Vrancea (21)

Vrancea (21) | Autor: helbi

Link direct la acest mesaj

br]


Vrancea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37760" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43611" target="_blank">2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46675" target="_blank">3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47434" target="_blank">4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47972" target="_blank">5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49073" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50232" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50952" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51885" target="_blank">9, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53252" target="_blank">10, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54668" target="_blank">11, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57180" target="_blank">12, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61042" target="_blank">13, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64001" target="_blank">14, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68281" target="_blank">15, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73057" target="_blank">16, 17 18 19
20

VRA NCEN I si OASPETI



Liliann - 28 ianuarie 1976
Pet - 21 februarie 1979
lili_ang - 25 februarie 1976
ella@ - 12 martie 1981
shylili - 27 martie 1978
DidiAlex - 4 aprilie 1976
Alina - 11 aprilie 1977
Ela76 - 17 aprilie 1976 (Odobesti)
CatXO - 6 mai 1978
Katalina - 15 mai 1976
josefine - 19 mai 1983
iselin - 30 mai 1975
nasti - 14 iunie 1961
flori76 - 21 iulie 1976 (Odobesti)
lorena.n - 14 august 1964
carmenp - 15 august 1969
prixi - 16 august 1973
bruxinha - 24 august 1974
sim - 25 august 1973
helbi - 2 septembrie 1970
Robert - 12 septembrie 2004
Loru - 18 septembrie 1979
bubutzu - 08 octombrie 1974
motanik - 24 noiembrie 1980
dana n. - 15 decembrie 1980
pet.cost2005 - 15 decembrie 1975 (Focsani)
daniela6 - (Odobesti)- 3 noiembrie

asteryaro - ?
dianaelena -?
speranta - ?
catalina m-?




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare fetelor!
Andra,multumesc ptr urari. Dupa cum am mai spus noi ne-am gandit sa il cheme David. Dar inca nu este batut in cuie. Vrem un singur nume si sa fie simplu.
Am mai pus poze cu burtica la semnatura. Ultima eco nu se vede asa bine. Dar pe 22 am programare la morfologica si sper sa imi dea o poza mai clara.

Pupici!

------------------------
19+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Danutza, de ce nu faci poza cu totul? Ca esti atat de frumoasa...si amintirile cu burtica se duc repede, macar in pozici sa ramana.
Eu ma uit cu mare drag si regret doar ca nu am facut mai multe poze atunci asa ca fa cat de multe. Pupici la burtici!

Ce faceti fete dragi?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Salutare dragelor

Dana, sa stii ca Andra are dreptate. Fa poze nu numai la burtica ci...cu tot cu mandra purtatoare a ei, adica cu tine. Nici eu nu am poze cu totul din sarcina, decat foarte putine si imi pare rau.

Noi nu prea facem nimic deosebit. Suntem pe aici prin zona, cumintei.

Restul fetelor pe unde sunteti? Ce mai faceti? Ce mai ziceti?

pe toata lumea

Alina

Creatiile mele

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Andra, Alina promit sa fac poze, asa cu totul. Acum astept ziua de luni...

------------------------
20+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Ce mai faceti dragelor?
Noi suntem bine...crestem.
Luni zburam in Romania ptr vreo 2,3 saptamani (cu acordul medicului, binenteles).
Am mai pus poze in album cu burtica si de la eco, ptr. cine vrea sa ne vada.

Va pup si sa auzim de bine!

------------------------
22+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Neata!!!

Si bine v-am regasit dupa ceva timp ...
Am vazut pozici cu burtica frumoasa si posesoare de burtica frumoasa si radioasa . Esti la jumatatea sarcinii, dana! Sarcina usoara in continuare.

Noi suntem bine ... ne pregatim de vacanta in Ro (peste vreo luna), Silvia e nazdravana si sanatoasa ...

Restul fetelor, vacante, copilasi, toti bine???

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Salutare

Am vazut o burtica frumoasa si o posesoare de burtica mandra si frumoasa. he heeeeee, ce de nostalgii au cazut acum pe capul meu. Pfiiiiii
Dana drum bun spre casa si vacanta placuta. Ce planuri aveti pentru astea 2-3 saptamani?

Si am vazut si poze cu Silvia care, probabil ca ma repet, este absolut superbaaaaaaaa. O papusa de pus in vitrina. Ptiu ptiu sa nu o deochi.
Vreau si eu reteta de fetita asa frumoasa si dulce si carliontata

pe toata lumea
Restul fetelor pe unde sunteti? Ce mai faceti? Cu ce va mai laudati?

Alina

Creatiile mele

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Neata!!!

Si bine v-am regasit dupa ceva timp ...
Am vazut pozici cu burtica frumoasa si posesoare de burtica frumoasa si radioasa . Esti la jumatatea sarcinii, dana! Sarcina usoara in continuare.

Noi suntem bine ... ne pregatim de vacanta in Ro (peste vreo luna), Silvia e nazdravana si sanatoasa ... mai scriu pe blog despre noi, cine vrea sa ne vada si sa ne citeasca . E si albumul foto pe-acolo, meniul din stanga, la "Un crampei din viata mea" ...

Restul fetelor, vacante, copilasi, toti bine???

Va pupam!


Multumesc! Asa este, am trecut cu bine mai mult de jumatate de sarcina. Doamne ajuta in continuare!
si pe tine si papusa frumoasa!

------------------------
22+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alinutzaa

Salutare

Am vazut o burtica frumoasa si o posesoare de burtica mandra si frumoasa. he heeeeee, ce de nostalgii au cazut acum pe capul meu. Pfiiiiii
Dana drum bun spre casa si vacanta placuta. Ce planuri aveti pentru astea 2-3 saptamani?

Si am vazut si poze cu Silvia care, probabil ca ma repet, este absolut superbaaaaaaaa. O papusa de pus in vitrina. Ptiu ptiu sa nu o deochi.
Vreau si eu reteta de fetita asa frumoasa si dulce si carliontata

pe toata lumea
Restul fetelor pe unde sunteti? Ce mai faceti? Cu ce va mai laudati?

Alina

Creatiile mele

Un pici pe nume Tudor


Mersi si tie Alina. Pai de obicei stam cam o saptamana la Bucuresti si inca una la Focsani. Plus vizitat de rude. Cam asta este programul nostru in tara.

Ma duc sa termin traba apoi la nani!

Pupici !

------------------------
22+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Ciao!!

alina, dana - multumim de pupici si complimente. Intoarcem pupicii si la voi!

Mergi la inceput