Puiuti de Randunici 2008!! (276)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ce ma mai emotionez cand va aud pe voi cu programarile la dr cu burtica Mi-aduc aminte cum numaram si eu zilele din calendar pana la urmatoarea eco... Ehhhheiii, abia astept din nou!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

La multi ani Sanziana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

clau e superba rebe..am vizionat filmuletul cu andru si tare incantat a fost...a szis intruna "da da da da ...."cred ca s-a ..e scumpa foc bulanashele ei frumoase

nici andru nu face gigea-mai mai draga mai mai...gecko bestiutz face?


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Ce ma mai emotionez cand va aud pe voi cu programarile la dr cu burtica Mi-aduc aminte cum numaram si eu zilele din calendar pana la urmatoarea eco... Ehhhheiii, abia astept din nou!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!
pai,haiii cu noi

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

salutare,
intru si eu in clubu' copiilor cu capatina mica , dar incapatinati , nu vb foarte bine, adica mai deloc.... Si nu fage gigea , ca urasc ca si Kya expresia , el iubeste si pupa din prima. Nu l-am invatat sa faca mai mai din motiv de murdarie acumulata pe maini, ca doar sun a joaca si pun mainile pe toate prostiile intalnite, nu??????? gresesc cumva????

am intrat sa va mai salut , fiindca tot doarme piticul de la 7 si va dormi pina maine dimineata, dar frichinit peste noapte asa cum stie sa faca al de Mufa si Rebeca.

pupaceala apasata si noapte buna linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Puppa spune:

Eu am iesit cu Amalia in Plazza cu gandul sa ne jucam la bile si ce mai erau acolo la locul de joaca si sa mai imi clatesc si eu ochii pe la hainute...Locul de joaca nu era adecvat pentru varsta ei, asa ca am plecat in parc. Cum am ajuns la nisip, unde m-a dus singura (am lasat-o sa va pe unde vrea sa mearga), s-a pus un nor negru, de am alergat pa acasa ca forest gump...ne-a picurat un pic, dar bine ca am ajuns acasa uscate, ca sigur o intorceau otita si rosu in gat....se uita saraca la mine si nu intelegea de ce alerg asa cu carutul

http://picasaweb.google.com/cristina.catana
http://puppa.wordpress.com/

Teledon pt Mihaita
0 900 900 320 - pt 10 euro
0 900 900 325 - pt 5 euro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

clauclau- Rebecuta dulcica,bulanoasa si vorbareata!Drag imi este de copilasii cu bulanele
pui de zoze matinal!
puppa- macar Amalia spune mama dar Vlad al meu nu-mi spune asa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Sash Bravo pt mergareala

Luny , imi pare rau de patania cu Mufa, bine ca nu a fost mai rau( cum zicea si Andreea ).eu eram in faculta in anul 2 mergeam linistita pe trada si m-a muscat in caine de bulan. acum mi-e frica si de un pichinez mai ales dac latra.Dar cred ca dadeam cu catelul de pamint pina faceam multi si mici. eu i-as face o plingere, pt ca nu are voie sa stea cainele nesupravecheat , fara lesa si in curte comuna..si pe tine si pe Muffa speriatu , of la ce s-o fi gindit mititelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

De ceva timp ma dispera cu mancarea Vlad al meu.Prin cate trece puiutul meu il cred dar nici lapte sa nu mai bea cum trebuie?La dinti nu i-au curs aproape deloc bale dar acum cu maselele ii curg tare mult de se uda pe piept.Maine vine d-ra sa-l vada si o sa ma lamureasca cum sta treaba cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

mai ce tuta sunt , ma tot intreb de ce ii spune toata lumea la muti ani Sanzaienei de Kya( desi am vb cu sotu de sarbatoarea mare de azi) acu vin de acasa stiu este ziua ei LA multi ani Fetita scumpa , si sa fii vesnic frumoasa ca un buchet de sanziene

sunt tuta asai??

Mergi la inceput