Gravidute&Mamici de IASI (96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Salutare!

Am avut o dimineata... Vai ce mofturi a mai facut dimineata si ce a mai miorlait sa vina tati s-o imbrace.. sa vina tati s-o incalte... Sa-i dea tata mancare... In final n-a baut decat laptele si a mancat... e mult spus, ca l-a tinut 15 minute in gura... un cubulet micut de branza de vaci... Am plecat cu el in gura la cresa si in fata cresei i-am zis sa faca bine sa-l inchita ca nu-i poate spune doamnei buna dimineata... Sper sa nu se mai repete mofturile de azi...

Ani, cu aerul conditionat e cu dus si intors... Aveti grija la Darius... La mine e racoare.. Nu-mi bate soarele in geam de loc. Eu am racit la serviciu ... am intrat de afara unde era cald si eu transpirata, in birou unde era rece de la AC si... am zacut... De atunci nu-l mai deschid....

Ella, si eu tot in Siraj i-am gasit sandalute.... Si am mai vazut ceva dragut la Zara, in Felicia, dar am zis ca nu merita 70 RON pentru doua luni..... A si in Selgros....

Inutsa, pai asa sa faci.... Lasa fata in pace... pana la termen.... Cum sa iasa ea de bunavoie, daca a colo ii e bine... Stie ea ce stie,... cand o veni pe lume, o sa trebuiasca sa se roage de voi pentru orice si mancare si somn si... Pe cand acolo face ce vrea si cand vrea...
Am admirat pozele....

Miha, cand am fost eu cu vreo luna in urma am vazut c aveau si costume de baie pentru pitici.

Vad ca nu prea s-a raspuns la apel.... Fetele pe unde mai sunteti... Dati un semn....Sa strig iar catalogul?


Lacramioara si Stefania Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Alina merci. Sotul iubeste cateii tare mult iar eu sunt cu pisicile, de aici si pozele aferente. Deci nu e biserica la care ati fost voi...

Lacra multumesc. Se vede ca e mare dorul de tati Ce fain de voi ca nu va bate soarele. La mine e dezastru in privinta asta

Merg sa ma racoresc la un suc cu fetele
O dupa-amiaza faina!

---------------
Inesa [ 38+] cuBianca
http://picasaweb.google.ro/inesa.iacob/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Inutsa, dorul e mare rau, cand vine acasa, ori de la cresa ori seara de afara il cauta toata casa si il striga... si apoi cere telefonul sa vorbeasca cu el... Si sa vezi ce jale mare e daca el e la examen si nu poate vorbi....


Lacramioara si Stefania Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Salutare!
Va ofer o si un ceiut si ma duc... la ale mele....
Sa aveti o zi buna!


Lacramioara si Stefania Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui ella10
Am fost ieri la Teba,am luat cite ceva pentru Bia,tricouri si pantalonasi scurti,

Au si costume de baie pentru fetite fara scutec?

Plecam acus la mare si n-avem slip.


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...




Miha felicitari pentru micuta domnisoara care nu mai poarta scutec,si eu incerc sa o fac pe Bia sa faca la olita,dar...nici un rezultatunde mergeti la mare si in ce perioada?

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

http://community.webshots.com/user/karateka_10?vhost=community
http://b2.lilypie.com/23Iqp2.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata

iulia... of mamaica ce sa faci daca e dor de tati... hai ca o sa treceti si peste asta. pt tine si un printesei mofturici.in ceea ce priveste Ac... noi o sa dam cel putin cu 2 grade mai putin... adica daca afara e 25-26 de grade... mergem pe aceeasi varianta ... dar nu mai putin decat e afaranu vreau sa fie 18-19 garde in casa si afara 30....

azi dimineata Darius sa trezit si a inceput sa zica" tata... BBBBBRRRRRRRRRRRRRRRRRRRmmmmmmmmmmmmmm"si a repetata de 3 ori si iam zic ca tata e la servici cu "brmmmm"si sa potolit


Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Neata si de la noi!

Lacra merci de ceiut

Cam liniste pe aici... Aly ce-ti fac baietii?



---------------
Inesa [ 38+] cuBianca
http://picasaweb.google.ro/inesa.iacob/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia-stefy
Miha, cand am fost eu cu vreo luna in urma am vazut c aveau si costume de baie pentru pitici.

Multumesc Lacramioara!
Am gasit la Mogaldeata si le-am luat cate-o pereche.Dar poate-l conving pe Zmeurel sa tragem o raita si pe la Teba.


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10

Miha felicitari pentru micuta domnisoara care nu mai poarta scutec,si eu incerc sa o fac pe Bia sa faca la olita,dar...nici un rezultatunde mergeti la mare si in ce perioada?

Multumesc Ella!
Nu te stresa...si mai ales nu stresa fata ...cand o fi sa faca o va face...

Pe 15 plecam si stam o saptamana,la Saturn,ca pensionarii.


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salutare
cine ma ajuta si pe mine cu actualizarea bazarului pt.sebi vreo 8-9 zile, de luni 29.06 pana pe 7-8 iulie?



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
HAIDETI SA IL AJUTAM PE SEBI!

Mergi la inceput