putea lua...si bla bla.....Anul trecut a dus prietena mea o punga mare cu hainute si multe lucruri pt bebei unele noi, si nu am auzit ca ar fi primit cineva ceva...deci va rog....seriozitate.

multumesc,
Dantje & Martijn & Hannah


Dana sper din suflet s areusesti sa gasesti pe cineva de incredere... o alta fata din Anglia a trimis anul trecut si cea la care a trimis, de prin alt oras, nu a scos o vorbulita aici ca a primit saci de haine, ba din contra a cerut in continuare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

Eu as putea sa ma ocup de sortat hainutele si de trimis dar numai daca prietena ta ar putea sa mi le aduca acasa noi nu avem auto sau sa trimit pe cineva sa le ia de la ea de facut pachetele ma descurc si de dus la posta daca crezi ca poti avea incredere in mine ok daca nu nu e nici o suparare...dar chiar mi ar place sa fac ceva ca ma plictisesc rau fara un job acasa cu printesa mea sunt in ingrijire copil.Locuiesc in bucuresti in tineretului langa polivalenta astept sa mi spui ce hotarasti eu am ajutat multi copii cu hainute de la rebeca si ajut incontinuare si cu ajutorul fetelor de aici te poop frumos gest din partea ta sanatate
PS .cine le ia daca nu voi fi eu aceea ar fi bine sa le puna pe grupe de varsta 0-3 luni 4-8 luni si asa mai departe apoi sa le faca poze si sa le ataseze pe sait este doar o parere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Adela,sa-ti traiasca micutul,sa creasca mare si cuminte si sa te bucuri de el!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!


Adela Felicitari!
safiti sanatosi amndoi si sa va bucurati de momentele pe care le veti trai!

LauraNicole ai PM !
poti sa ridici chair azi coletul; ata da ca ami ai timp
in Ploiesti au ajuns deja
daca nu, maine
sper sa fie totul Ok!
pup si bafta pentru tot ce ei de facut!


Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cormoran spune:

buna.in primul rand sa va lamuresc cine sunt.numele meu este anca iar id deaturi22 este dupa numele fetei mele.asa ca nu vreau sa fac un ban din ce primesc eu vand ce a ramas mic de la fata mea si este bun ,deoarece sa pot stange si eu un ban pentru strictul necesar.asa ca daca vroiam acele haine de adult le vroiam pentru mine si in niciun caz sa le vand,mi-ar fi frica de dumnezeu sa fac asa ceva.va rog sa ma intelegeti,daca vreti sa ma ajutati bine daca nu eu nu ma supar nu pot obliga pe nimeni sa imi dea.va multumesc anticipat,si scuze daca am deranjat pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cormoran spune:

si vreau sa va mai spun ca pe acea adresa de id deliad45 stau mai mult decat pe cealalta pe cealalta o am pentru neamuri si cazva prieteni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cormoran spune:

deci cormoran este numele care l-am bagat eu pe forum dumitru anca este numele meu iar dumitru delia este numele feti sper ca ati inteles ca nu sunt sa dau tepe ca undeva sus ne vede cineva

Mergi la inceput