Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Leeloo, legat de fimoza (of, sta-le-ar quelle in gat!) stiam ca se rezolva chirurgical daca e lipit bine, stiu pe cineva care n-a decalotat bine baiatul si de 2 ori a fost nevoie de interventie. Noi am tras putin-putin in fiecare seara... pana cand m-am trezit intr-o seara cu toata "dansa" p-afara... m-am si speriat... nu ma asteptam sa fie asa mare De atunci il decalotez doar o data pe saptamana, ca nu strange prea mult jeg.
Cat despre "cucletu' sus" - dap, des!
M-a avertizat mama sa fiu pe faza cand incepe sa se traga de p... Pai la baita mereu pune manuta "acolo" si trage...

Rivali - pai io in fiecare dimineata dau cate o tura de lac. In general iesim cam de la 10 la 12, daca vrei sa ne vedem ne conversam pe pm.

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

tocmai voiam sa zic ca daca mai apere o data reclama aia fac alergie


Despre ce vorbim?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

si noi tot de la 10 la 12 iesim dar stau mai mult pe la locurile de joaca pentru ca sunt cu Vlad.Vorbim pe PM (poate ne vedem sapt viitoare pt ca vine soacra si sta cu Vlad la joaca) .

http://picasaweb.google.com/valna76/Poze#5330010653208223746

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Rivali noi papam san+completare: aprox. 60 ml de san/masa (cel putin asa zice proba de supt) si inca aprox. 140 ml de NAN.
Am vazut poze cu baietii, pare ca se inteleg bine

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

chiar se "inteleg". Nu ma asteptam la cat de neastamparat este Vlad credeam ca pe bebe o sa trebuiasca sa il tin incuiat in camera , dar nu este asa.

http://picasaweb.google.com/valna76/Poze#5330010653208223746

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Novus sa fie bine!

Aris sa verifici pozitia cuculetului. Daca esti sigura ca ai strans bine scutecul, cred ca asta e solutia.
Ca veni vorba, azi a aflat si fiu-meu cum e sa fii in rahat pana la gat. La propriu. Dupa ce a halit l-am lasat 10 min in patul mare ca sa halesc si eu. Nu m-am prins ca in timpul mesei facuse oarece. Cand m-am intors, se foise asa mult (fara sa faca scandal, dupa ce papa pot sa il las 10-15 min singurel in camera si nu face scandal) ca ii iesise kk din pampers si il intinsese pe toata spinarea, si pe salopetica.


Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Are mami fetita mare? E mai mare decat papusa nu?
Am pus pozele de azi din parc. Ma duc cu ea la somn ca are scandal, cred ca din cauza ca i-a plecat iubitu la el acasa. O sa pun pozele in photobuchet sa-i vedeti. Dar sigur noua ne iasa in curand un dintisor. Este iesit deja prin gingie, si nu a zis nimic. Asa ca sa ne tinem, speram sa nu dureze mult pana iasa de tot. Nici n-a vrut sa pape cereala azi, le-a scuipat, eu ii dadeam, ea iar scuipa, asa ca am lasat-o balta si am pus-l la san si s-a linistit.


_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

monica - am patit-o si eu..dar ai deshteapta,l-am lasat fara scutec in patul lui cat sa ma duc la baie,ca el e tare ferict la cucu' gol si cand m-am intors avea kk si ua urechi. daduse din maii si din picioare de zici ca ea in piscina

fetelor din bucuresti,caut si eu o palarie pt baiet. cat mai simpla pt ca berbecu nu suporta nimic in cap. ati vazut la vreun magazin? ca eu am gasi doar f mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

fetelor din bucuresti,caut si eu o palarie pt baiet. cat mai simpla pt ca berbecu nu suporta nimic in cap. ati vazut la vreun magazin? ca eu am gasi doar f mari



si eu caut si nu gasesc pe niciunde

http://picasaweb.google.com/valna76/Poze#5330010653208223746

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Aris ai incercat la mothercare? Aveau mai multe modele pt fetite deci cred ca aveau si pt baietei.
Fetelor ce ma fac eu cu printesa mea ca a inceput sa-si suga degetul intr-un mare stil. Suzi nu vrea ca nu e buna, o scuipa o impinge cu limba afara. Si am incercat de mai multe feluri si forme dar degeaba, o ia numai cand ii este foame rau sau e nervoasa, in rest e asa bun degetul.

Sabina mamica fericita de Maia Andreea
http://www.flickr.com/photos/39734204@N04/

Mergi la inceput