Liniuta a II a foarte slaba

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Dragelor,

Va multumesc mult pentru raspunsuri.
Sunt atat de fericita......dar imi este foarte frica. Data trecuta am trambitat pe la toata lumea, ca sunt insarcinata iar cand am pierdut-o mi-a fost foarte greu.
Sper ca de data asta sa fie totul ok.
Am stari de ameteala, greturi (putine dar sunt) si sunt foarte irascibila (lucru care mie nu prea mi se intampla).

Va pup pe toate.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

liliana, te inteleg perfect.la cat ai ramas iar?ca eu am pierdut sarcina la 4 saptamani acum in martie, 2 luni nu mi-a venit CM ca eram dereglata si luna asta nu am ramas(adica mai-iunie).sper acum la inceputul lui iulie si te inteleg perfect cu trambitatul ca asa am facut si eu de am anuntat pe toata lumea.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

La sfarsitul lui februarie am pierdut sarcina si era de 4 saptamani.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudormiha spune:

fetelor si eu am pierdut anul trecut pe 24 iunie o sarcina de 3 luni.
va impartasesc parerea de rau precum si durerea.ca si noi ne-am chinuit si prin tratamente si apoi cand am ramas am trambitat la greu si apoi sa-l pierd.dar stiti ce este si mai ciudat ca am avut un vis care m-a avertizat ca o sa-l pierd pe bebe.ptr ca am visat ca bebelusul meu de 1 an (asa era in vis) vroia sa-l ajut ca sa iasa pe usa de la apartament si nu ajungea la clanta. iar eu chiar daca nu vroiam sa plece l-am ajutat in final, iar peste 2 zile a murit in pantece si a trebuie sa ma chiureteze,a fost groaznic ca era formata placenta si am pierdut sange mult iar refacerea mea a fost cum se poate de cumplita.
asta este.
va pupic si va doresc sa nu mai treceti prin necazuri decat prin minunate intamplari si va doresc cat mai repede un bebe superb si sanatos

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Multumesc mult fetelor.
Deja m-am inscris in clubul mamaicilor de martie - aprilie 2010.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

liliana, deci totusi repede.sper sa prind si eu odiseea la care te-ai alaturat.sarcina usoara in continuare.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Citat:
citat din mesajul lui tudormiha

fetelor si eu am pierdut anul trecut pe 24 iunie o sarcina de 3 luni.
va impartasesc parerea de rau precum si durerea.ca si noi ne-am chinuit si prin tratamente si apoi cand am ramas am trambitat la greu si apoi sa-l pierd.dar stiti ce este si mai ciudat ca am avut un vis care m-a avertizat ca o sa-l pierd pe bebe.ptr ca am visat ca bebelusul meu de 1 an (asa era in vis) vroia sa-l ajut ca sa iasa pe usa de la apartament si nu ajungea la clanta. iar eu chiar daca nu vroiam sa plece l-am ajutat in final, iar peste 2 zile a murit in pantece si a trebuie sa ma chiureteze,a fost groaznic ca era formata placenta si am pierdut sange mult iar refacerea mea a fost cum se poate de cumplita.
asta este.
va pupic si va doresc sa nu mai treceti prin necazuri decat prin minunate intamplari si va doresc cat mai repede un bebe superb si sanatos

Mihaela

mihaela, tare rau imi pare.macar la mine nu a fost nevoie de chiuretaj.s=a eliminat singura.iti doresc numai bine.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Daaaa, destul de repede dupa peirderea sarcinii. Oricum noi am inceput sa prestam din mai anul trecut dar fara socoteala asa....la plesneala....si binenteles ca nu s-a prins nimic. In ianuarie am facut socoteala cu ovulatia si s-a prins dar.......degeaba. Este intr-adevar surprinzator de repede.
Iti doresc din tot sufletul sa prinzi odiseea.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliana_28

Daaaa, destul de repede dupa peirderea sarcinii. Oricum noi am inceput sa prestam din mai anul trecut dar fara socoteala asa....la plesneala....si binenteles ca nu s-a prins nimic. In ianuarie am facut socoteala cu ovulatia si s-a prins dar.......degeaba. Este intr-adevar surprinzator de repede.
Iti doresc din tot sufletul sa prinzi odiseea.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

liliana, si noi am inceput de anul trecut.m-am oprit din AC si s-a prins atunci in feb-martie, dar nu a fost sa fie.sper sa prinda repede ca nu vreau nici diferenta dintre copii sa fie prea mare si imi doresc inca unul.sper si eu sa prind luna asta.daca tu ai fost in februarie si ai prins acum si eu am pierdut in martie o fi doar o luna diferenta intre noi.zic si eu acum asa ca sa fiu optimista si tare mi-as dori luna asta.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput