Cafea cu aroma de femei si bebelusi*100*

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*100* | Autor: aidaciolac

Link direct la acest mesaj

Haideti sa petrecem



ca am scris 100 de capitole si inca suntem aici. S-au intamplat multe bune si nebune , bucurii si tristeti , dar noi inca aici.





____________________________________________

Alaturi de Sebi
____________________________________________

Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

www.comeraghcc.com/Images/NewsImages/2008/beer_toast.jpg" target="_blank">Dau o bere pt capitolul 100, chiar daca nu am fost alaturi de voi inca de la inceput.


*"Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!" pentru ca "A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea!"*
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

buna bere si am in casa fara alcool ... nu conteaza daca ai fost sau nu , important e sa ramai




Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ce repede a trecut timpul!Sa ne-mbatam,sa le dam in ...de necazuri,ca tot ne gasesc daca chiar vor,mama lor,si sa-ndraznim sa ne facem planuri.
Aido,e buna nasterea naturala dar daca nu s-o putea altfel o sa faci cezariana si gata.
Si pe mine m-a cusut la 'dansa'de 2 ori,mai aveam putin si-i trageam un calcai intre ochi,dar trec toate.Important e sa fiti bine amandoua dupa aia,plus DANSA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:




La multe capitole impreuna pline de bucurii!

Cand v-am descoperit cautam un "refugiu" pentru sufletul meu... multumesc ca existati!



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Dodule,asa se si explica de ce dureaza de ceva vreme cafeneaua asta,avem mare nevoie de ea.Aici ne spunem of-urile,facem haz de necaz,visam,radem...ce mai,o felie de viata ne-o ducem aici,asa cum suntem noi,cu bune si rele.Nu ne e teama ca ne judeca vreuna cu rautate,ipocrizie sau alte intentii parsive.
Sa traim si sa fim sanatoase!S-au golit paharele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:


si eu vreau bere..chiar n-am in casa si-sam fost la cuptaoare...si mi-ar fi prins bine.
beau vin.. ca-i antioxidantsi asa ma prezervez eu tanara si fara riduri.

am facut o tarta de carne,am facut si ptru sebiucu cornulete cu carne.
acum fac cornulete cu gem de guayaba...nu mai fac ca m-am plistcsit.


Aido,lasa fata ca nu i-ar pare rau rokerului tau sa se mai munceasca cu o domnisoara...hai taci ...ca-i mai buna naturala...nu mai manca tu ciuperci ca te ingrasi.esti singura care zice ca a satrit intr-un picior dupa o cezariana....nu te cred..doar daca-i fi tu vre-o aratare mai cu mot...motato.
si oricum te pune sa mergi si dupa cezariana si dupa normala...chiar te da jos din pat obligat,fortat...asa ca sa sti ca n-ai facut nik extraordinar...si cu fu...taiu'.. stim cu toate ca esti o nemancata si o nesataula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Printeso,ai terminat treaba?Ai iesit cum ai vrut?Sa va traiasca PUIUL,tucu-l-as!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

bey si eu vreau bere cu alcool caci am culcat pana la ora 4 nu ma mai deranjeaza...sper




Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

W da o betie ca pe vremuri ca scriam de parca eram bete , ma mir ca ne si intelegeam
principeso cu vrutu inca o data domnisoara nu te cred fata , ia intreaba-l pe al tau ... ca la noi a fost munca mareeeee
dodo chiar ca imi trebuie si mie niste alcool dupa ce mi-au venit in fata niste chestii (principesa asta nebuna) si daca ma lasati deschid o sticla buna de crema nu stiu cum



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Pain de asta ne si intelegeam in toata nebunia aia.Tunase si ne adunase!

Mergi la inceput