Pestisori... pestisori... (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am inteles cum sta treaba cu fasolea , o sa incerc sa simt si eu scartaiala multumesc de lamurire

elly sunt superbi , ai niste copii mega reusiti

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Poftiti la -luta de weekend!!!














Ely, ce trupa supermisto ai tu ! Sa-ti traiasca nazdravanii si sa-ti aduca milioane de bucurii !

Hmmmhhh... poate, oi pune si io cateva poze.. nu amu ... dar, ceva mai incolo... asa... sa ma laud ... cu noul meu "look" ... ca, dupa 2 ani de zile ma tunsai din nou (imi crescu perul si necesita o freza ), iar dupa vreo 4 ani, si ceva, aproape 5 (daca nu mai mult ) ma vopsii din nou ... facui si schimbare de culoare ... hmmmhhh... si incepui si un tratament pt. caderea parului, ca, dupa sarcina si nastere, incepu sa-mi cada destul de mult ... iar, d-na coafeza, in timp ce ma tundea, mi-a zis ca am locusoare goale ... deci, chelesc ... asa ca... la tratament! Mai facusem io, cu tot felul de creme, dupa ce-am nascut, dar... amu necesita tratament in forta! Mno, asta e... uffa... sper sa reusesc sa-l regenerez si sa nu ajung cheala-cheala ...

Gata. Am scris destul ... v-am -at si s-aveti un weekend placut in continuare! &





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaaa

Mi-e un soooomn... m-am trezit cu noaptea-n cap... pt. programul meu obisnuit ... trebe sa merg cu fii'mea la inot... tac'su e la ixamen... si ma duc cu ratb-ul ... da' de luni am io carnet? Inca nu-mi vine sa cred...

Saru'mana inca odata pt. urari... o sa mi se urce la cap ... si pt. complimentel legat de trupa... nu poci sa va contrazic, ca doar sunt ai mei, deci sunt cei mai cei ...

Dany asa deci... discriminare... pai e frumos Da' di ce e Mihai preferatu'? Io am endinta sa-l protejez mai mult pe Andrei, pt. ca reuseste sa fie cel mai busit, cel care lasa de la el... e cel mai intelegator... Are si momente de razunbare... pai pana cand? ... dr in general e calm ... si ma oftic cand ii vad pe astia doi cum profita... cu toate astea nu e rafatat mai deloc... dar mi-e frica sa nu creada Elena si Mihai (mai incolo... ca acum cred ca's prea mici) ca l-as iubi mai mult, doar pt. ca-l apar mai mult (si pe buna dreptate).

cryna bravo... asteptam poze... E nevoie din cand i ncand de o schimbare, ca te plictisesti de aceiasi moaca in fiecare dim ... Io deocamdata m-am oprit, ca mi-am cam distrus parul de la prea multe suvite si iar vopsit alta culoare, iar suvite... s-a subtiat de tot... acum il fac culoarea lui naturala... pana oi tunde de tot suvitele cu pricina... si pe urma cine stie ce ma mai apuca Iar despre chelit... las ca faci tratamentul si o sa fie bine...

marami mai scartaie fasolea? Nici eu nu stiam ca scartaie... daca nu bucataresc mai deloc...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Gata... reusii sa pun ceva poze ... aici, suntem noi doi... cei "vechi" & cei "noi" :

Schimbare de "look"

Fug ... mai raspund si altadata ... v-am -at.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

'neata catre pranz!
Wouuuu, Crynate prinde super noua coafura si culoare. Am admirat si poznasul
Elyana, sunt superbi copilasii tai

Sa aveti o zi minunata si mai dau pe aici.

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77


Gata... reusii sa pun ceva poze ... aici, suntem noi doi... cei "vechi" & cei "noi" :

Schimbare de "look"

Fug ... mai raspund si altadata ... v-am -at.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#





iti sta fff bine noua tunsoare , si culoare te prinde , parca te deshide la fata , o ai mai luminoasa .... imi place
cupilu e un frumos .... ca de are pe cine semana nu ???

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Hello fetele!Am intrat sa va salut si am avut placerea sa admir "trupa"Elyannei,dar si pe Cryna si nazdravanul de Iasi.Foarte bine iti sta,te deschide total.Eu am luat niste Revalid capsule cand imi cadea parul destul de rau.Oricum e bine ca ai descoperit in timp util.Sa-i pupi ochii nazdravanului.
Si apropo elyanne probabil ca tot ochii il scot pe Mihai mai mult in evidenta.Sau faptul ca e mai creol...Oricum toata trupa.
Zi buna fetele,poate apuc sa intru si eu cu ceva poze!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

IN MARE VITEZA INTRU SA VA PUP ...PE MAINE CU MAI MULTA VORBARIE ....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Cryna multumim de cafeluta Te prinde bine noul look,sunteti frumosi amandoi

Mihaela sa folosesti cu placere rochia de plaja,e tare faina...eu m-am cadorisit cu una de la Plus

Eliana vazut copilasii frumosi Felicitari pentru permis!

Noi ne pregatim pentru mare,mai e o saptamana si plecam...abia astept...
Miruna e o guraliva,nu-i mai tace gurita.a inceput sa faca si propozitii

Pupici la toata baltuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata! Poftiti la -luta de duminica!










#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput