Prietenie la plesneala 56-Ruga de Sanziene[ruga]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Vio - pe linkul de la Delphi zice ca flori de sanziana Mai ai 7 minute sa gasesti floarea de sanziana Dar iti dau un indiciu (am auzit eu parc de la o baba )- are flori galbene.

Sorana si Monica (in curand scolarita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Kari,cafeaua e minunata

Delph....deocamdata nu-mi gasesc niste cuvinte coerente dar te imbratisez calduros de o mie de ori.

Vio,....face nani la ora asta



Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!





****************************************************
"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"
****************************************************







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neata stilatelor.va las pt cat lipsesc, vreo 3-4 ore...mergem iar la bacaloreat
legat de jelit, max, rezultatul negativ...ce sa va zic?? nu am putut sa fiu intr-atat de egoista incat sa ma gandeasc doar la mine, tb sa ma gandesc si la el.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze, Just Me
Infertilitatea este o boala

Bazar pt Mihaita

ambitioasa



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

SoranaIrina stieeee!!
la ora aia dormeam,asa ca s-a dus cu visarea mea
nici macar levantica n-am bagat sub perna,dar aveam in vaza
Delfi,bafta
multam de cafea
Irina,tu ce faci ? intri noaptea pe furis?

hai ca va pup pe toate ca azi iar am o zi din aia de cosmar

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

pai m-am ca asa imi veni. am promis ca nu mai jelesc din cauza de "ea"(soacra). jelesc pt ca max nu va mai ajunge la pompieri. asta e, viata merge inainte.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze, Just Me
Infertilitatea este o boala

Bazar pt Mihaita

ambitioasa


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


de ce?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=8&folder=Ratusca din viata mea" target="_blank">an1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=1" target="_blank">an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

neata stilatelor.va las pt cat lipsesc, vreo 3-4 ore...mergem iar la bacaloreat
legat de jelit, max, rezultatul negativ...ce sa va zic?? nu am putut sa fiu intr-atat de egoista incat sa ma gandeasc doar la mine, tb sa ma gandesc si la el.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze, Just Me
Infertilitatea este o boala

Bazar pt Mihaita

ambitioasa


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare



ai vazut de ce te iubim noi??? pen'ca te gandesti la cel de langa tine...cand poate ar trebui sa te bucuri macar in gand......

io's , vreau sa coafez pe cineva....


luati de aici cafea nemteasca


Irinuco mama, cam rar scoti nasul din barlog...nu s-au ispravit vopselele?

Vio, un mare !

ma nerveaza o pasare, cioraie in gradina...nu stiu ce pasare este....ma duc s-o'mpusc!

*************************
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM
**********0 900 900 320-pt 10 euro**********
**********0 900 900 325-pt 5 euro**********


Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

pai m-am ca asa imi veni. am promis ca nu mai jelesc din cauza de "ea"(soacra). jelesc pt ca max nu va mai ajunge la pompieri. asta e, viata merge inainte.




pai si asta nu-i motiv de bucurie, ....totusi...?!

meeii, ati lasat sobectul sa se duca la pag doi? ce va pasa? Delfi in concediu, Misha e prin muntii patriotici, Sorana face planuri de concediu....

io mi-s suparata RRRAAAUUU. am vb cu al meu tata, si-mi zise ca mama e la spital de sambata.....
si m-am luat de el, de ce nu mi-a spus si mei....pauza...tacere...adica, schimbarea subiectului....
nu se stie ce are, inca, tot i-au facut analize investigatii, sper ca nu-mi ascunde nimik.....ca navalesc la ei am pus-o pe soramea sa-i sune, sa vedem ei ce-i spune....ca sa nu mai zic ca si el asteapta niste rezultate....nu vor sa-mi spuna nimik.
ma duc sa incarc armele, si ma pun cu tirul pe ei....
ah, ce noroc au ca nu pot pleca la ei.....ca

gata, va las, ma duc sa ma iau de hasband, gasesc un motiv sa-l cical nitel la cap....am chef sa cotonogesc pe cineva.....

nu-mi stati in cale.....

*************************
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM
**********0 900 900 320-pt 10 euro**********
**********0 900 900 325-pt 5 euro**********


Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!










