Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008 (222)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna dimineata

Multumim de cafeluta crsticoman distractie placuta la mare .

aweya , saru`mana pentru cuvintele frumoase

madalina28 , ce super ca plecati la mare , vacanta placuta si sa va distrati , abia astept poze .

ceska777 , felicitari lui Benjamin pentru ca a lasat-o pe mamy lui sa doarma mult

va doresc o duminica placuta

Azi la noi este tare urat afara , mai e un pic si cred ca va ploua


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Danybv,
aici tocmai a iesit soarele, e putin zapuseala. I-am dat pantaloni scurti, tricou si a iesit la treaba cu bunicul....pana plecam acasa o sa aiba parul balai...

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)
Inca in vacanta

Votati-ne !http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca+din+viata+mea
Blogu` nostru
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Ce ma bucur ca aveti parte de vreme frumoasa , profitati de ea din plin .

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Neata'!

cristacoman multumesc de , eu as mai bea una..nu stiu ce a avut Ioana, dar azi dimineata s-a trezit la 6:30 , m-am gandit ca ii era foame, i-am dat laptele si nici un chip' sa mai adoarma..asa ca ne-a trezit, ne-am plimbat, am facut cumparaturi.. dupa care am mers la biserica..a rezistat 1 h jum.. dupa care a inceput sa maraie de somn (la 10), am imparatasit-o si la 10:30 a adormit.
ceska ma bucur , ca a dormit Benji pana la 8.

P.S. ..asa am zis' si eu ca nu era nici o pb daca am schimbat capitolul cu userul meu, numai ca nu m puteati modifica/adauga pe prima pagina..de acum voi schimba cu userul comun..

madalina28 ce bine ca mergeti la mare..unde mergeti? (scuze daca ai mai spus..)
danybv pacat ca aveti vreme urata, la noi e soare..dar parca as vrea si un pic de ploaie (a plouat zilele trecute, dar nu e de-ajuns pt pamant..pt cei care avem recolte).



ALBUM
7 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

la noi ploua rau de tot

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:



Daca vreti sa vedeti cateva filmulete cu Ioana.

ALBUM
7 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:

ioanact, ba din contra mie mi se pare o mare problema si chiar rusinoasa si zau ca nu inteleg pentru ce o faci. capitolul nou avea absolut toate linkurile ,pe care nu le puteai copia decat daca deschideai cu userul comun.......dar se presupune ca nu stiai parola....rusinica sa iti fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui zuzele2008

ioanact, ba din contra mie mi se pare o mare problema si chiar rusinoasa si zau ca nu inteleg pentru ce o faci. capitolul nou avea absolut toate linkurile ,pe care nu le puteai copia decat daca deschideai cu userul comun.......dar se presupune ca nu stiai parola....rusinica sa iti fie

Cele mai unite mamici si cei mai frumosi clopotei


Daca compari prima pagina cu noul capitol deschis cu userul meu si prima pagina cu userul comun, vei vedea ca nu e nici o diferenta..am copiat toate linkurile..de ce sa imi fie rusine?? De ce te ascunzi sub' userul comun? ..spune-ne cine esti? Observ ca numai pe tine te-a deranjat..alte zuze nu au zis nimic..banuiesc ca esti tot aceiasi zuza care cauta nod in papura sa ne certam..

ALBUM
7 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:

ioanact, exact asta spuneam si eu ,ca ai deschis subiectul de pe prima pagina cu userul comun ,ai copiat toate linkurile si ai facut capitolul cu userul tau. dar ma intreb cum oare ai deschis contul userului comun, caci tu singurica ai spus ca nu stiai parola.
cat despre cine sunt, uite ca am sa te las putin in suspans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Referitor la capitole mie mi se pare corect sa faca doar cele care au facut pana acum acest lucru iar cele care vor sa faca pe viitor capitole sa respecte exact cum se face un capitol.
Pentru persoana anonima

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput