Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Si mie mi se pare ok amprentarea, pentru ca ii pot gasi mai usor pe copii daca Doamne fereste dispar sau ceva. Laura G., felicitari pentru cele 21 de saptamani si distractie la Port Huron, ce bine de voi! Esti welcomed si tu la mine, sa nu ratezi pentru nimic in lume zona, pe cuvant. Costiera Amalfitana, mooooaaaama, plangi de frumusete. Anul trecut mi-am dus acolo o prietena de ziua ei si pe o terasa statea si George Clooney, yami. Foarte tare, suntem 4 mamici, asta inseamna 3 zile libere pentru fiecare, super tare. Bine, sa veniti vara, nu am decat 3 camere in care pot caza oaspeti. Asta in cazul in care tati nu ne va da un sut acolo ca l-am lasat singuri 8 luni si a vrut sa nastem in Ro.Simonette, sa iti traiasca familia! 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Simonette, unde tineai alea 74 de kilograme? Prin casa pe undeva? Ca pe tine nu vad unde. Si apoi, ia gandeste-te, nu era mai rau sa ii fi dat jos si sa ramai insarcinata imediat dupa? E ai bine asa, 2 in 1. 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Am si eu o reclamatie, d c nu imi treceti si numele fetitei mele ??

Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +19 Maya Paula

http://community.webshots.com/album/572945398WblguB


SCUZEEE DA ,DACA NU MI-AI ATRAS ATENTIA..AM OMIS

20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Andre, eu ma indoiesc ca am ajunge vara viitoare, ca daca in primavara mergem in Ro pt botez nu mai ajungem iar in vara in europa. Dar poate in 2011 Ar fi super!

Laura 21+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Sa stii ca aici ai dreptate.....le dau o data si bine! Unde le tineamunde nu le tineam, le aveam!!!!!!
Voi ati programat intalnire pe 11??? Daca stau bine sa ma gandesc as putea sa vin si eu ca doar suntin Ro!!! Nu promit dar tinem legatura...ca nu stiu cand plecam la mare, daca suntem in bucuresti 90procente vin....dar cu copiii!

F greu merge forumu´

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum cu bb 3 in
15+
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

CE ZI NASPA AM MAI AVUT SI AZI , AM UN D ABEA VAD COMP, AM VARSAT SUCU D VREO TREI ORI PESTE ACTE, IN PLUS AM VENIT CU SABORI SI MI S-AU UMFLAT PICIOARELE SI NU MAI INTRA IN EI .

Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +19 Maya Paula

http://community.webshots.com/album/572945398WblguB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Va rog treceti si la mine Chiara la carucior, desi nu avem garantia ca e fetiza, dar ma mai joc putin cu gandul. Multumesc 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonette

Voi ati programat intalnire pe 11??? Daca stau bine sa ma gandesc as putea sa vin si eu ca doar suntin Ro!!! Nu promit dar tinem legatura.




Foarte bine...in Herastrau la roata , ora 11....daca vii tu cu copii atunci pot sa aduc si eu catelusul , abia au pustii ocupatie(PS: este la zi cu vaccinurile, si deparazitarile...sa nu te sperii)

20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Andre uite cum te-am prins ca nu te uiti pe prima pagina...Ti-am pus numele de cand ai zis!!

20+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea!Poate ca nu stiai cat TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Simina Rusinica ma cheama 18 +

Mergi la inceput