HSG si histeroscopie 5

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

Buna,

Ati facut vreuna din voi HSG la Elias? Sau stiti pe cineva care a facut, cam ce tarife sunt?

Multumesc

MOTTO: Nu pot schima directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreiutasg

Buna,

Ati facut vreuna din voi HSG la Elias? Sau stiti pe cineva care a facut, cam ce tarife sunt?

Multumesc

MOTTO: Nu pot schima directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie



buna

am facut vineri o laparo acolo, la receptie era o fisa cu preturi, dar nu imi mai aduc aminte ce pret avea, imi pare rau, eu ma duc vineri acum sa imi scot firele si ma uit, daca nu afli pana atunci cat costa, iti spun eu vineri seara.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

Buna dimineata,
Imi puteti spune in a cata zi a ciclului este bine sa fac o histeroscopie de diagnostic cu o eventuala biopsie de endometru?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

Merci, Mirela, joi merg la Elias sa vad ce zice si dr. meu, oricum o sa ma uit cu atentie la lista de la receptie.

MOTTO: Nu pot schima directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

Gineco al meu m-a trimis la Giuly pt. HSG ..
Stiti ce tarife sunt pe acolo?

MOTTO: Nu pot schima directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Cine stie la IAsi unde se face HSG, la o clinica particulara si cam cat ar costa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreiutasg

Gineco al meu m-a trimis la Giuly pt. HSG ..
Stiti ce tarife sunt pe acolo?

MOTTO: Nu pot schima directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie

Buna Andreutza,

Pana la urma cat ai platit pt HSG la Giulesti? Cam cat se mai da la asistent, la radiolog? Ma intereseaza pt ca miercurea viitoare am si eu programare.




oana
"Where there's a will, there's a way."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Buna fetelor! Stie cineva ce inseamna Verificarea permeabilit#259;#355;ii trompelor prin ultrasonohisterosalpingografie?
SAu daca a facut cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Buna fetelor!
Am facut clasica HSG luni, la spitalul din SV, in cele din urma. A durut ceva dar a trecut. Pupici si succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

vasilasanita si eu am maine programare la HSG si nu stiu cat sa dau la dr. si la radiolog.

Poate imi zici si mie tu cat ai dat??/

MOTTO: Nu pot schima directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie

Mergi la inceput