Imi pare rau pentru mama ta ,dar poate nu e nimic serios si este doar pentru analize.In Bucuresti?Vrei sa ma duc sa vad?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=8&folder=Ratusca din viata mea" target="_blank">an1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=1" target="_blank">an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

KARIIIIII [olalal] !!! welcome Zuruck !!!! ce faaciii???


fetelor, ce m-am bucurat sa o vad pe KARI ! era ceva in titlu, da de la insolatie si arsuri nu intelegeam nimic... now I see

eu sunt acasa, obosita dupa ieri... S s-a trezit ieri dimi la 4 ca o durea burtica... si n-a mai adormit. asa ca la 6 plateam hotelul, am baut o cafea tare-tare ca ma culcasem la 2... deci 2 ore dormit si pt ca ma si vedeam mama inconstienta a adormit la volan... am mai baut una. 2 expreso scurte, direct la creier... si S a adomit de pe la eforii, era rupta de somn saraca. si a dormit pana la km 20 pe autostrada, 2 ore aproape... am facut neptun-bucuresti, cu pit stop, 2 h 35 min... autostrada fff libera, i-am dat... pe la km 17 un nene se pllimba pe banda a2-a linistit, fara nici un stres... am incetinit atat de tare ca am crezut ca intra aia din spate in mine... deci nici macar nu a intors capul ... nu mi-a venit sa cred.. eh, si inca 30 min in bucuresti, pana la B1, sa-i facem surpriza lui tati a fost surprins, ca el ma sunase sa ma intrebe daca ne-am trezit, daca am facut bagajele, etc...

acum ne uitam la tati si ma gandesc unde sa mai plecam saptamana viitoare

va si ma duc sa citesc din urma, ca sunt imprastiata vai de capu meu...

multam de cafea, am baut doar o cana, asa ca mai e si pt ceilelalte plesnite .

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman


Imi pare rau pentru mama ta ,dar poate nu e nimic serios si este doar pentru analize.In Bucuresti?Vrei sa ma duc sa vad?




da, iti dau voie. numa ca trebe sa-ti iau bilet pana in Elvetia, ca acolo e "cazata" la spital. Anca, tu esti asistenta? sau ma insel eu....

(ai mei locuiesc in Elvetia)

ce ma enerveaza pe mine la parintii mei, este ca au un fel al lor...de a nu se plnge, de a nu spune ce-i rau cu ei...daca patesc ceva, spun dupa o vreme, sau cu totul intamplator aflu...
am vb mai devreme cu babacu, a zis ca ar avea o nevralgie puternica la cap, o durea f rau capul, in spate pe langa urechea interna dreapta. si nu are pofta de mancare, nu mananca nimik sau ce mananca ....si o usoara raceala la plamani.
saptamanile trecute au renovat o camera de la mansarda, care nu chiar necesita renovare...dar daca lor asea le-a venit....au schimbat tavanul, parchetul, mai precis lemnul din tavan...nu ei, muncitorii, dar ei pe langa...mama cu mancarea....

in fine, sper ca este ce-mi spune tata....ca alfel....

Kay, da unde fusesi mama? la mare deja? ce sa fac? ma lupt cu boracii, slujba (azi trag chiulul) scoala....sunt bine....cu exceptiile de mai sus....

ma duc sa vad ce-i de facut azi. sa consult agenda. de dimineata am intrat de 5 ori in bucatarie sa pun filtrul de cafea si....uitam. oare imbatrnesc?

*************************
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM
**********0 900 900 320-pt 10 euro**********
**********0 900 900 325-pt 5 euro**********


Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

`neatza si din Panama
Recuperez din greu multele ore de somn pierdute in ultimii ani, la ora 21-22 cel tarziu opresc calculatorul, ideea era sa incerc cumva sa-i fac Oanei un program de somn normal pentru un copil am o minune de copil care ma conduce cu multa gratie, acu doua seri era ora 1 jumate si ea nu dormea, o tinea tot pe a ei ca nu-i este somn, am avut un flash, dintr-un copil vioi, sanatos ajunge o leguma pentru ca eu nu stiu sa ma impun asa ca am schimbat putin regulile jocului, ma pun langa ea si stau acolo pana adoarme, aseara am adormit si eu
Acu incerc sa ma trezesc, fara prea mult succes
S-aveti o zi buna si frumoasa, asa cum sunteti voi



TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput