experiente mistice

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

3x3..adica sa inteleg, prin tine ne binecuvanteaza pe noi(ceilalti) cerul? Si ne imbratiseaza?

Vreau doar sa imi confirmi ca am citit corect ultimile tale posturi, ca mie mi se pare ca n-am inteles profunzimea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

3x3, m-ai pierdut de tot.
Nu comentez, as avea multe, multeee de spus, dar nu vreau sa-ti stric subiectul.

Bafta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Lady J,jos palaria, esti remarcabila,eu nu am reusit ceeace ai reusit tu,(cumva iti definitivezi doctoratul?).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

3X3, nu a fost o rautate ceeace am postat,a fost un mesaj pt. Lady J in cadrul unui subiect si legat de acesta;nu am postat un raspuns catre autoarea subiectului deci nu vad de ce te-ai simti lezata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

I-am visat azi noapte pe dragii mei bunici, pe amandoi.Nu mai sunt printre noi de ani buni si cateodata mi se face dor de ei. Azi noapte am visat ca eram la ei acasa, in camera si invatam parca ceva. Am iesit din camera in bucatarie cu ceva carti,dosare in brate si bunicul mi-a dat niste garoafe rosii. Ce-o fi insemnand asta?
De altfel eu visez foarte mult si cu ochii deschisi si cu ochii inchisi, si uneori am senzatia ca toata noaptea nu fac altceva decat sa visez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

La sf lunii iulie am visat un accident.Seara,O ambulanta si un telefon la care eu incercam sa sun la ambulanta desi era la fata locului.Sg cifra care mergea la telefon era nr 9.Sin incercam sa formez o variete de numere ptr a apela dar numai nr 9 imi aparea pe ecranul tel.
A doua zi i-am spus sotului,cred ca pe 9 august se va intampla ceva.Ei bine,seara pe data de 9 un prieten de-al nostru s-a sinucis.Coincidenta nu?Ma inndoiesc....


In noaptea in care a murit M.J am visat o mare de oameni adunati ca la circ si toti plangeau si jeleau.Eu in vis ziceam ca e un prieten de-al sotului.Dimineata,deschid calc si vad vestile rele.Coincidenta???




Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Da...am ajuns sa cred ca detin o "putere" si nu o pot descifra.Tot ceea ce visez nu sunt decat lucruri ce se vor intampla.De fiecare data,nu mi se intampla mie ci celor din jurul meu.
Crescand am invatzat sa-mi deslusesc visele mult mai usor.Dar nu pot face nimic,nu pot preveni,ma simt neputincioasa,e frustrant.Nu pot decat sa astept sa se intample

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Iti multumesc pentru raspuns...am ramas oarecum surprinsa, placut.
De ceva vreme sunt intr-o situatie de viata pe care trebuie sa o schimb dar nu am suficienta incredere in mine. In week-endul acesta am avut momente in care am zis ca renunt, ca nu mai sunt in stare sa fac ce trebuie. Si uite, cred ca aveam nevoie de un imbold sa merg mai departe...si l-am primit. Eu sunt in general o persoana destul de intuitiva, dar de la o vreme incoace parca incep sa imi pierd aceasta intuitie...si ce bine ma puteam baza pe ea pe vremuri, probabil m-am pierdut pe mine insami de-a lungul vremii, si va trebui sa ma regasesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

3x3,poti,sa-mi descalcesti si mie(am si vise),dar acu ma intere niste sentimente,sau mai degraba simtiri.socrii mei au fost la noi,au stat o saptamana.nimic deosebit,o relatie de toleranta de ochii lumii.nu ma iubesc,dimpotriva.in sf.dupa ce au plecat ei,eu nu am mai putut intra in acea camera.nici ziua,nici noaptea.mi se parea ca o energie neagra vine ca un val spre mine,ca prin usa intredeschisa ceva ma priveste.mi-era groaza,frica.nu pot uita negrul care aveam impresia ca sta in camera aceea dupa ce au plecat ei.sotul meu,nu avea nici o treaba.
daca poti,multumesc mult.

mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaba-rema spune:

Citat:
citat din mesajul lui danny1

3x3,poti,sa-mi descalcesti si mie(am si vise),dar acu ma intere niste sentimente,sau mai degraba simtiri.socrii mei au fost la noi,au stat o saptamana.nimic deosebit,o relatie de toleranta de ochii lumii.nu ma iubesc,dimpotriva.in sf.dupa ce au plecat ei,eu nu am mai putut intra in acea camera.nici ziua,nici noaptea.mi se parea ca o energie neagra vine ca un val spre mine,ca prin usa intredeschisa ceva ma priveste.mi-era groaza,frica.nu pot uita negrul care aveam impresia ca sta in camera aceea dupa ce au plecat ei.sotul meu,nu avea nici o treaba.
daca poti,multumesc mult.

mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans


scuze... ma bag si io
oare nu ai sentimentul asta de "energie neagra" numai din cauza ca nu poti sa-i înghiti pe socrii tai? si nici ei pe tine, ma rog?
Daca încerci sa-ti combati aversiunea fatza de ei, e foarte posibil ca energia aceea neagra sa dispara.

PS1: sotul tau ar fi un caz mai aparte daca ar simti cine stie ce apasari negre când intra în camera unde au stat parintii lui... nu crezi?

PS2: fata ta are aceeasi senatie ca si tine?

Mergi la inceput