Timisoara Impreuna(154) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Poze aici de la strandu de ieri

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La multi ani Paul!Silvana sa ai un fecior sanatos si sa va dea Dumnezeu tot ca va doriti sa vi se implineasca visele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Silvana,foarte tari pozele...imi faci o pofta nebuna de strand.Din pacate aici ploua,azi a plouat un pic si o sa mai ploua pana pe joi,asa ca exclus de mers la strand...Sti ca tare sexoasa e mama ta cu costumul ala maro?



Simona,multumesc fata draga!...



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna...


Va multumim frumos, pentru urari, pentru telefoane, sms-uri, atat celor de aici, cat si de la alte subiecte...
Va iubim, zuzelor...



Ines a avut o zi minunata, atat ieri cat si azi...

Pentru voi toate,

o prajiturica de la ziua printesei:



Aici dovada unei zile frumoase


Eu sunt mai bine...maine vorbim mai multe...sper...

Mihi, esti ok?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

Poze aici de la strandu de ieri

relaxeaza buzele mai cant te pozeaza careva oricum asa pofta mi-ai facut , parca vad ca dau o tura si io prin Aqua Magic

si eu timisorencele si nu numai



Sa il ajutam pe Sebi


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, poza asta imi place mult
Aido, eram importanta, mei
Ano, merci de comentarii

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


La multi ani! Ines sa cresti mare si sanatoasa

pe toate fetelor

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


trezireaaaaaa puturoaselor



Sa il ajutam pe Sebi


Aida ... 29+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Aida, merci de cafa...

Silva, vazut pozele, bey, arati demential, femeie...nu stiu ce faci si ce-ti prieste asa...
si La multi ani, lui Paul...de Petru si Pavel...

Ma bucur ca v-au placut pozele...o sa fac si un filmulet...numa sa am stare...

Inca sunt la ai mei acasa, sotu m-a dat disparuta, ma tot roaga sa vin acasa...si io nimic...

Hai va pup si o zi excelenta!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Faine poze,Doris!N-am inteles:alea sunt prajituri sau jucarii?Adica ai mancat chestii de alea colorate?Nu imi dau seama.

Sa aveti o zi cat mai buna,fetelor,chiat ca e asa urat afara.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput