Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza




ai primit pm? daca nu iti trimit eu


18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Simina-kin saru'mana pt parola.

IonelaMaria multumesc, am primit-o intre timp.

16+ Cezarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

IonelaMaria multumesc, am primit-o intre timp.






18+
aniversarea nuntii
“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesika spune:

scuze de intrebare...dar unde sa intru mai exact sa vad pozele???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

V-am vazut fetelor. Sunteti tare dragute toate si ...... slabe. Mie mi-e si rusine sa pun macar o poza cu mine pentru ca sunt cat un butoi. Si burta nu a crescut inca. O am pe aia din dotare, adica slaninuta. Eu sunt din aia, cu greutate. Adica cat o Fulga (vaca)
Pupici

16+ Cezarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui printesika

scuze de intrebare...dar unde sa intru mai exact sa vad pozele???????


www.picasaweb.com


20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Dankuta lasa-ne pe noi sa te apreciem!!!!!! VREM POZEEEE!!!

20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Mi-e lene si sa tastez..........si as manca non-stop....pana acum nu eram asa

20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

ce pustiu este pe aici!!!!
Maine ma duc la mare si-o sa stau toata ziua sub umbrela , pe sezlong si cu frappe-ul alaturi

20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=j7-T012iONw" target="_blank">Pentru sotul meu!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Simina ,este ca avem voie la plaja , atata timp cat ne protejam sub umbrele si nu stam in soarele amiezii?? Ca ma freaca la cap cumnatii mei, ca ''nu ai voie sa faci plaja'', ca nu ai voie la plaja... In primu rand ca stau doar dimineata pana maaaxim ora 11 daca e sa stau putin la soare, si daca e sa ne lungim pe plaja stau sub umbrela...Ce e asa de contraindicat????? Ca nu ma simt nici rau, nici nu ma doare burtica, nici nimik!!! Mama lor de clevetitori si invidiosi!
Camy, am vazut ca m-ai certat in legatura cu lucrusoarele pt bb! Pai ce crezi ca eu ma iau dupa gura lor???? Sa trec eu de sapte luni, sa intru in concediu, sa vezi tu ce frumos gugalesc eu dupa carucioare, si rascolesc magazinele dupa diverse...
Pai ce stau in sotul meu sa il trimit sa cumpere?? Cred ca el e in stare sa ia alte bazaconii,desi ii fac listuta...
Ionela nu mai fi suparata...las ca acus acus vine sotiorul si recuperati voi timpul pierdut! Gandeste-te pe partea ailalta, daca nu ar fi sa aiba un serviciu bun, chiar si cu riscu sa va vedeti asa rar, v-ati putea permite pe urma pt bb tot ce iti doresti??? Sunt avantaje si dezavantaje...altii stau bot in bot acasa si nu apreciaza toate momentele ce trebuiesc aniversate...Las ca te mai iei cu noi si sa vezi ce repede trece timpul...Cand ziceai ca vine? Si cum a ramas cu eco? Ai reusit sa te reprogramezi ca sa poata merge si sotul cu tine??

Proaspata Doamna!

Laura, 21+
poze

Mergi la inceput