Pepenasi de iulie-august 2008-IN SARBATOARE! (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:


Thea

Sa ramai mereu o luptatoare si Dumnezeu sa fie mereu cu voi!



_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:



Gally

Multa sanatate si viata frumoasa!

Tecky felicitari pentru mers!

Turturica imi pare rau de pierderea slujbei, iti doresc sa-ti gasesti una noua si mai buna cat mai curand!

Ana_a sanatate lui Matei! La tine imi ramasese gandul cand am scris mesajul de urare gresit.
Cum ati trecut noaptea?

Cu intalnirea ...eu vin, dar sa tot scriem perioadele cand suntem disponibile in asa fel incat sa ne strangem cat mai multe.
In iulie pot, insa dupa prima saptamana, am o nunta in afara localitatii (4.07)...

Cuscra eu plec vineri la Moeciu, imi pare tare rau ca nu pot veni...


_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

THEA PATRICIA


La multi ani sanatosi scumpa noastra, sa-ti dea Bunul Dumnezeu multa sanatate, fericire, impliniri..sa-ti bucuri minunatii parinti pe care Bunul Dumnezeu i-a ales pentru tine!

La Multi Ani!!


Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

18+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Ce mai faci Camy cum te mai simti?

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

La multi ani Thea!! Multa multa sanatate si numai bucurii alaturi de mami si tati!

noi am trecut cu bine noaptea, pe la 12 deja Matei era bine, cu febra scazuta binisor, 38 - rectal. La 4 i-am dat eferalgan si pe la 5 era bine bine de tot, fara febra insa cu nasucul infundat. Na fost chip sa-i pun ser...m-am chinuit vreo 20 de minute sa-i picur de 2 ori in fiecare nara. Acum inca doarme. Eu zic ca am trecut hopul....insa tot am sa dau o fuga la medic sa-l asculte si la plamani.
Eu binenteles ca nu am prea dormit pentru ca imi era frica sa nu faca febra mare si eu sa nu-l simt, dar o sa recuperez eu, sa-l vad odata pus pe picioare.
Sunt fff in urma cu curatenia si asta ma eneveaza de nu mai pot....cred ca am sa o sun azi pe soacra sa vina sa stea putin cu Matei pana imi fac treburile prin casa.

flo

O zi buna tuturor!



proud mummy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:



Thea, sa iti dea Dumnezeu multa sanatate, mult mult noroc si sa iti calauzeasca pasii asa cum a facut-o si pana acum!!!
Iar parintilor !!Sa va traiasca fata!!!!Si voi pe langa ea, sa o cresteti toti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Feetelor vreau si eu parola de la mailul comun de pe yahoo!!!!Please!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

neata.

la multi ani Thea..sa fii sanatoasa,sa cresti mare si ascultatoare...

fetelor avem si noi nevoie de sustinerea vostra http://www.ziarulactualitatea.ro/copii.html aici..va rugam frumos...suntem GEMENELE DUCA.
va multumim frumos.

In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Estrela ai Pm.

AlexaT votat, idem Dara!


_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

THEA, MINUNE MICA!Sa ai parte de o viata senina, sa primesti si sa imparti iubire, sa fii mereu lumina din sufletul parintilor tai si Dumnezeu sa te insoteasca la fiecare pas, asa cum te-a vegheat ca sa treci cu bine peste greutatile de la nastere!

GALLY Sa fii sanatoasa si fericita si sa mai dai pe la noi!

Monica, mami de Luca

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)

Mergi la inceput